Лидл ::74::

  • 73 923
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 532
В Айко и в Кауфлант има от същите детски органайзери за играчки

# 661
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Здравейте, преди време в Лидл имаше комод/етажерка/органайзер за детска стая - за играчки Simple Smile. Един зелен с кутии на 3 реда.
И в Петрич имаше една-две бройки  Peace

Гледах из намалените неща два комплектадетски дървени мебели, които иначе много бързо се изчерпаха. Кутиите обаче бяха отворени и определено имаше липсващи части, иначе щях да взема за някоя от вас.

Да предупредя за керамичните ножове - всички големи ножове бяха пробили кутиите и на повечето връхчетата бяха счупени. От 5 зелени, взех единствения, който не се беше повредил, та преглеждайте внимателно, докато избирате  Peace

# 662
  • Мнения: 874
Подарявам 1 точка - за София, Младост 2 или The Mall Simple Smile


Вече е обещана Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 10:18 от animal

# 663
  • Варна
  • Мнения: 1 968
И на мен само една точка ми трябва.Ако някой има излишна...
И на мен.  Simple Smile

 и на мен,от Варна съм Praynig Praynig Praynig

# 664
  • Варна
  • Мнения: 2 036
В някои от Варненските мaгазини да са останали презареждащи батерии 1.5V? На Мир няма и се чудя дали да обиколя и другите магазини.
И аз не бих отказала точка за книгата. Точно в този период нямам почти нищо за пазаруване. Детските неща са малки, а скиорски си накупихме миналата година. Simple Smile

# 665
  • Мнения: 4 350
Подарявам точка.От Пловдив съм.

# 666
  • Мнения: 953
Някой знае ли какви марки гланц за съдомиялна продават в Лидъл?

# 667
  • Варна
  • Мнения: 758

преди време в Лидл имаше комод/етажерка/органайзер за детска стая - за играчки Simple Smile. Един зелен с кутии на 3 реда.


В петък (27.11) имаше и във Варна, кв. Левски

# 668
  • Мнения: 3 459
Сутринта в нашия Лидл имаше навалица за сутиени и гащи  ooooh!
Ако трябва да съм честна ми изглеждаха ужасно дрипави, както и женските дрехи !

Видях че има и много намалено месо, но вече не се хващам на тази въдица ! Спрях с купуването на месо от там. Веднъж се излъгах с кайма и наденица, и двете миришеха ужасно, а от наденицата колко мазнотия изплува не е истина  ooooh!

Купих дървения комплект с тортата и една книжка. Доволна съм ! Чудех се дали да купя и комплекта със закуската, но не отказах, защото имам още доста други неща за купуване, а моята дребосъчкова е луда на тема торти/партита и пр.

Искам да попитам горгонзолата и крема за мазане бива ли ги ?  Rolling Eyes

# 669
  • София
  • Мнения: 1 970
И при нас е актуална тема да си играем на "рожден ден", та много се израдвах на тортата, тъкмо и цифрите ще учи покрай нея, поръчали сме я на Дядо Коледа  Grinning Имаме зеленчуците за рязане от предишни промоции, доста си играе с тях. Заредих и с комплекта за хранене и пъзел по другата актуална тема - Анна и Елза. В Западен парк сутринта имаше от всичко по много и нямаше никаква навалица. Загледах сутиените, но са с безумни на дебелина за мен подплънки.

# 670
  • Мнения: 1 532
Кога са пускали презареждаеми батерии в Лидл, изпуснала съм ги явно, има ли ги сега че от миналата година ги чакам отново да ги пуснат че тогава много малко си взех и съжалявам а сега покрай детските играчки ми трябват много бройки Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 671
  • Мнения: 69 324
Пускаха скоро. И аз ги изпуснах, а ми трябваха Confused Цената им е много добра.

# 672
  • Мнения: 1 532
Уф да му се не види, пропуснала съм ги , как ме е яд ако има някъде по София останали кажете Sad

# 673
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Явно батериите са били миналата седмица - в магазина ги видях в петък зарядните и други видове батерии. Имаха от "хапчетата" на много добра цена.

# 674
  • Мнения: 847
Някой знае ли какви марки гланц за съдомиялна продават в Лидъл?
Марката си е на Лидл,няма други марки и видове.Аз използвам таблетките за съдомиялна на Лидл всичко в едно/пак тяхна марка са/ ,и не слагам допълнително нито гланц,нито сол.

Общи условия

Активация на акаунт