Отговори
  • Мнения: 4
най-новото нещо за отслабване под формата на фито спрей от Русия, някой пробвал ли го е
и дали е чул коментари за него на сайт http://dietspray.ru/?c=ru  на руски е  Peace
а когато в поръчката посочите България се показва цената в 59лв.  35
http://dietspray.ru/?c=ru
bouquet

# 1
  • Мнения: 151
Добър вечер, аз разбрах за този спрей от този сайт: http://a-bloggers.com/fs/bg/6/gagarina/?utm_source=leadbit&u … 3005B7A5C2906DB86
Ако някой го е пробвал моля да сподели мнение Simple Smile благодаря

# 2
  • Мнения: 4
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски
 bouquet

# 3
  • Мнения: 151
Да състава му е много добър всички най-добри съставки събрани в един продукт, а вие там сте писали за мнение ли?  newsm78  Wink

# 4
  • Мнения: 151
Да, дано ни кажат какъв е ефекта му и дано наистина има ефект  Thinking

# 5
  • Мнения: 4
здравей, май само ние 2те сме чели за него ,никой не пише,
но аз днес си го поръчах уж от руския сайт, но ми звъня 1 момче
българче от румъния код +40 за да уточним адреса и каза ,че
склада им е в литва, много странно и ме убеждаваше да
взема 4 или 5 опаковки уж на промоция за около 200лв,
под претексче само с 1 нямало да има голям ефект
само 2-3 кг, защото 1 спрей е 20 мл и стика
само за около 5 дни след всяко хранене
се пръска по 2 пъти и бързо свършва
затова трябват поне 4 опаковки
по- скоро 5 за 1 месец
понеже съм искала да сваля 15кг
и цяло  да стане задължително
обаче с повече флакони,
а и доставката не влиза
в цента тя е 10лв.
успехи и на вас  bouquet

# 6
  • Мнения: 151
Здравей, май да и в крайна сметка колко си поръча за 200 лева ли доста скъпичко ми идва и то за един месец и дали ще има ефект...  newsm78

# 7
  • Мнения: 151
Ще следя какво споделяш има ли ефект как се чувстваш, но  и това е много лошо едно шишенце за 5 дни  Thinking  Cry

# 8
  • Мнения: 1
И аз четох за този спрей. Моля пиши какъв е ефекта и от кой сайт точно да си го поръчам. Как се плаща?

# 9
  • Мнения: 151
Добър вечер, да попитам какво стана със спрея получихте ли го почнахте ли да го ползвате има ли ефект? Simple Smile  newsm78 bouquet

# 10
  • Мнения: 327
Някой пробва ли го?  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 06 дек 2015, 19:13 от modana

# 11
  • Мнения: 151
Аз не съм го пробвала чакам да споделят мнения Wink

# 12
  • Мнения: 151
По принцип имам желание да си  го поръчам направи ми впечатление съдържанието му  и предполагам, че трябва да има ефект , но за момента ми е непосилна цената за съжаление Sad

# 13
# 14
  • Мнения: 151
Значи излиза, че всичко е пълна измислица.... Sad  Close newsm78

# 15
  • Мнения: 151
Честно казано много съм отчаяна вече не знаеш какъв продукт да си вземеш всичко е боклук и измама разбрах за едни хапчета Липовон изглеждат обнадеждаващи, но не знам вече и аз... Sad  newsm78

# 16
  • Мнения: 327
Честно казано много съм отчаяна вече не знаеш какъв продукт да си вземеш всичко е боклук и измама разбрах за едни хапчета Липовон изглеждат обнадеждаващи, но не знам вече и аз... Sad  newsm78
Една колежка ги пи - никакъв ефект Sad
Чудодейно хапче няма, за съжаление....

