Хайде пак на почивка в Сандански - 4

  • 129 376
  • 760
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 208
Много хубав тоз Сандански!  Heart Eyes любов от пръв поглед Simple Smile

И при мен баш така се случи.

# 406
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
И на нас много ни хареса от пръв поглед! Simple Smile Въздухът наистина е различен.Тук в града няма отпушване на носа ми, дори и на Балкана, а там, когато отидохме беше различно.За съжаление тогава имаше ремонтни дейности на езерото и беше изпразнено.Целогодишно ли го държат пълно? Средата на юни имаме ли шанс да го видим?

# 407
  • Мнения: 124
Здравейте, ще ходя в Сандански и по-точно в интерхотела, но за първи път ще съм там и нямам ниакво понятие къде точно се намира хотела ( ще пристигнем с автобус), къде можем да ядем навън ,т.е заведения в близост до хотела на сносни цени. Ще съм ви много благодарна ако може да споделите тези подробности Wink

# 408
  • Мнения: 158
автогарата е на 15-тина мин. пеш,  от Интерхотела, за хранене другите да кажат, че ние почти не успяхме да излезем от тази пуста Шехерезада  Animal Pig - торти, хляб, закуски, (на 6 мин. от Интерхотела)  Joy като не сме там - бяхме на дюнери и пици, на 3 мин. от тортите  Crazy
ПП може и повече време да ви отнеме, т.к. като вървите от автогарата към хотела, се минава през пазара, а там череши и ягоди по 5лв (гледам, че е от злободневните напоследък теми)  Joy

# 409
  • Мнения: 20
автогарата е на 15-тина мин. пеш,  от Интерхотела, за хранене другите да кажат, че ние почти не успяхме да излезем от тази пуста Шехерезада  Animal Pig - торти, хляб, закуски, (на 6 мин. от Интерхотела)    Joy

Ние бяхме отседнали в зеления апартамент "Попови"- просто прекрасно като локация и условия- за всичко е помислено- като започнеш с отварянето на очите с кафе "Лаваца" на капсули до затварянето им на супер удобни матраци и възглавници и опция да си регулираш силата на светлината в стаята. Ние бяхме с малки деца и в повечето случаи си вземахме храна за вкъщи. Веднъж седнахме в "Орхидея", защото и преди сме ходили там- вече е супер скъпо, а храната под всякаква критика. Има едно според мен ново заведение за бързо хранене, точно на улицата, на която е апартамента. Не обърнах внимание как се казва, но като излезеш от пазара и продължиш направо се пада в дясно.  Работят брат и сестра с майка си, не са наемници.Супер чисто, богат избор от вкусно приготвена храна и на прилични цени. Вземали сме храна и от "Шкембеджийницата"- много евтино, но там хигиената е под всякаква критика.

# 410
  • Мнения: 2 280
Малката я бях записала на детската кухня (която е страхотна), а ние предимно се хранехме в Голчев. Еднообразно обедно меню, но пък вкусно и прясно. Намира се над стадиона и под санаториума.

# 411
  • София
  • Мнения: 591
Аз пък точно в тоя Голчев ядох най-скапаната супа и пържени къртофи. Съответно не повторихме повече там.

# 412
  • Мнения: 2 280
Може, точно това не сме яли.  Но май наистина миналата година беше по-добре там.

# 413
  • Мнения: 5 602
Бихте ли обобщили кои басейни стават за къпане ( хигиената на ниво и допускат външни за хотелите посетители)

# 414
  • Мнения: 13 555
Бихте ли обобщили кои басейни стават за къпане ( хигиената на ниво и допускат външни за хотелите посетители)
Интерхотел  Сандански, вход за външни лица -15лв..Таксата е за възрастни, за деца не зная. Дават хавлия за деня, чистотата е перфектна.

# 415
  • Мнения: 5 602
Благодаря! а с минерална вода и топла ли е ( извинете за въпроса,ако ви е смешен Simple Smile )

РЕД: Благодаря ,Пролетно цвете   bouquet

Последна редакция: пн, 15 май 2017, 15:02 от Трапезица

# 416
  • Мнения: 13 555
Благодаря! а с минерална вода и топла ли е ( извинете за въпроса,ако ви е смешен Simple Smile )
Да, минерална е водата. Топла е, един от басейните е с термална вода 38 гр..

# 417
  • Варна
  • Мнения: 4 932
Здравейте!
Кои хотели бихте препоръчали с най-добри условия за малко дете?
Нещото, на което много се държи е детски басейн. Като дете на морето, което и не обикаля по басйни през лятото на това се радва милото Simple Smile

# 418
  • София
  • Мнения: 6 054
Ние в петък заминаваме към Сандански. Ще сме в квартира без изхранване, приготвила съм няколко буркана със супа за децата, та ще имаме за 2-3 дни. После мислех да готвя, ама май няма да имам много време и условия (и желание  Laughing), та да питам за вкусна готвена храна за вкъщи. Погледнах заведенията на първа страница. Севда и Гошо къде се намира точно? Близо ли е до Шехерезада и Давидов, понеже тях ги видях на картата?
И да питам на коя улица викате главната? За да я избягвам, не за друго, че се изприщвам от сергии, клатушки и прочие, а децата пощуряват и всяка втора дума им е "искааааам". Ние ще сме на улица Мара Бунева (до Базиликата), пише че е близо до парка, надявам се наистина да е така.

# 419
  • Мнения: 2 352
Ние в петък заминаваме към Сандански. Ще сме в квартира без изхранване, приготвила съм няколко буркана със супа за децата, та ще имаме за 2-3 дни. После мислех да готвя, ама май няма да имам много време и условия (и желание  Laughing), та да питам за вкусна готвена храна за вкъщи. Погледнах заведенията на първа страница. Севда и Гошо къде се намира точно? Близо ли е до Шехерезада и Давидов, понеже тях ги видях на картата?
И да питам на коя улица викате главната? За да я избягвам, не за друго, че се изприщвам от сергии, клатушки и прочие, а децата пощуряват и всяка втора дума им е "искааааам". Ние ще сме на улица Мара Бунева (до Базиликата), пише че е близо до парка, надявам се наистина да е така.
Това не е Слънчака.  Laughing В парка са увеселителните неща, но не са в добър търговски вид и може да не искат децата.

Общи условия

Активация на акаунт