Хайде пак на почивка в Сандански - 4

  • 129 568
  • 760
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 454
От 12 април е в сила синята зона.

# 376
  • Мнения: 3 347
 Помагайте моля,къде е църквата в Сандански ?

# 377
  • Мнения: 4 292
Над главната, виж я на картата.

# 378
  • Мнения: 2 282
А има ли някъде обществена пералня? Предстои ни (живи и здрави) двуседмичен престой с 3-годишно и трябва някъде да перем.

# 379
  • Мнения: 4 215
А има ли някъде обществена пералня? Предстои ни (живи и здрави) двуседмичен престой с 3-годишно и трябва някъде да перем.

В апартамента, в който бяхме отседнали ние, имаше напълно оборудвана кухня, вкл. пералня.
Търсете такъв вариант за престой.

# 380
  • Мнения: 2 282
Вече сме запазили и няма пералня Sad

# 381
  • Мнения: 1 495
Върнахме се от Сандански. Вече е в сила синята зона, което не е много удобно за тези, които наемат стаи и апартаменти без осигурено паркиране и гариране. Хубавият момент е, че по всяко време можеш да си намериш място за колата... "Томас Палас" не беше зле като за бюджетно място, а притесненията ми за мухъл и плесен се оказаха напразни! Ако някой се интересува от нещо конкретно - да пита. Настанихме позната в стая в "Св.Св. Константин и Елена" - мога да дам инфо и за там  Peace

# 382
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Чистотата в Томас Палас как беше? В банята нямаше ли плесен по фугите?

# 383
  • Мнения: 1 495
Чистотата в Томас Палас как беше? В банята нямаше ли плесен по фугите?
За моя радост нямаше плесен и мухъл. Чистотата зависи от наемателя - влязохме в почистен апартамент, но от там нататък цялата поддръжка беше от нас. 

# 384
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Питам за чистотата, защото ние като се нанесохме беше потънало в мръсотия.И имаше плесен по фугите в банята.

# 385
  • Мнения: 234
И ние априлската ваканция бяхме в Сандански. В Томас палас. Нямаше мухъл в банята. Не беше и мръсно. Да, вече е лееко амортизирано, но явно е натоварен обект и смятам, че е нормално. Лично аз останах доволна. Отлично местоположение и сносна цена.

# 386
  • Мнения: 3 347
И ние вчера се прибрахме от Сандански.Бяхме отседнали в един от апартаментите Дева.Изключително доволна съм от всичко-напълно обзаведена кухня,посуда достатъчно,много чисто и уютно,а мястото е направо без коментар-входа е до Давидоф  Peace.До Интерхотела разстоянието се взема за 2 минути,а зад блока има и детска площадка.
  Сладкарница Шехерезада-изключително голямо разочарование!Дори и с парите пробваха да ме излъжат,както и в един плод-зеленчук с уникални розови домати по-надолу по пешеходната алея от 4 пъти пазаруване трите пъти я хванах,че опитва да ме излъже  ooooh!.
  Сладкарница предлагам да се допише на първа страничка Румина-много голямо разнообразие и вкусни торти и пасти  Peace.Най-лесно да се намери-от Шехерезада отиваш до Давидоф и завой надясно.Т.е. вървиш по успоредната на пешеходната откъм реката и след 1-2 мин.си до Румина.
  Санди също ме разочарова-през май 2015 бяхме чести посетители и готвеха супер вкусно,макар и мнооого скъпо.Сега е само скъпо  Laughing-от 8 човека на масата с различни поръчки всичко беше зле, освен една пастърва на тиган.Преди се чакаше за свободна маса,а сега места имаше винаги като минавахме.
  Доволни останахме от бившата баня,пак по пешеходната,между Санди и Шехерезада.Пише винен бар и спа...Хамам-вкусно и на нормални цени беше.Малко по-навътре е ,не баш на тротоара и има детска площадка малка към заведението.
   Това е,дано съм била полезна  Grinning.

# 387
  • София
  • Мнения: 6 167
Момичета, моля за помощ. Искаме да отидем за 10тина дни в Сандански в края на май. Бюджетът ни е много ограничен. Търсим квартира за около 20-25 лв. на вечер. Единственото ми изискване е да има кухненски кът, защото мисля да си готвим. Е, и да е сравнително чисто. Моля за препоръки. Гледам разни обяви, на снимките изглеждат сравнително прилично, но ме е страх като отидем да не се окаже някаква страшна мизерия.

# 388
  • Мнения: 2 282
Някой с отзиви за апартаментите в Park view studios?

# 389
  • Мнения: 2 055
Момичета, моля за помощ. Искаме да отидем за 10тина дни в Сандански в края на май. Бюджетът ни е много ограничен. Търсим квартира за около 20-25 лв. на вечер. Единственото ми изискване е да има кухненски кът, защото мисля да си готвим. Е, и да е сравнително чисто. Моля за препоръки. Гледам разни обяви, на снимките изглеждат сравнително прилично, но ме е страх като отидем да не се окаже някаква страшна мизерия.
Обади се в Керемедчиевата къща. Мисля че за 25-30 лв.ще ви настанят. Чисто е, двора е хубав и има обща кухня, където можете да си готвите.

Общи условия

Активация на акаунт