Канадските мами - отчетна темичка; среща - 15 април, събота, 12 часа, "Хай Парк"

  • 10 512
  • 278
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 919
Момичета, много ви благодаря за идеите, пробвах всичко и днес съм доста по-добре Hug мисля че сме пипнали някакъв вирус, щото се чувствам като разглобена, а и бебка и е нещо запушен носа ooooh!

за срещата, какво ще кажете ако е хубаво времето да се съберем на 23ти, тъкмо ще има с кого да разменим яйца и курабийки Mr. Green

# 91
  • Мнения: 369
Ами 23 е добре. Аз си мислех защо не и сега събота или неделя-8 или 9 април, ама и 23 става.

 Момичета да ви питам, че се нуждая от съвет. newsm78 Миналата седмица купихме една сокоизстисквачка на Hamilton Beach,  с идеята да правим на малката сокчета като дойде времето. Обаче чух отзиви, че трудно се почиства и поради това е неудобна за ползване. Моля Ви, ако някоя от вас има juicer да каже доволна ли е, редовно ли го използва, въобще отзиви всякакви събирам. Още е в кашона и ако се размисля, отивам и го връщам. Няма да си пълня кухнята само с боклуци.

# 92
  • Мнения: 7 430
...Момичета да ви питам, че се нуждая от съвет. newsm78 Миналата седмица купихме една сокоизстисквачка на Hamilton Beach,  с идеята да правим на малката сокчета като дойде времето. Обаче чух отзиви, че трудно се почиства и поради това е неудобна за ползване. Моля Ви, ако някоя от вас има juicer да каже доволна ли е, редовно ли го използва, въобще отзиви всякакви събирам. Още е в кашона и ако се размисля, отивам и го връщам. Няма да си пълня кухнята само с боклуци.

Pisanka  и ние бяхме купили точно преди да се роди малкия, ама познай...сложих един банан...лелеееее, то остави, че от него останаха само няколко грама, ами после 10м миене, почистване и т.н.  CrazyПосле пробвахме с моркови - и там почти същото, само дето сока бе повечко, а за почивстването - пак терзания. Единствено портокалите имаха повечко сок, но сметнах, че не ми е толкова необходима и я върнахме. Само щеше да обира праха в кухнята Wink

Това е моето мнение  Peace

# 93
  • Мнения: 369
Дидка, много ти благодаря за бързия и изчерпателен отговор.  Hug   bouquet  Hug

Направо няма да мисля повече, ами нарамвам машината сега и ще се разходим с малката да я върнем. Благодаря ти още веднъж.  Hug

# 94
  • Мнения: 7 430
Дидка, много ти благодаря за бързия и изчерпателен отговор.  Hug   bouquet  Hug

Направо няма да мисля повече, ами нарамвам машината сега и ще се разходим с малката да я върнем. Благодаря ти още веднъж.  Hug

За нищо  Wink радвам се, че съм ти помогнала в избора Peace

# 95
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета-кокичета, привет и от мен! Grinning

Гаргамелчо, радвам се, че си по-добре. За вируса нали знаеш, много цитруси, най-вече червен грейпфрут, витаминна бомба му викам аз. Laughing

За срещата - 23 е ок, тогава ли е Великден, че мен нещо 24 ми се върти в главата (май Гери ми беше споменала). newsm78

Ходихме в "Уинърс" днес - голям калабалък ви казвам. ooooh! Аз не мога да пазарува в такива условия и не стояхме много. Но в едно магазинче наблизо продават много готини летни дрешки и си заплюх няколко. Grinning

Писанка, мнението ми за сокоизстисквачките напълно се припокрива с това на Дидка. Peace В БГ имаме, ползвана е 1 път и оттогава - в кашона. Тук почти всеки ден правя сок на Дени, в едни уредчета, дето режеш плода наполовина и въртиш ръчно, а отдолу се събира сок, в чинийка. Пак сокоизстисквачка, но много обикновена. От нея съм много доволна. Grinning

Сега да питам. Наумила съм си да ходя на мамолог. Confused При личния лекар ли трябва да отида първо или нещо друго се прави? Утре мислех да отскоча до личния, но ако ще е излишно, да не се разкарвам. Как стои въпроса, знаете ли?

