ПрЪвУписТни въЖки караД сноЛборТ в тЪрция- 100

  • 34 060
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 874
Цитат
коршум
Цитат
ендокринилог
Цитат
по голямо
без проблемна
Цитат
не спокойна

# 46
  • Мнения: 10 064
Цитат
вбъдеще

# 47
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Дъщерята на Кичка ако знае и другите три езика така, не е на добре. Laughing
Цитат
Обожавам ХУмос

Аз пък отначало помислих, че това е някакъв, който дъщерята на Кичка си харесва....

# 48
  • София
  • Мнения: 3 611
Дъщерята на Кичка ако знае и другите три езика така, не е на добре. Laughing
Цитат
Обожавам ХУмос

Аз пък отначало помислих, че това е някакъв, който дъщерята на Кичка си харесва....
hahaha Joy Joy

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат
ЗДРАВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ПОПИТАМ СЛЕД КАТО СВЪРшИ ПЪРВАТА ГОДИНА МАЙчИНСТВО АКО БЪДА НАЗНАÈНА СЛЕД ТОВА НА РАБОТА МОГА ЛИ ДА ВЗЕМАМ ВТОРАТА ГОДИНА ОТ НОЙ БЛАГОДАРИЯ  ВИ ...

И това в тема, в която потребителка се оплаква от бившия си съпруг.  ooooh!

# 50
  • Мнения: 10 064
Цитат
то не е миродавно

# 51
  • Мнения: 13 191
Цитат
изцинтруфужи

# 52
  • Мнения: 10 064
  Joy Joy Joy
Разби ме. 341uu
Сетих се за уфтсъ.
Цитат
дизкомфорт

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 23:09 от delpel

# 53
  • Мнения: 21 455
Цитат
реабелитирана

# 54
  • София
  • Мнения: 6 153
И аз това носех, ама леко разширено  Laughing :

Цитат
  бум на блондинките !!! Чувствам се реабелитирана !

Ензим, и аз не знаех, затова и питах. Благодаря на smileys за разяснението.

# 55
  • София
  • Мнения: 39 773
Цитат
малко ме успокой с това

# 56
  • Мнения: 8 163
Люсвам литър гъста неграмотност като благодарност за новата, юбилейна тема  bouquet

Цитат
дравейте
Аз съм на 26години това е първата ми бременност вече съм в 7-я месец наближава момента а аз още незнам каде да родя имам няколко миомни възела единия от които е на краче и е близо 8см.  Искам да родя със секцио понеже съм много страхлива от операций и само като се сетя какво ми предстои и ме хваща шубето и голяма паника .ходя на ж.консултация при д-р стефчо белкин една позната е раждала там и е много доволна моля ви дайте ми савет къде да раждам в болница надежда при д-р белкин или в майчин дом при доктор дяволов?
Попринцип преди страдах от панически атаки но от доста време не съм имала такава голямо шубе съм и една жена ми каза че най-добре да раждам в майчин дом защото най-добрите спецялисти били там а пък и недай си боже ако има проблеми при раждането ги карали в майчин дом родилките което ме притеснява с моите възли ....
Попитах в болница надежда и ми казаха че нямат кардиолог което ми е мн странно ..... Демек ако недай си боже ти стане нещо те са безсилни освен да те закарат другаде ако оцелееш до там де.....
Пък за майчин дом знам че доктор дяволов е мн добър доктор но отношението рам знам че е трагочно пък аз с моите нерви и притеснения незнМ как ще го понеса.....
Моля ви дайте своето мнение ще ми бъде от полза всеки един съвет тъй като в момента дори нямам близки хора на който да споделя ...... Притесненията си....
Благодаря на всички предварително

# 57
  • Мнения: 2 760
Фея, як концентрат  Laughing

Аз съм скромна с това (от ФБ):


"За да ни чуят да се съберем на 28.11.2015г. в 13.00ч. пред общината и да им покажем,че освен задължения имаме и права който ще си търсим както ТЕ СИ ТЪРСЯТ ДАНАЦИ,ВИНЕТКИ И ПРОЧИЕ!!!"

# 58
  • София
  • Мнения: 20 093
Цитат
Ееее те още нито са се спокарали , нито са се изложили

# 59
  • Мнения: 2 760
"В България не искаме да се случва това което се е случвало цели 500 лета не искаме да бъдат роби наще деца и нека да събудим звяра точно сега !"


И още една въЖка от нета - заглавие на статия:

Ернестина и Гъмов бойкотираха автърпартито на „ВИП Брадър” (снимки)

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 12:48 от Montessori

Общи условия

Активация на акаунт