Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kak se izpolzva I dali sled vsqka cigara I qdene se vpruskva
Blagodarq Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1
http://bg.fitospray-pro.com/?c=ru&utm_source=leadbit&utm … A27EED7B5540D7028З
Здравейте момичета за този спрей научих от тук  http://dufogibosi.xpg.uol.com.br/Otslabvane-mneniya-Tea-tsena.html и пише че че по патент на швейцарска компания.Дали някой си го е поръчал от този сайт?Защото там пише че да се пазите от фалшификати

# 62
  • Мнения: 6
Здрaвейте момичетa!!! Вече десет дни чaкaм дa ми дойде поръчкaтa..и дa ви кaжa..рaдвaм се,че се бaвят.. Кaк може дa сме толковa нaивни ,ние жените... Aз също съм сигурн,че товa е някaквa измaмa..и aко ми се обaдят нямa дa взимaм нищо. Не се лъжете..не го поръчвaйте...

# 63
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Много странна работа, изчетох цялата тема. Странно ми е това, че поръчвате и не получавате нищо и единственото, което ми идва на ум е, че по някакъв начин въпреки, че ви набират те. ви дърпа на вас пари. Някой получил ли е фактура за периода в които е говорил с тях?

# 64
  • Мнения: 4
Всъщност на мен ми ги поръча една приятелка, която работи в Италия. Получих 6 бр. Мога да продам 1 бр. фитоспрей! За 40лв. Ако някой иска да опита. Другите ще ги използвам. Вече използвах 3бр. за два месеца. Ефекта е 4 кг. Аз не спазвах диета до скоро, но от две седмици не ям хляб и ограничих сладкото. След използване на фитоспрей чувствам сякаш някаква тежест в краката, в долната част около глезените. Не съм сигурна дали е от него, но преди нямах такива усещания. Това е за сега.

# 65
  • Мнения: 6
Днес дойде моятa поръчкa.Достaвят ги със Speedy .. веднaгa се свързaх с оперaтор от офисa им..и зaявих,че откaзвaм поръчкaтa..в случaя достaвкaтa пристигнa след 12 дни( уговоркaтa беше след 5 дни).Не съм плaщaлa никaкви рaзходи зa куриер...Дaно зa тези,които вече сте го взели..и го ползвaте дa имa ефект. A нa тези дето още се чудите...момичетa,не се лъжете..мисля,че е измaмa. Aз щях дa изгорa със 108 лв.

# 66
  • Мнения: 2
Здравейте!Днес и аз получих чрез Спиди 2 броя Фито спрея,108лв.Пратката пише ,че е от Букурещ.Добре опакована кутия,но установих след отваряне ,че единият спрей е с по- малко съдържание от другия и картонената му опаковка е отваряна.Шишетата са  прозрачни,не са тъмни ,като на рекламата за продукта.Утре ще звъня за рекламация и няма да оставя нещата така.Плащам за найвността си! #Cussing out

# 67
  • Мнения: 2
golqma izmama e tozi sprei pora4ah go izlagaha me 4e 1 6i6ence e za sedmica a to stiga za mesec i me nakaraha da kupq 6 za 195 leva uj da svalq 24 kg az ne svalih i gram ne si davaite parite

# 68
  • Мнения: 2
Здравейте аз на 30.12.2015 г. също поръчах Fito Spray на мен по същия начин ми върна обаждане младеж добре говорещ български език и ме обеждаваше да купя за 200 лв 6 опаковки, но аз отказах. Все още нищо не съм получила, ще почакам до края на месеца и ще поръчам от РУСКИЯ САЙТ линка който е поснат.
                                                                                                                                                     ne si davaite parite tova sa izmamnici

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!Да ви кажа и моя опит-поръчах си от спрея по същия начин ,по който описвате и вие.На мен ми вдигна уж рускиня.Поръчката дойде по бързо от обещаното,а поръчах 2 спрея.Резултати не мога да кажа,защото го почнах едва от днес.Но искам да споделя моите наблюдения.Доста порових,защото много се усъмних,че съм се прецакала.Първо,прочитайки,когато отворих кутийката,че това е освежител за уста(или може би не разбирам руски,не знам).После виждайки и какво сте споделили вие.Аз мисля,че на нас ни пробутват някаква имитация.Погледнах в един руски сайт-флаконът изглежда по съвсем друг начин.Четох и един руски форум-почти само положителни коментари.Най-вече,че значително намалява апетита и,че намалява значително обема.Което означава,че топи мазнини...Много ще се радвам ако някой поръчал от руския официален сайт сподели своите наблюдения.Аз вече се уверих,че през уж официалния българси ни пробутват менте...

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Ами какво друго можем да кажем, освен ДОБРО УТРО, на тези които спаха до сега и въпреки коментарите ни, решиха да пробват и да се убедят сами  newsm78

# 71
  • Мнения: 1
В руския сайт вероятно не е менте.... ама тук в Бг се гаврят с хората

Последна редакция: вт, 15 мар 2016, 18:42 от Радостина Радева

# 72
  • Мнения: 2
Здравейте!Днес и аз получих чрез Спиди 2 броя Фито спрея,108лв.Пратката пише ,че е от Букурещ.Добре опакована кутия,но установих след отваряне ,че единият спрей е с по- малко съдържание от другия и картонената му опаковка е отваряна.Шишетата са  прозрачни,не са тъмни ,като на рекламата за продукта.Утре ще звъня за рекламация и няма да оставя нещата така.Плащам за найвността си! #Cussing out
Mislq da zaveda delo,sreshtu izmamnicite,kakvo shte kajete poturpevshi?

# 73
  • Мнения: 1
Много странна работа, изчетох цялата тема. Странно ми е това, че поръчвате и не получавате нищо и единственото, което ми идва на ум е, че по някакъв начин въпреки, че ви набират те. ви дърпа на вас пари. Някой получил ли е фактура за периода в които е говорил с тях?

Точно това е измамата,обаждат се за наша сметка.Моят план е неограничен за всички мрежи и всеки месец фактурата ми е 40лв.След позвънявате на въпросният дистрибутор сметката ми беше 70лв.Ако не бях на такъв план нямаше да забележа разликата.

# 74
  • Мнения: 2
Майка ми си поръчала този спрей от интернет без да знам,обадила се жена по телефона говорейки на чист български с лек руски акцент от телефонен номер с код +40,като обяснила,че от скоро този продукт е на български пазар и ще отнеме до 10 работни дни доставката.Взема се по следния начин 30мин след всяко ядене се впръсква в устната куниха 1-2 пъти и следващите 30мин не пиете никакви течности.Разпитвала я надълго и широко от къде е разбрала за сайта,защо се е спряла на този продукт,колко кг желае да свали,години,сегашно тегло.Разговорът е протекъл около 10мин.Тя също е на неограничена тарифа от фиксирани 30лв на месец и ще погледна като дойде фктурата,да не би измамата да се крие там.Спрейовете днес дойдоха ако не се лъжа 6 на брой /майка иска да свали между 10-15кг/и вземах единия за мен,тъй като и аз искам да сваля 3-4кг.Бар кода на опаковката е руски-започва с 460....,на кутията си пише изцяло на руски като има стикер с превод на английски.Аз днес разбрах и тъй като хич не съм от доверчивите реших да се поровя в нета и попаднах на тази дискусия и реших да споделя.Надявам се наистина да има поне минимален ефект.Успех на всички,които го ползват

Общи условия

Активация на акаунт