# 17
  • Мнения: 151
Ами да ви кажа в крайна сметка аз съм доволна от палмово кленовия сироп Мадал Бал пих го и свалих доста килограми с него имах проблеми със щитовидната жлеза и доста напълнях бях стигнала 90кг но с него свалих много бях 70кг и искам да стана 60 и няколко и явно трябва пак да си го взема, но и цената си му е доста 100лв , но пък е 1л.

# 18
  • Мнения: 327
И аз съм си го купувала, но не мога да издържа само на него.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 151
Ами да ви кажа 11 дена без храна и наистина помогна трудно е да и то много нз как издържах може би воля и така си се настроих психически вие колко дена издържахте?  bouquet

# 20
  • Мнения: 327
Мисля, че три  Embarassed Беше преди 3-4 години

# 21
  • Мнения: 151
Разбирам ви само които не е минал през това не знае как сме се чувствали  Sad трудно е тежко е и тези килограми се свалят много бавно и трудно за съжаление

# 22
  • Мнения: 4
момичета аз започнах дискусията, поръчах си спрея от руския саит да не е от кипър,
който беше преведен на български и така почна се почти веднага ми се обади
1 младеж говорещ добре на български и ме убеждаваше да си взема 4-5 опаковки
за около 200 лв., аз му казах, че съм преценила да започна с 1 спрей и това е,
той ме убеждаваше,че с 1 спрей само няма да стане щял да свърши за 5 дни и
ефекта щял да бъде минимален около 2-3 кг само но щяло да го има и така
младежа ми звънеше от от румъния говореше на български склада им бил в литва,
а аз го поръчах на сайта в москва, а уж го произвеждали в русия голями размивания има
аз го поръчах в четвъртък, трябваше да дойде следващата седмица в сряда и така
мина 1 седмица вече втора чакам нищо, а поръчах си само 1 спрей за 60лв. + 4лв. доставка
аз смятам, че той не го е поръчл въобще и няма нищо да дойде аз се отказах вече
интересното беше, че после ми звънна да уточним адреса, който е в софия
и той ми каза ,че не е наясно с кварталите на софия, според мен този младеш
е от някое селце до дунава на границата с румъния,нарочно ни звъни от румънска карта
за заблуда и е решил да изкар някои лев на наш гръб и ни натиска за 200 лв ,
а който не се навие нищо не му праща даже незнам дали има въобще так спрей
или това е виртоално всичко, а искам да уточня още нещо, че същият сайт преведен
на български с всичко еднакво copy - paste явно са измислили и друг продукт за отслабване
има сега рекламират едни дъвки май за същите пари вече не си спомням,
просто ми направи впечатление, същият сайт в зелено със същият доктор на картинката
всичко еднакво от спрея само състава на дъвките са на полувита от съставките в спрея
така че правете си изводите , явно трябваше да го разбера по трудния начин
всичко което изглежда прекалено лесно за изпълнение и ефект излиза трудно в действителност
няма лечебен лек за отслабването, явно това е начин на мислене, действия и изпълнения
това е начин на живот ;;;;;;;;;;;;;;;;;;Wink)))))))))) усмивки от мен за един прекрасен ден  bouquet             

# 23
  • Мнения: 151
Поредната измама Sad нямам думи

# 24
  • Мнения: 151
Здравейте, как сте? Искам да ви пожелая весело посрещане на празниците живи и здрави и всичко най -хубаво през Новата година!!!  Wink  bouquet

# 25
  • Мнения: 50
Научих за този Fito Spray от предаване по Първи канал на  руската телевизия: http://tarasovapohudenie.xpg.uol.com.br/malahov-pust-govoryat-ta … ana-tarasova.html има и линк за официалния сайт на продукта  - разбира се в Русия - ето го - http://blogistars.com/ds/6/tarasova-malahov/?tid=344387611 . В рекламата на продукта е посочено, че за 5 дни се отслабва с 5 килограма, това означава, че е нормално да ви убеждават да вземете повече опаковки за да продължите курса си, ако искате да свалите повече килограми  и като се има предвид, че една опаковка е достатъчна само за 5 дни. Според мен е най-добре да се започне с една опаковка и ако има ефект да се поръчат още.

