Лидл ::74::

  • 73 887
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 175
Аз днес купих детския комплект за хранене на Миньоните.

Миналата или по-миналата седмица бяха пуснали комплекти със сламени играчки за елха. Някоя купувала ли е или да сте обърнали внимание на цената, защото мислех да взема, обаче бяха нахвърляни заедно с другите играчки и не можах да се ориентирам коя цена за кой артикул е, а наоколо нямаше консултант. Оставих да проверя в сайта им, но не успях да ги открия.  Thinking

# 691
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Някъде да сте виждали останали електрически одеала?

# 692
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
И ние се сдобихме с книгата. Харесва ми.
Имам излишна точка от Пловдив съм - Кючук Париж, ако някой има нужда да пише на лични.  Hug

# 693
  • Мнения: 123
Ако някой има излишна точка, ще съм благодарна и аз да получа книгата.

# 694
  • Мнения: 253
Здравейте,
Много съжалявам, че ви спамя с този въпрос, обаче кой е най-близкият Лидл до метростанция около центъра в София? Предварително благодаря, ако някой се отзове! bouquet

# 695
  • Мнения: X
Сещам се за метростанция Сердика и Лидъл-а до чешмичките с минерална вода до Банята (до Дом на киното).

# 696
  • Мнения: 8 982
До Вагона,близо е сравнително до метро станци Вардар.

# 697
  • Мнения: 20 213
До мол София, близо е до метростанция Опълченска.

# 698
  • Мнения: 253
Lady Stardust, alina_si и Lemy, много ви благодаря!  newsm51

# 699
  • София
  • Мнения: 910
Търся за подарък комплекта за арома терапия. Моля,ако някой го е мернал да ми пише!
6 точки за луканката Стара планина на Pikok.  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 69 131
Бархетът си е чист памук, но по-дебело тъкан, не като хасето. Обаче, бархетът, ако не е топен предварително, има голяма свиваемост. Затова питам далу сте купували такива комплекти преди.  Heart Eyes

Купувала съм от детските спалните комплекти с коли - бархетни. Преди около месец. Имаше и със сини с футболни топки, ако се сещате за кои говоря. Момичешките не ги помня, че имам момче.
Не се свиват.

Ако тези са същият бархет, препоръчвам Peace

Това за топенето не го знаех, но бархета го помня от моето детсво, и от тогава го уважавам Laughing

# 701
  • Мнения: 848
Lady Stardust, alina_si и Lemy, много ви благодаря!  newsm51
Миналата година като ходихме в София, пазарувахме от Лидъл при станция Жолио Кюри - на 5 минути от станцията е. Малко е неугледно и затънтено, не се вижда от главния път и се намира в офис сграда. Не знам дали ще ти е удобно и дали съм полезна.

# 702
  • Мнения: 9 488
А бе къде ги гледате тез бархетни комплекти?? newsm78

...видях ги! Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 22:03 от MTV

# 703
  • София
  • Мнения: 13 228
Здравейте,
Много съжалявам, че ви спамя с този въпрос, обаче кой е най-близкият Лидл до метростанция около центъра в София? Предварително благодаря, ако някой се отзове! bouquet

От изброените предложения определено станция Сердика и магазина до чешмите е най-близо, особено ако се излезе от изхода, който е до джамията. Сещам се и за станция Жолио Кюри и магазина срещу Интерпред. Но и двата магазина са малки.

# 704
  • Мнения: 8 982
Lady Stardust, alina_si и Lemy, много ви благодаря!  newsm51
Миналата година като ходихме в София, пазарувахме от Лидъл при станция Жолио Кюри - на 5 минути от станцията е. Малко е неугледно и затънтено, не се вижда от главния път и се намира в офис сграда. Не знам дали ще ти е удобно и дали съм полезна.

О, да, този е най-близо до метрото.

Общи условия

Активация на акаунт