♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 24

  • 54 368
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 646
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 647
  • Мнения: 16 938
Като цяло и Дениз и Суде се появиха горе-долу по едно и също и време.

# 648
  • Perla
  • Мнения: 6 427


Здравейте! Семеен портрет съм им подготвила вече  Wink

https://gecce.com/haber-baris-arductan-kafa-karistiran-hareket

Има тука някаква информация за Гюпсето, Елчинка и Баръшко, обаче не смея да кажа какво разбирам от нея. Ако може някое от момичетата, разбиращи турски, да я погледнат  Praynig

# 649
  • Мнения: 1 000
Ехее Доре  Hug Много добре е станало.
 Според теб къде ще си я наредят, аз предлагам на мястото на онзи "Синия"  newsm44

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542


https://gecce.com/haber-baris-arductan-kafa-karistiran-hareket

Има тука някаква информация за Гюпсето, Елчинка и Баръшко, обаче не смея да кажа какво разбирам от нея. Ако може някое от момичетата, разбиращи турски, да я погледнат  Praynig

Ами  hahaha пише, че масово по социалните медии били плъзнали стари снимки на Баръш с Люспата, на които главата и била заменена с тази на Елчин .
Нали Баръш снощи благодари на феновете за колажите Simple Smile
 Другото изречение е, че Баръш споделял снимки с Гупса само от съвместното им участие в Делиха.

# 651
  • Мнения: 9 388
Да, онзи Maviş и на мен не ми хареса, да си сложат там семейния портрет. Много е хубав!

Ама на мен ми е мъчно за Гупсето, ако наистина се разделят, да знаете. Защото ако наистина е благодарил за колажите, а нашата мома каза, че не е намерила принца на бял кон в живота, нещата не вървят на добре за Гупсето и Юни.

# 652
  • Мнения: 16 938
Судето не се ли замисля,че по този начин наранява братовчед си.А и хората са каза ли насила хубост не става.Така не се кара даденият мъж да се влюби в нея.

На мен не ми е мъчно нито за Гюпсето,нито за Юни.

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Гале, права си, пък и влюбването не става насила. Судка е съвършен егоист, стъпила си е на ината с тоя Синан и това е.

# 654
  • Мнения: 16 938
Поведението и е по ненормално и от на Нера.

# 655
  • Мнения: 1 000
Дани, а какво е Maviş?  newsm03
 Гале, тя Суде не мисли дори за собствените си родители, остана за братовчед си. Колко пъти и повтаряше Нериман, че бил микроб, ниско джудже. Според мен тя се е вманиачила по Синан. Разбрах го, когато бяха на масата и тя каза на баща си, че щяла да му стане жена и деца щяла да има от него. Коя нормална жена ще каже такива неща при условие, че дори не е с него. И Неджми бей правилно и зададе въпроса - а Синан знае ли затова?  smile3506
Тя е като малко дете, което си иска играчката.  smile3516

# 656
  • Мнения: 16 938
Аз разбра,че не е добре с главата.Поне да отиде при Синан и да му предложи брак не знам какво чака. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 657
  • Мнения: 9 388
Ивче, на турски значи синеок блондин. Дефнето и Корай му казаха няколко пъти така. Оня грозния на стената. "Синия".

И мен Судето (екранното) ме нервира. Не обичам жени без достойнство.
Гале, точно такъв ход най ще й приляга - да предлага брак, да й отказват и да се свършва. Ама то такова като нея и след отказ няма да се спре.

# 658
  • Мнения: 1 000
Ами тя първо иска да елиминира този и онзи, като мисли че причината е в другите - Ясо и Дефне. Ама не се усеща, че отхвърлянето на Синан е просто защото не я обича. И не може да го повярва. Явно се мисли за неустоима и неземно красива.
Но явно девойчето не умее на губи, загубила е първия път на втория направо атакува.  box

Благодаря Дани още една думичка научих.  Hug

# 659
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Съмнителни са тия двамата  newsm78 newsm78 съмнителнииии и с това едновременно пристигане  Thinking ще видим какъв заек ще изкочи, скоро ще се чуе  Naughty

Пристигат заедно защото до мястото се отива с лодка. Това е мястото където се е провело мероприятието.



Ванче благодаря за инфото   Wink
ама готина е мястото newsm10

Общи условия

Активация на акаунт