# 26
  • Мнения: 151
Весело посрещане на Новата Година! Нека донесе само положителни емоции, здраве, късмет и щастие. 
 bouquet  ura  Tada

# 27
  • Мнения: 4
Аз си поръчах Fito Spray от тук    m.bg.fitospray-pro.com
Получих пратката 6бр. и безплатна доставка за 195лв. Разделихме ги с една приятелка.
Сега чакам резултати.

Впръсквайки Fito Spray в устната кухина след всяко ядене, за една седмица ще се отървете от 2,5 – 3,5 излишни килограма.
Минималният курс от 30 дни позволява без никаква вреда за здравето да «хвърлите» до 10-15 кг.

# 28
  • Мнения: 151
Ще чакам с нетърпение да споделите резултати Simple Smile Wink

# 29
  • Мнения: 1
Момичета, това е официалният сайт за поръчка на фито спрей - http://dietspray.ru/?c=ru
Цената на една опаковка е 59 лв. Обади ме се рускоговоряща жена, подробно обясни как се приема, зададе въпрос за годините ми, за ръста и килограмите и попита с колко килограма искам да отслабна. Всъщност ме убеди да купя два флакона - цената е 108 лева. Поръчах преди два дни. Тя каза, че в рамките на 7 работни дни ще получа спрея. Заплащането е при доставката. В сайта ще видите до кои държави осъществяват доставка и още доста подробности.

# 30
  • Мнения: 2
Здравейте аз на 30.12.2015 г. също поръчах Fito Spray на мен по същия начин ми върна обаждане младеж добре говорещ български език и ме обеждаваше да купя за 200 лв 6 опаковки, но аз отказах. Все още нищо не съм получила, ще почакам до края на месеца и ще поръчам от РУСКИЯ САЙТ линка който е поснат.

# 31
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! За този "чудодеен" спрей разбрах едва днес, но да си призная честно твърде хубаво ми звучи. Мила renetka11 ,пробва ли го вече и как ти се отразява? Много бих искала да знам има ли наистина поне някакъв ефект ... Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4
Пробвам го вече 5 дни, много е приятен на вкус, освежава устата, но за резултати е рано още. Ще пиша след 7-9 дни.

# 33
  • Мнения: 29
И аз ще следя ,че имАм едни 15 където ми тежат

# 34
  • Мнения: 151
И аз чакам с нетърпение да споделите резултати Simple Smile  bouquet

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте , аз днес също поръчах от този продукт ... На мен, както и на други ми беше препоръчано да закупя по - голям брой опаковки мисля 5 за 195 лв., като ми беше обяснено, че от една опаковка не може да има ефект. Също ме попитаха на колко години съм , колко килограма съм и с колко искам да отслабна .
Е в крайна сметка поръчах две опаковки за 108лв.
Надявам се някой който вече го е ползвал да сподели мнение дали има ефект!
Успешна седмица на всички Simple Smile

# 36
  • Мнения: 151
Дано да има ефект и аз чакам с нетърпение да споделите мнения. Успеххх Simple Smile  bouquet

# 37
  • Мнения: 5
Здравейте момичета.Днес разбрах за този спрей,ще чакам да кажете какъв е резултата и дали действа или е поредната измама.Аз имам около 10кг. за сваляне,ако някой желае може са се комбинираме и да пробваме.

# 38
  • Мнения: 9
И от мен запис да ви следя.....Момичета чакаме положителни резултати  Hug

# 39
  • Мнения: 2
Привет отново да се похваля 1 опаковка пристигна днес почвам и след 5 дена ще дам резултат.

# 40
  • Мнения: 11
И аз ще следя Wink

# 41
  • Мнения: 1
Здравейте аз също искам да го поръчам,но чакам за мнения от вас момичета. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен току що поръчах спрея но не е за мен за позната е че крие от мъжаси като ми се обади мъжки говорещ на  бъгарски но завалящ езика като ме убежаваше да взема 5 опаковки плюс 1 подарък .//Каза че се обажда от Латвия но телефона е софииски+3592/4928405 нещо се не връзват нещата и сам скептична newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Аз също поръчах от този спрей преди три седмици. Обади ми се мъж,който според мен си беше нашенец,от телефон със софийски код.Убеди ме да си закупя спрей за 198 лв.Все още чакам доставка  (като ми каза,че това ще стане до 18.01) но все още е няма.Много се чудя дали въобще да приема поръчката .Следя с интерес вашите коментари, но все още няма положителни отзиви!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен. Дами, обръщам се към вас, които вече сте започнали да приемате продукта, има ли някакви реални резултати?

# 45
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Вчера и аз се подлъгах и пуснах поръчка за пет опаковки. Действах доста импулсивно без много, много да му мисля, но днес вече се разколебах и реших да се обадя за да откажа поръчката. Звъннах на софийския стационарен номер от който ми звъняха за да потвърдя заявката си. Познайте-този номер въобще не може да бъде избран, връзката разпада и изобщо не дава звънене! Работата все повече започва да ми намирисва на поредните измамници!

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте,поръчах си спрея от руския сайт вчера,обади ми се рускоговоряща дама от софийски номер 02/4928368,която искаше да и говоря на руски,при което аз отказах и тя изчезна,но връзката не прекъсна докато аз не затворих.По-късно през деня постоянно ми звъняха ту от софийският номер ту от румънски такъв,не зная как прехвърляха разговора,но излизаше,че аз ги набирам и веднага затварях.Блокирах номерата им,защото звъняха непрекъснато до 20 ч.Прилича ми на голяма измама и   при това и телефонна такава!

# 47
  • Мнения: 23
Днес ще ми доставят въпросните спрейчета.  Поръчах 5 за 195лв + 1 подарък. Един флакон стигал за една седмица. Та значи ще имам за 6 седмици. Трябваше да притиснат на 18.01 но чак днес 26-ти се обадиха. Стикайте палци да подейства. Ще ви държа в течение. Досега нищо друго не съм пробвала най-много здраво да изгоря с парите. Момичето по телефона ми обясняваше че това не е нов продукт а от 10 години били на пазара. Уж гарантираше за резултат.

# 48
  • Мнения: 23
Споделям, че просто няма да си взема поръчката. Пробвах да се обадя на номера, който ми звънна когато поръчах. Не маже да бъде избран!!! На сайта им пише че ако не си доволен може да върнеш продукта. Обаче адрес няма, контакт няма, фирма няма, няма никой зад тази работа. Реших да направя втора фалшива поръчка, с цел те да се свържат пак с мен и да поставя въпросите си. Набраха ме от същия номер, но явно ме има в системата им като човек, на когото са изпратили поръчка (вероятно са помислили,че съм си взела поръчката вече и не съм доволна), вдигнах чу се едно 'не, не...' от тяхна страна, прекъснаха и ми пуснаха някаква руска музика. Повече не се обадиха! Да ама не! Няма да платя и взема от доставчика пратката. Това е измама! Добре, че навреме, макар в последния момент се усетих.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Наистина започва да става много съмнително. Нищо чудно да са намерили някоя безработна и некадърна рускиня живееща в България за да им приема обажданията и да убеждава хората, че видиш ли продуктът им идва от Русия. Малко вероятно ми е да е много известен от преди 10 год. а да се сблъскваме с рекламата едва сега, но... май е крайно време да спрем да вярваме на дъвки, спрейове, чайове и хапчета за отслабване. Искам да се обърна към дамите, които вече са го поръчали и продуктът вече е пристигнал. Мили дами, бих казала, че може само да се надяваме, че това което сме загубили е само и единствено парите. Дай боже поне съставките вътре ако не помагат, то поне да не вредят на организма, както вече има много отслабнали и пострадали здравословно жени от уж безвредната и много известна до преди няколко година
Скрит текст:
Lida dai dai hua
Скрих името умишлено за тези, които не го знаят, за да не го сметнат за реклама, а за ужасно предупреждение!

