За живота в България... страх ме е да не сгреша, ако се върнем

  • 2 085
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Искам да ви питам за мнение, знам, че никой не може освен мен и семейството ми да го реши, но кажете ми искренно какъв е живота в Бг толкова ли е зле? От 4 години сме в Германия, но вече органически съм я намразила, страх ме е да не сгреша, ако се върнем.

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 21:39 от AnMary

# 1
  • Мнения: 2 450
Дефинирай "зле"? И къде  по-точно в България, защото има разлика между село в северозападналите райони, областен град и София, примерно. На мен лично живота в София си ми харесва, дори спрямо чужбина, включително Германия. Има хора, които пък се потрисат от столицата, претъпкана и забързана им била. Много ти е общ въпроса изобщо..

# 2
  • Мнения: 697
Има си и лошите и не толкова лошите страни. Всичко зависи от твоя мироглед и твоите нужди. Ако имаш стабилна работа, не мисля, че ще имаш проблем с живота си тук. Дори мисля, че сме в пъти по-добре и по-покойни от доста други държави.

# 3
  • Мнения: 41
Благодаря ви момичета! Конкретно за София говоря, тъй като преди в София живяхме в Младост 1. За работа мъжът ми ще има хубава работа в БГ, за пари няма да се тревожим. Мен ме притесняват кражбите, градският транспорт, бездомните кучета..Знам, че навсякъде има добри и лоши неща.

# 4
  • Мнения: 2 450
Конкретно в Младост 1 има метро вече отдавна, така че откъм градски транспорт си е доста добре.
Кражби- ох не знам, на мен не ми се е случвало, аз живея от повече от 10 години в София, но пък съм чувала, че има и такива. Бездомните кучета понамаляха сякаш, аз май не съм виждала скоро, майка ми са в Младост 1 и не помня като съм ходила на гости да съм виждала наоколо. Иначе ако нямате проблеми с парите, вижте в затворените комплекси, там си има и охрана и всичко,новички са, чистички подредени,  лошото е само, че обикновено се предполага да си с кола, защото не са много удобни като транспорт като че ли повечето като локация.

# 5
  • Мнения: 8
Здравейте, и ние след 7 годишно пребиваване в САЩ се прибрахме в БГ. Сега живеем в Младост 2 и кварталът ни харесва. Много неща ни липсват от САЩ, но и тук ако си подредиш нещата не е толкова зле.

# 6
  • Мнения: 13
Здр може ли повече информация относно Младост 2,устройство......цени на имоти,2,3 стайни апартаменти.в квартала имали старо строителство!!!Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт