Хайде пак на почивка в Сандански - 4

  • 129 469
  • 760
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 498
Понеже не успяхме да отидем в Сандански за пролетната ваканция, запазихме сега и от Понеделник заминаваме. От забележителностите не сме посещавали Златолист и храма на Преподобна Стойна, точно до храма искам да отидем, имам следния въпрос: с кола може ли да се стигне до храма? Как е пътя до там?
Благодаря предварително.

# 391
  • Мнения: 332
Да, може. В селото питайте, ще ви упътят, защото табели няма много ясни. След селото пътя е черен, асфалт няма, но става...До храма няма табели /има само една, ма тя аматьорска забита на едно дърво и то така, че почти не се вижда/, та мъжа ми по едно време реши, че е объркал пътя Joy

# 392
  • Мнения: 1 498
Благодаря  Simple Smile

# 393
  • Мнения: 2 280
Някой може ли да препоръча УНГ в Сандански?

# 394
  • Мнения: 5 602
Здравейте,някой отсядал ли е с куче в Сандански? Къде приемат домашни любимци ?

# 395
  • Мнения: 75
Ее някой да знае дали от 1.06 отварят грацкия басейн...

# 396
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
Ее някой да знае дали от 1.06 отварят грацкия басейн...
Някой беше писал, че градския басейн отваря началото на юни, но за 1 юни точно, не знам....

# 397
  • Мнения: 2 352
Ее някой да знае дали от 1.06 отварят грацкия басейн...
Нов басейн ли ще отварят? Гръцки ли ще бъде?  Rolling Eyes

# 398
  • София
  • Мнения: 6 175
Ee незнаеш ли

 Laughing

# 399
  • Мнения: 2 352
Неискам да кажа.
 Tired

# 400
  • Варна
  • Мнения: 290
Включвам се с отзиви от Сандански. Бяхме отседнали в Оранжев апартамент Попови. Апартамента беше както си е по снимките, чисто и като локация от към близост до центъра и парка е ОК, но естествено имам забележки. Първо беше много шумно и прашно. Имам чувството че оттам минава целия трафик за и от центъра. На отворен прозорец е абсурд да се заспи. Постоянно се изфорсират гуми на коли( защото има един баир точно пред кооперацията). Второ е на първия етаж и от там всичко се чува и влиза много прахоля отвън. Сутрин в 5ч минава боклуджийския камион, после се зареждат явно заведенията и въобще след 5ч съня трябва да ти е здрав за да не чуваш. Освен това над нас имаше едни съседи които не зная дали са наематели или собственици, но постоянно чукаха, тракаха, блъскаха, ремонтираха, първите 4дни беше ужасно, после се принудих да звънна на собсвеника да търся съдействие защото не се търпеше. Така че имам чувството че много не уцелих и тази година в избора на апартамент.
Иначе Сандански ми се струва пренаселен и от към хора, и автомобили. Нещо ме разочарова тази навалица в града, липсата на качествена храна като заведения и прекалените им цени за нула качество в тях. Посетихме и Wine bar( там където е банята на центъра), и пицарията Del Mare и на двете места пиците на нас лично не ни харесаха.
Иначе ходихме до Попина лъка( красиво и изоставено място), до Благоевград ( много ми хареса града), до Солун. Другите дестинации съм ги споделяла и преди като впечатления.
Ако мога да съм полезна с инфо, съм на разположение.

# 401
  • Мнения: 158
Много хубав тоз Сандански!  Heart Eyes любов от пръв поглед Simple Smile От коментарите в темата си избрах хотел Елит и съм много доволна - чистичко, близо до парка, до центъра, до Интерхотела за басейнче Simple Smile не ни се тръгва  Sad  Crazy

# 402
  • В.Търново
  • Мнения: 6 702
В Интерхотела още ли е 15лв входа за басейна?

# 403
  • Мнения: 1 295
Много хубав тоз Сандански!  Heart Eyes любов от пръв поглед Simple Smile От коментарите в темата си избрах хотел Елит и съм много доволна - чистичко, близо до парка, до центъра, до Интерхотела за басейнче Simple Smile не ни се тръгва  Sad  Crazy
И аз съм доволна от Елит.

# 404
  • Мнения: 1 498
В Интерхотела още ли е 15лв входа за басейна?

Да

Общи условия

Активация на акаунт