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Браво vesel4ynka и аз си мисля, че това би било най-правилното решение, което би могла да вземеш. Никоя фирма не би допуснала да има служители с подобно отношение към клиентите си. Сигурна съм, че те дори не са фирма, кой знае какво слагат във флаконите и с тези спрейове пръскаме в устата си... направо понякога се чудя как може жените по природа да сме толкова наивни и податливи на всякакви реклами, само и само да сме слаби и хубави за себе си и околните. Едно е ясно, тези са мошеници и гледат да измъкнат от който какво могат и после ще изчезнат, както са се появили. Май трябва да подадем сигнал в Господари на ефира, защото държавна институция едва ли ще ни обърне внимание. Тъжно и жалко е как се подиграват с хората и искат да им вземат и малкото, което е останало.

# 51
  • Мнения: 2
По принцип имам желание да си  го поръчам направи ми впечатление съдържанието му  и предполагам, че трябва да има ефект , но за момента ми е непосилна цената за съжаление Sad

# 52
  • Мнения: 2
Здравейте,не се лъжете с този фито спрей аз го ползвах два месеца и няма ефект ,поне не такъв какъвто казват че има.бях свалила кък 4 ,5 кг.но бях и на,диета.да не говорим че ми струваше около 400 лева Naughty Thinking

# 53
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,търсих  в нета нещо за Фито спрей в бг. и намерих този форум,аз също го поръчих преди три седмици,само едно шише, защото бая скъпо за мен за 4 шишета 200 лв,вдигна ми руско говоряща жена и ме убеждавала че подобре 4  или поне две шишета,но аз несесъгласих,казах че нямаям такава възможност,момичето ми каза до 1 седмица ще дойде,но мина вече 3 а може и 4 седмици,а може ако бих поръчила 4 шишета ,щеше да ми ги изпратят,значи си правиш извод,аз и без това невярвах че някой спрей пръскаш и отслабваш,но като четеш толкоз много положителни отговори започваш да вярваш в чудо. Аз съм на 40 г. преди 2 г. родих второ дете момиченце,винаги съм била в добра форма ,но сега немога да отслабна и не мога да спортувам имам роблема с колене,да и време много нямам.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 304
Момичета, спрете се. Поредната измама. Искам да попитам някоя от Вас видя ли количеството на активните съставки. Ами те може да са и 5мг, а ако видите например продукт с малинови кетони се пие по 500мг по няколко капсули. Замислете се какво си взимате и пръскате - може и вода да е  Grinning  newsm78
Приятно отслабване с поредната измама!

# 55
  • Мнения: 4
Здравейте, измина вече един месец, откакто го използвам и мисля, че има слаб ефект - не съм отслабнала много.  Дано следващия месец да има повече ефект.

# 56
  • Мнения: 6
Момичета, това е официалният сайт за поръчка на фито спрей - http://dietspray.ru/?c=ru
Цената на една опаковка е 59 лв. Обади ме се рускоговоряща жена, подробно обясни как се приема, зададе въпрос за годините ми, за ръста и килограмите и попита с колко килограма искам да отслабна. Всъщност ме убеди да купя два флакона - цената е 108 лева. Поръчах преди два дни. Тя каза, че в рамките на 7 работни дни ще получа спрея. Заплащането е при доставката. В сайта ще видите до кои държави осъществяват доставка и още доста подробности.
.... Искaм дa попитaм дaли ви е дошъл спрея..и имa ли ефект. Aз го поръчaх преди мaлко,.мен също ме убедихa дa вземa две опaковки зa 108 лв.

