КГБ = Клуб на Готините Баби - 163.

  • 54 552
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 894
Да са честити
Ани на Джили , да е здрава и обичана и спокойна бременост. bouquet
И Християн на Жабка, весели игри и добри приятели.

# 676
  • Мнения: 894
Алекс подари им екскурзии!

# 677
  • София
  • Мнения: 16 208
Жабката, честит рожден ден на Кистиян! Да расте и да ви радва.  bouquet
Джили, да тие жива и здрава Ани! Пожелавам и успехи и сбъднати мечти.  bouquet
Ретро трамвая съм го виждала по празници - по Гр.Игнатиев, покрай Света Неделя и Халите.
Може би в сайта на гр. транспорт ще има маршрут и разписание.
Янке, големи приготовления за рожденния ден. А и с идването на бащата Анжелка ще е много щастлива.
Така трябва, заслужава го.
Танита, 3 градуса - харесва ми. Нали няма вятър и лед, другото ще го преживеем.
Алекс, щом баба ти обича да чете вестници може да и направиш годишен абонамент за любимия.
Майка ти ми е почти наборка. Ако обича новите технологии - таблет, ел. книга, нов телефон.
Ако пък не я влекат - кутия хубави бонбони и пари в плик или ваучер за магазин. Така тя ще си избере нещо по нейн вкус. И може да поканиш майка ти да пише при нас, да се разнообразява. ТУк не всички сме баби на внуци.
Обичам да подарявам лотарийни билети също, сега поне избора е голям.

Сложно е с подаръците.

# 678
  • Мнения: 1 558
Джилинка, честито да е твоето момиче!
Да е здрава и усмихната!
Леко бременеене и на лято едно прекрасно бебче!!




Жабче, честит рожден ден на Христиан!
Да расте здрав, игрив и умен палавник!
И много радост да ви носи!


# 679
  • Мнения: 641
Джили,честит рожден ден на дъщеричката ти.Много здраве и лека бременост.
Жабче,много да ви радва Христиан (адаша на внука ми).
Танитка, страхотни сте.
Вчера се  ядосах на себе си, родителите ми бяха добри ( будали) и се дразнех,пък и аз съм като тях. На внучката  проходилката -паяк я дадох на позната  и ми я върна вчера счупена ,тя я дала на своя приятелка и така й я върнала .

# 680
  • Мнения: 18 851
Случва се,Кремка.Като я счупила да купи,ама няма да стане.Ще  ти мине това,вЕрвай.

# 681
  • Мнения: 641
Случва се,Кремка.Като я счупила да купи,ама няма да стане.Ще  ти мине това,вЕрвай.
Борянка,вече ми мина. Hug Hug...щерките ми се дразнят.

# 682
  • Мнения: 2 099
Е разбихте ме. Как сега ще чета 13 отговора с клюмащи клепачи ...

 newsm68 newsm44 smile3507

# 683
  • Мнения: 2 099
Да са честити рожденниците - Ани на Джили и Християн на Жабка!!!
Да са  здрави и обичани!


Баба Здравка ги обича и им дърпа ушите  party041 party002 Gift
абе, тия емотикони били нямали уши изопшто.  #Shocked

# 684
  • Мнения: 814
Честити рожденици, Джили и Жабче Heart Eyes Heart Eyes!!!
 Спокойна бременност, щастливо майчинство, здраве, обич и късмет на Ани Hug Hug Hug!
На Християн пожелания за щастливо детство, да расте здрав, умен и силен ura Tada!

Шпунци, дано Вели бързо се възстанови! А за бебка - да папка и спинка, да е здрава и леко да понесе ваксината, тя и малката ми внучка се роди преждевременно, но природата си знае работата Hug Hug Hug!
Лека нощ и сладки сънища sleepuu!

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 00:11 от arita

# 685
  • Мнения: 4 370
чрд на криско и ани!
на ани пожелавам много здраве, лека бременност и разбирателство с мама, че й е първа помощничка!
на криско пожелавам здраве, всели игри и много подаръци от дядо коледа!!!


Жабче, честити ви нова кола! Да ви вози само на хубави места из целия свят  car003

# 686
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря Ви , дружки за хубавите пожелания!  Heart Eyes  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 8 463
Добро утро красавици.
С малко закъснение да поздравя мама ДЖИЛИ за празникът на Ани. Предай моите пожелания за здраве, късмет и обич. Успех в най-хубавото начинание preggo
Поздравления и за бабка ЖАБКА. Да расте живо, здраво, палаво внученцето Християн.
Момичета, много ми се натопорчи работата. Снощи имахме гости с преспиване, плюс всичко останало. Ша са спраим. Пия си кафето, но за вас не остана. Embarassed Дано друга ранобудница ви поднесе чайчето и кафето. След малко политам към тръстиката.
Хубав ден на всички. Hug Hug

# 688
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Добро утроооо! Хайде първо кафето:

               

 Вчера съм изпуснала празниците на Джили и Жабка. Да са ви честити рождениците! Здраве и за двамата - другото само ще дойде!
Отивам да гледам снимки.

# 689
  • Мнения: 1 065
Добро утро, бабки-незабравки Laughing Hug.
Ново обръщение, нали, ама ни прилича-влезем ли си под кожата няма отърване.Може някой ден, два, месец да не пише, но пък появи ли се настава радост....

Първо, докато не е станало още много голямо закъснението да кажа-
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХРИСТИАН на бабка Жабка!
С  Х нали, поправи ме Жабка ако греша.
Да е жив и здрав малкият рожденик, целият свят е пред него, късмета да му е спътник.
Да прави щастливи всички, които го обичат и му се радват.


Да благодаря на Янчето, Дидимити, Ивлин, Жабка, Айша, ДОБИ, Кремчето, Здравчето, Аритка, Мери Попинз, Фло и дано не съм пропуснала някого, че знаете ....

Маринка, какво съвпадение с този трамвай Laughing.... Ама аз в крайна сметка съм го сънувала, значи....Щом на 14 .12. го пускат не е могло с теб да го видим някога някъде....

Като казах сънуване, та се сетих- веднъж пращах ММ да търси в хладилника едни сладки, които бях сънувала ... Толкова истински ги сънувах-едни кръглички, като еклерчета ... но се оплетох с това, къде точно са в хладилника... Направо се разочаровах, че е сън - ще трябва да ,,доизпипвам'' подробностите...

Шпунци, как е днес Вели? И теб те включвам към списъка на бабите-героини,(  а аз съм само едно мрънкало...)  още малко остана и идва ваканция. Обаждай се от време на време да казваш как я карате.

Янче, вие сигурно сте в трескава подготовка... Нека, заслужава детенцето да си изкара хубаво. Поздрави и прегръдки за вас ...

Аз почти допих кафето и ще ставам.
Днес ми е ден да се правя красива ( половината фейс), че ще ме водят в края на седмицата на парти. Почвам от рано, ,,че старата жена е,  като старата кола-за да изглежда добре, трябва доооста време (а и пари за жалост) да се инвестират в нея... Иначе ... иначе за по-лесно я сменят с нова и ...готово''.

Търсят ме, затварям.
Хубав ден.




Общи условия

Активация на акаунт