# 96
  • Мнения: 919
nadi_n, Lecithin 1,200mg. ли е лекарството и как се пие? Тази днес в аптеката каза че за първи път чува за такова действие и да съм идела на лекар.. ама аз вече почти се оправих тъй че май ще пия малко от тези работки и това е.. ама дали е точното нещо което съм взела?? newsm78

за мамолога и на мен ми е интересно, според мен личния лекар ще иска да те прегледа и ако открие нещо чак тогава ще те прати. дано да няма проблеми де Naughty

# 97
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Гаргамелчо, не знам за Лецитина, Снежи каза, че го е пила. Но е хубаво, че няма да ти трябва де. Wink
Ами утре ще отида при личния и ще видим какво ще каже. Confused
А ти, няма смисъл да ходиш докато кърмиш, чак няколко месеца след като спреш кърменето отиди. Като ходих за мастита така ми обясни мамоложката. Млечните канали са пълни с кърма и не е "достоверна" информацията, ако те прегледат. Wink

# 98
  • Мнения: 1 283
nadi_n ,мисля че личния трябва да ти даде направлениеб за мамолог.

Аз също искам да отида,но така ме е шубе,чее... Crazy Освен това още кърмя....сега ме осени мисълта,че сигурно за това още си натискам парцалите да кърмя,за да отложа във времето срещата с доФтора.. newsm78

# 99
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Уф, Холи, мен питаш ли ме. ooooh! Треска ме тресе, ама няма как, трябва да се ходи. Confused Успокоявам се, че от личния нищо не зависи и ще ми даде направление за след 1 месец, та съм малко по-смела. Confused

# 100
  • Мнения: 7 430
Уф, Холи, мен питаш ли ме. ooooh! Треска ме тресе, ама няма как, трябва да се ходи. Confused Успокоявам се, че от личния нищо не зависи и ще ми даде направление за след 1 месец, та съм малко по-смела. Confused

Ей момичета какво ви е страх бе Wink няма нищо страшно според мен  Peace
Това е нормален преглед  Peace

# 101
  • Мнения: 1 370
Момичета не се страхувайте, ами отивайте, че е много опасно. Аз ходих миналото лято и слава богу всичко мина добре. Ама съм наплашена от майка. Тя си е направила мастит, защото една комшийка й е спряла некачествено кърмата. Сега задължително на 6 месеца е на мамолог. Вече 27 години. Много е неприятно.

Писканка, аз имам сокоизтисквачка на Филипс и съм много доволна. Сока става за секуди, от какъвто и да е плод или зеленчук, а миенето е елементарно. Има специална четка за цедката, а пластмасите ги минавам само под струята.

nadi_n предполагам, каква лудница е било в Уинърс. Ама попринцип доста го уважавам този магазин. Особенно след като откриха и Хоум сенс-а. Има доста интересни неща.
Хайде да ни се похвалиш, с новите неща Hug

Аз съм съсипана, малкия реве от 6.30 до преди малко. Направо не знам, какво му стана. Играеше си и като започна 2 часа и половина не спря. Направо не знам, какво ми предстой тази нощ ooooh!

Лека нощ на вас!

# 102
  • Мнения: 919
Sneji, Lecithin ли се пише? аз все пак мисля да пия два три дни

23ти е великден, ако някой има други планове за тогава да казва.. мъжо намери от някъде амоняк след няколкодневно врънкане от моя страна, аз пък купих формички и съм готова! Ако нещете да се събираме на великден ще ви държа отговорни за всеки килограм отгоре, че тамън се върнах на нормалното си тегло Wink

# 103
  • Мнения: 7 430
Чочо, какво му става на моя приятел - зъбки ли са или нещо друго подозираш newsm78
Нацелувай го от мен...многоооо Hug Hug Hug

И аз уважавам много Уинърс - днес отидохме да купя на малкия обувки, ама не харесахме - купихме играчка Party но пък МирОто се сдоби с нов панталон Peace ...за мен - нищо  Tired все си харесвам неща, които трябва да купя и да нося след като отслабна ooooh!...и за това много, много дрехите не ги гледам, че ми премалява Mr. Green

# 104
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Sneji, Lecithin ли се пише? аз все пак мисля да пия два три дни
Да, Lecithin - 1,200mg. По 3 таблетки на ден се пие само когато имаш запушване на каналче. После плавно намаляваш дозата, докато го спреш или го пиеш профилактично само по една таблетка на ден. Лецитина е хранителна добавка и се използва в сладкарството за постигане на по-гладки, хомогенни смеси. При кърмене спомага за необразуването на мастни топчета в каналите. Аз лично го пих повече от 3 месеца, спрях го преди 2 дни.

Общи условия

Активация на акаунт