# 57
  • Мнения: 2
Здравейте, днес си поръчах също от спрея-2 за 108лв, една рускоговоряща дама ми обясняваше за продукта, номера е софийски и ми каза, че до 14 дни ще получа продуктите, ще видим какво ще стане ще пиша Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2
Споделям, че просто няма да си взема поръчката. Пробвах да се обадя на номера, който ми звънна когато поръчах. Не маже да бъде избран!!! На сайта им пише че ако не си доволен може да върнеш продукта. Обаче адрес няма, контакт няма, фирма няма, няма никой зад тази работа. Реших да направя втора фалшива поръчка, с цел те да се свържат пак с мен и да поставя въпросите си. Набраха ме от същия номер, но явно ме има в системата им като човек, на когото са изпратили поръчка (вероятно са помислили,че съм си взела поръчката вече и не съм доволна), вдигнах чу се едно 'не, не...' от тяхна страна, прекъснаха и ми пуснаха някаква руска музика. Повече не се обадиха! Да ама не! Няма да платя и взема от доставчика пратката. Това е измама! Добре, че навреме, макар в последния момент се усетих.

Вече много се замислям и аз особено като сравних номерата, и на мен ми звъннаха от същия номер, най-вероятно и аз няма да я взема и платя,

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте,днес и аз си го поръчах.Моля тези който са го използвали да пишат дали има някакъв ефект или е поредната измама.Благодаря предварително.

# 60
  • Мнения: 1
Zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kak se izpolzva I dali sled vsqka cigara I qdene se vpruskva
Blagodarq Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1
http://bg.fitospray-pro.com/?c=ru&utm_source=leadbit&utm … A27EED7B5540D7028З
Здравейте момичета за този спрей научих от тук  http://dufogibosi.xpg.uol.com.br/Otslabvane-mneniya-Tea-tsena.html и пише че че по патент на швейцарска компания.Дали някой си го е поръчал от този сайт?Защото там пише че да се пазите от фалшификати

# 62
  • Мнения: 6
Здрaвейте момичетa!!! Вече десет дни чaкaм дa ми дойде поръчкaтa..и дa ви кaжa..рaдвaм се,че се бaвят.. Кaк може дa сме толковa нaивни ,ние жените... Aз също съм сигурн,че товa е някaквa измaмa..и aко ми се обaдят нямa дa взимaм нищо. Не се лъжете..не го поръчвaйте...

# 63
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Много странна работа, изчетох цялата тема. Странно ми е това, че поръчвате и не получавате нищо и единственото, което ми идва на ум е, че по някакъв начин въпреки, че ви набират те. ви дърпа на вас пари. Някой получил ли е фактура за периода в които е говорил с тях?

# 64
  • Мнения: 4
Всъщност на мен ми ги поръча една приятелка, която работи в Италия. Получих 6 бр. Мога да продам 1 бр. фитоспрей! За 40лв. Ако някой иска да опита. Другите ще ги използвам. Вече използвах 3бр. за два месеца. Ефекта е 4 кг. Аз не спазвах диета до скоро, но от две седмици не ям хляб и ограничих сладкото. След използване на фитоспрей чувствам сякаш някаква тежест в краката, в долната част около глезените. Не съм сигурна дали е от него, но преди нямах такива усещания. Това е за сега.

# 65
  • Мнения: 6
Днес дойде моятa поръчкa.Достaвят ги със Speedy .. веднaгa се свързaх с оперaтор от офисa им..и зaявих,че откaзвaм поръчкaтa..в случaя достaвкaтa пристигнa след 12 дни( уговоркaтa беше след 5 дни).Не съм плaщaлa никaкви рaзходи зa куриер...Дaно зa тези,които вече сте го взели..и го ползвaте дa имa ефект. A нa тези дето още се чудите...момичетa,не се лъжете..мисля,че е измaмa. Aз щях дa изгорa със 108 лв.

