Лидл ::74::

  • 73 885
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 658
Аз да ви питам как са дамските рокли, има ли смисъл да чупя пръсти пред ММ, харесала съм чисто сивата. Rolling Eyes

# 676
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 147
За мен са много дебели и чувалести роклите. В раменете са доста широки и трябва стабилен гръб,за да ги изпълниш. Confused
Взех от туниките черна М размер- идеална е. Тъничка и баш като за ниски като мен на дължина. Ако е за по-високи дами обаче,по-скоро като блуза стои. Взех и един винено червен сутиен,но ми е голям и довечера след работа ще го връщам. Дали ще е проблем връщането на сутиена?

# 677
  • Мнения: 110
Здравейте, сутиените отоговарят ли си на размера ?
Мерси !

# 678
  • Мнения: 17
В някои от Варненските мaгазини да са останали презареждащи батерии 1.5V? На Мир няма и се чудя дали да обиколя и другите магазини.

В Пловдив поне бяха свършили отдавна (имаше само от големите C и D размери), та не вярвам да има някъде налични Sad
Че и аз ги търсих, но из целия град не намерих.

И между другото се водят 1.2V презареждащи/акумулаторни, нормалните са 1.5V

# 679
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз да ви питам как са дамските рокли, има ли смисъл да чупя пръсти пред ММ, харесала съм чисто сивата. Rolling Eyes
На мен на живо не ми харесаха, а бях отишла за такава.

# 680
  • Мнения: 24 545
Взех и един винено червен сутиен,но ми е голям и довечера след работа ще го връщам. Дали ще е проблем връщането на сутиена?
Защо да е проблем, нали си пазиш касовата?
Благодарение на една точка от pticasprujina Heart Eyes вече имам книга Grinning

# 681
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 147
Да,с бележка,етикет и кутия си е.  Peace

# 682
  • някъде там
  • Мнения: 97
От етажерките имаше в Лидл на Ботевградско/Джъмбо  плаза.
Месото им не беше ли хубаво? Вече се чудя откъде да купувам...  в Кауфланд е отврат 😑

# 683
  • Мнения: 5 658
От етажерките имаше в Лидл на Ботевградско/Джъмбо  плаза.
Месото им не беше ли хубаво? Вече се чудя откъде да купувам...  в Кауфланд е отврат 😑
На редовната си цена в Lidl, месото е по-скъпо от месните магазини, където е по-голям шансът да е българско. А иначе на промоция в Лидл месото по етикет е расло, пасло, заклано и транжирано през девет страни в десета. Simple Smile
Благодаря за мнението за роклите, гърбът ми е баш мощен Simple Smile ама засега ще се въздържа.

# 684
  • София
  • Мнения: 3 865
Отидох в събота специално за немско масло, от купувам само от малкото, че и без друго бавно се консумира. То пък било в промоция и нямаше нито едно... Какъв е тоя юруш на промоционални стоки, не знам. Като че ли свършва света.
Друго, което ми прави впечатление напоследък - яйцата, размер L, са старички. Като ги счупя, половината белтък е направо течен...

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 828
Доредих се и аз за книгата на Манчев и Шишков и съм много доволна. Вече накупих и подаръци за племенника и родата. Добре, че е Лидл.  Wink

И едно питане - друг път пускали ли са от тези спални комплекти от бархет, които ще пускат в събота? Удачни ли са? Свиват ли се?

# 686
  • Мнения: 452
А аз защо си мислех,че са памучни спалните комплектите?Много харесах коледния мотив,но може и да се въздържа,ако не ми хареса материята  Peace
Днес взех от дървената торта,и закуската,но утре ще сменя закуската с плодовете,че само 2 неща се режат в нея.Взех също и от черната тефлонова подложка за печене,бяха - 30% по 2лв.
Утре ще готвя от шкембето,варите ли го предварително в тенджера под налягане(за първи път ще правя)?
Вешалиците с кашкавал и бекон, също много ни харесаха вкъщи.
Днес сефте видях детски кренвирши на пикок,на мен ми харесаха и като съдържание,не ми се видяха менделеева таблица  Peace

# 687
  • Мнения: 69 122
Ами то бархета си е чист памук Laughing
Тези не ги знам от какъв бархет са, но последните детски спални комплекти бяха от разкошен, мек бархет.. Heart Eyes

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 036
В някои от Варненските мaгазини да са останали презареждащи батерии 1.5V? На Мир няма и се чудя дали да обиколя и другите магазини.

В Пловдив поне бяха свършили отдавна (имаше само от големите C и D размери), та не вярвам да има някъде налични Sad
Че и аз ги търсих, но из целия град не намерих.

И между другото се водят 1.2V презареждащи/акумулаторни, нормалните са 1.5V
Да, видях, че са 1.2V, не знаех, че имат разлика. Намерих днес в Лидл на Владислав Варненски.
Щях да питам и нещо друго. В началото на събиране на точките за книгата, да са ви давали самото талонче за 25 лв. направена сметка?

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 828
Бархетът си е чист памук, но по-дебело тъкан, не като хасето. Обаче, бархетът, ако не е топен предварително, има голяма свиваемост. Затова питам далу сте купували такива комплекти преди.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт