колко често режете нокти

  • 1 902
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 293
ноктите на ръцете се режат веднъж седмично а тези на краката на 2 седмици.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 271
колко често режете ноктите на ръчичките на бебетата и тези на крачката им? а тези на крачетата режете ли ги изобщо?
Естествено, че ги режа на краката!
А иначе на ръцете - веднъж седмично.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 743
колко често режете ноктите на ръчичките на бебетата и тези на крачката им? а тези на крачетата режете ли ги изобщо?
На ръчичките режа поне веднъж седмично, но на крачетата по-рядко, защото като малко бебе му се беше врязъл нокът и мажех с антибиотичен крем и от тогава ме е малко страх  Embarassed

# 33
  • Мнения: 177
На ръчичките веднъж седмично,а на крачетата на две седмици.

# 34
  • Мнения: 607
На ръчичките веднъж седмично,а на крачетата на две седмици.
И аз така.

# 35
  • Мнения: 1 489
На ръцете през 4-5 дни,а на краката веднъж месечно.

# 36
  • Мнения: 3 360
На ръцете гледам да е поне веднъж седмично, на краката - веднъж месечно Embarassed
Много трудно стана това задължение Sad
Да,да... Laughing

# 37
  • Мнения: 532
На ръцете ги режех 1 седмично , а на краката през един път ( на 2 седмици ).Трудно става , но се залъгваме с нещо ( някой се прави на маймун пред нея ), а аз отзад режа.

# 38
  • Мнения: 516
На ръчичките и ги режа един път седмично, а на крачетата един път месечно.

# 39
На ръцете на 5-6 дена,а на краката когато ми позволи,на около 10 Flutter

# 40
  • Мнения: 2 614
На ръчичките 2 пъти седмична, защото растат доста бързо, а на крачетата по 1 път на 10-12 дена.

# 41
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
режа ги, когато почнат да драскат много (ноктите на ръцете имам предвид), а на краката, като ми се сторят големи; за интервал не знам, не съм засичала

# 42
  • Мнения: 292
Сигурно и това е индивидуално, но ... на ръчичките - поне веднъж седмично ... или на 5 дни - нещо такова, а на крачетата - веднъж на 20 дни. Но е нормален този щур растеж - не го мисли  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 214
Гледам веднъж седмично да ги режа и на краката, и на ръцете. Не е любимо занимание, но  трябва.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 958
Веднъж седмично.

Общи условия

Активация на акаунт