♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 24

  • 54 248
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 540
Да ви успокоя, че Памир няма да ходи никъде.. Милано се отлага..  Mr. Green Mr. Green
Хайде пак на фантазиите..  Crazy Crazy Crazy







Нови от сета  Peace Peace

Скрит текст:


И още две стари Whistling Whistling

Скрит текст:

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Циганията и простотията взимат връх в Статуса..
Язък, хубаво дизи беше.

# 662
  • Мнения: 642





Снимки от сета на Статуса, епизод ''Поредната простотия на сценаристите''. Всички изглеждат като катунски цигани. Бактън от фантазии и сънища, пълнеж безмислен

# 663
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 664
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371


Здравейте! Семеен портрет съм им подготвила вече  Wink

https://gecce.com/haber-baris-arductan-kafa-karistiran-hareket

Има тука някаква информация за Гюпсето, Елчинка и Баръшко, обаче не смея да кажа какво разбирам от нея. Ако може някое от момичетата, разбиращи турски, да я погледнат  Praynig

Доре   smile3501 smile3501 много красив семеен портрет си им спретнала  smile3521
Дани на мен пък не ми е мъчно за Гюпсето и Юни , нали насила хубост не става  Naughty
на Баръшко му харесали колажите  Rolling Eyes Елчинка пък не намирила принца до сега   newsm78 кой знае може вече да го е намерила  Thinking Crazy

# 665
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Гори, много ти благодаря за превода!  smile3525
Най- напред да оправя севгилитата, че после за сериала  Grinning Ако Гюпсе си е мислела, че Баръш ще остане с нея, грешката е нейна- просто те никак, ама никак не си подхождат. За Юнис по- малко неща съм чела, но преди време като че ли попаднах на някаква информация, че Елчин го харесва, защото бил много умен. Добре, лошо няма, но ми идва наум един въпрос- ами те, когато са заедно, шах ли ще играят или задачи по математика ще решават? С други думи, умността на единия и възхищението на другия от тази умност не са достатъчни за една връзка. Огън трябва да гори, като ги видиш, да виждаш звездите в очите им /както например като видя Бурак и Фахрие/. Другото е бошлаф.

Абсолютно съм съгласна с това!
Гале, права си, пък и влюбването не става насила. Судка е съвършен егоист, стъпила си е на ината с тоя Синан и това е.

Суде ще забърка манджата, но се надявам, че Ясемин ще помогне да разкрият игрите ѝ. Суде отиде да ѝ се похвали какви намерения има, но Ясемин знае колко Дефне е скъпа на Исо, а тя знае, че в основата на тези действия на Судето е нейното прозрение, че Елена е Дефне. Ако Ясемин спаси Дефне, тя ще се увери, че Ясемин може и да е добра, а Исо ще получи "благословията" на Дефне да се срещат с Ясемин. Така че залагам на Ясемин. Не мисля, че ще има договорка между Дефне и Дениз, Суде ще му даде скиците на Дефне. А мисля, че Суде се познава с него, защото, когато стана дума, че се е върнал, тя промънка нещо, от което останах с впечатление, че се познават.

П.П. И не давам Синия!!! Той е свидетел на толкова много случки, как ще го изхвърлят! Ами не знам асансьора как ще го вкарат в живота си€ Освен да се оженят там  Laughing

# 666
  • Мнения: 9 388
Ха, ха, сватба в асансьора - güzelmiş! Ама "Синият" е грозен бе, много грозен! Един безполов такъв.

Коте, знам, че в тези среди връзките са нетрайни и както днес се разделя с Гупсето, утре може да се раздели с Елчин (с която още не е, де, поне официално). Винаги може да се появи някой по-хубав, по-свеж и т.н. Аз от тази позиция изхождам, а не лично заради Гупсето. Колко дълга и устойчива ще е новата любов? На мен Гупсето ми идва леко доминираща за жена, в интервютата говори повече от него и тем подобни.

# 667
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Ама "Синият" е грозен бе, много грозен! Един безполов такъв.


Може да е грозен, но е интересен, нестандартен- като Йомерчо! Пък и Йомер полов и за двамата  Embarassed

# 668
  • Мнения: 16 938
Никой не може да гаранти връзката си.
Но Елчин явно не е намерила истинската си любовта.

# 669
  • Мнения: 1 000
А снощи като я нямаше Гупсето, как нашето момче се отпусна, че и микрофона не можеш да му вземеш от ръцете.  newsm03 Може би наистина си права Дани, че явно тя е по-доминираща и по-властна и той милия не може да се покаже и да каже две думи. Сигурно го сритва под масата.  Thinking
 Ама снощи много ме радваше, бъра-бъра Simple Smile  smile3501

Тогава Доре семейният портрет до Maviş ще го сложим.  smile3503

# 670
  • Мнения: 9 388
Снощи сякаш беше казал на Елчин - "Дишай спокойно, аз ще отбивам всички удари!" Имам чувството, че говореше много, сякаш да я защити, предпази. Да покаже, че ако нещо става, той е в центъра и не се притеснява от това.

# 671
  • Мнения: 16 938
Баръш снощи показа кавалерството си.

# 672
  • Мнения: 1 000
Момичета снощи не казахте според вас, къде са Дефне и Суде, пред коя камина?  newsm12 Че още го омувам и ме човърка нещо  smile3506

# 673
  • Мнения: 16 938
Камината не мога да я позная.И нямам никава представа тая Суде къде ще заведе Дефне.
Не е в къщата на Йомер.
Може да е в Суде ама там не знам дали има камина.

# 674
  • Мнения: 1 000
Защото ги гледам чоплят си семки, много по домашно му са си застанали. Суде с някаква жилетка..хмм. И даже Дефне си е дошла със скиците.  newsm78 Много неизвестни станаха.

Общи условия

Активация на акаунт