Да похваля един крем на Vichy за мазна кожа!

  • 4 557
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не си взимай крем. Аз съм с мазна кожа и използвам на Виши една емулсия-в упътването и пише дори че е подходяща за мазна кожа с SPF 50+. Това е най-новия продукт за слънце на Виши в България. Бяла течност е в щищенцето има топче-разклащаш и се мажеш с няколко капки.Изключително икономично-имам го отдавна. Дори сега си правя химичен пилинг и се мажа с него.
Попива бързо и само за 10 минути има лек блясък лицето ако се гледа под определен ъгъл светлина и след 10 минути всичко е ОК.
Точното наименование е : Capital Soleil 50+ ECRAN ULTRA-FLUIDE SECHAGE EXPRESS . С по-дребни букви пише : Ultra protection IP50+, UVA ultra
Имам една брошура на виши от 31 страници в която са изброени всичките им продукти в България но това за което ти говоря не е показано там.А и аптекарката ми каза че е съвсем ново.Знам че и Ла Рош имат същия аналог.
А за Олигото-има ли ефект върху тена защото нали по принцип това му е целта-срещу повяхнал тен е....

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 11:59 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 5 317
Мамице, извинявай че ще ти ползвам темата Hug, но искам да попитам за слънцезащитните кремове за лице на Vichy - Capital Soleil с фактор 30 и 60. Някой с мазна кожа ползвал ли ги е, как им е понесъл изобщо и доволнили са?

Имала съм крема с фактор 60,но ми беше доста тежък.Кожата ми е нормална към суха.Най-добре си вземи тестер и пробвай. Peace

# 17
  • Мнения: X
Мамице, извинявай че ще ти ползвам темата Hug, но искам да попитам за слънцезащитните кремове за лице на Vichy - Capital Soleil с фактор 30 и 60. Някой с мазна кожа ползвал ли ги е, как им е понесъл изобщо и доволнили са?

Имала съм крема с фактор 60,но ми беше доста тежък.Кожата ми е нормална към суха.Най-добре си вземи тестер и пробвай. Peace
Аз затова предлагам да си вземе емулсия защото хайде да си признаем че кремовете с висок фактор идват тежички-колкото и да не белеят все лъщиш или леко мазнееш

# 18
  • Мнения: 4 176
Относно слънцезащитните е важно едно много съществено нещо. SPF i UVA- имаха разлика:) Трябва да се гледа UVA колко е, защото пишат SPF 60+ a UVA si e 20 например или по-малко. А UVA са важните и опасни лъчи.
Много фирми мамят така. На скъпите и хубави кремове си пише SPF i UVA , а на сергийните SPF.

# 19
  • Мнения: X
Относно слънцезащитните е важно едно много съществено нещо. SPF i UVA- имаха разлика:) Трябва да се гледа UVA колко е, защото пишат SPF 60+ a UVA si e 20 например или по-малко. А UVA са важните и опасни лъчи.
Много фирми мамят така. На скъпите и хубави кремове си пише SPF i UVA , а на сергийните SPF.

Да да-много правилно. Доколкото знам SPF се отнася за UVB лъчите.До скоро никой не е обръщал внимание на UVA лъчите и затова за тях няма скала. Но трябва да е отбелязано че има UVA защита. Кремовете и емулсиите на Биши,Авен и Ла Рош знам че имат.На Биотрейд кремовете също имат но знам че белеят на лицето.

# 20
  • Мнения: 4 176
Относно слънцезащитните е важно едно много съществено нещо. SPF i UVA- имаха разлика:) Трябва да се гледа UVA колко е, защото пишат SPF 60+ a UVA si e 20 например или по-малко. А UVA са важните и опасни лъчи.
Много фирми мамят така. На скъпите и хубави кремове си пише SPF i UVA , а на сергийните SPF.

Да да-много правилно. Доколкото знам SPF се отнася за UVB лъчите.До скоро никой не е обръщал внимание на UVA лъчите и затова за тях няма скала. Но трябва да е отбелязано че има UVA защита. Кремовете и емулсиите на Биши,Авен и Ла Рош знам че имат.На Биотрейд кремовете също имат но знам че белеят на лицето.
Да точно. разликата е UVA i UVB. А SPF в превод си е , че има слънцезащитен фактор, ама умело не казват кои лъчи:) мУшенннннициииииии

Общи условия

Активация на акаунт