# 66
  • Мнения: 2
Здравейте!Днес и аз получих чрез Спиди 2 броя Фито спрея,108лв.Пратката пише ,че е от Букурещ.Добре опакована кутия,но установих след отваряне ,че единият спрей е с по- малко съдържание от другия и картонената му опаковка е отваряна.Шишетата са  прозрачни,не са тъмни ,като на рекламата за продукта.Утре ще звъня за рекламация и няма да оставя нещата така.Плащам за найвността си! #Cussing out

# 67
  • Мнения: 2
golqma izmama e tozi sprei pora4ah go izlagaha me 4e 1 6i6ence e za sedmica a to stiga za mesec i me nakaraha da kupq 6 za 195 leva uj da svalq 24 kg az ne svalih i gram ne si davaite parite

# 68
  • Мнения: 2
Здравейте аз на 30.12.2015 г. също поръчах Fito Spray на мен по същия начин ми върна обаждане младеж добре говорещ български език и ме обеждаваше да купя за 200 лв 6 опаковки, но аз отказах. Все още нищо не съм получила, ще почакам до края на месеца и ще поръчам от РУСКИЯ САЙТ линка който е поснат.
                                                                                                                                                     ne si davaite parite tova sa izmamnici

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!Да ви кажа и моя опит-поръчах си от спрея по същия начин ,по който описвате и вие.На мен ми вдигна уж рускиня.Поръчката дойде по бързо от обещаното,а поръчах 2 спрея.Резултати не мога да кажа,защото го почнах едва от днес.Но искам да споделя моите наблюдения.Доста порових,защото много се усъмних,че съм се прецакала.Първо,прочитайки,когато отворих кутийката,че това е освежител за уста(или може би не разбирам руски,не знам).После виждайки и какво сте споделили вие.Аз мисля,че на нас ни пробутват някаква имитация.Погледнах в един руски сайт-флаконът изглежда по съвсем друг начин.Четох и един руски форум-почти само положителни коментари.Най-вече,че значително намалява апетита и,че намалява значително обема.Което означава,че топи мазнини...Много ще се радвам ако някой поръчал от руския официален сайт сподели своите наблюдения.Аз вече се уверих,че през уж официалния българси ни пробутват менте...

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Ами какво друго можем да кажем, освен ДОБРО УТРО, на тези които спаха до сега и въпреки коментарите ни, решиха да пробват и да се убедят сами  newsm78

# 71
  • Мнения: 1
В руския сайт вероятно не е менте.... ама тук в Бг се гаврят с хората

Последна редакция: вт, 15 мар 2016, 18:42 от Радостина Радева

# 72
  • Мнения: 2
Здравейте!Днес и аз получих чрез Спиди 2 броя Фито спрея,108лв.Пратката пише ,че е от Букурещ.Добре опакована кутия,но установих след отваряне ,че единият спрей е с по- малко съдържание от другия и картонената му опаковка е отваряна.Шишетата са  прозрачни,не са тъмни ,като на рекламата за продукта.Утре ще звъня за рекламация и няма да оставя нещата така.Плащам за найвността си! #Cussing out
Mislq da zaveda delo,sreshtu izmamnicite,kakvo shte kajete poturpevshi?

# 73
  • Мнения: 1
Много странна работа, изчетох цялата тема. Странно ми е това, че поръчвате и не получавате нищо и единственото, което ми идва на ум е, че по някакъв начин въпреки, че ви набират те. ви дърпа на вас пари. Някой получил ли е фактура за периода в които е говорил с тях?

Точно това е измамата,обаждат се за наша сметка.Моят план е неограничен за всички мрежи и всеки месец фактурата ми е 40лв.След позвънявате на въпросният дистрибутор сметката ми беше 70лв.Ако не бях на такъв план нямаше да забележа разликата.

# 74
  • Мнения: 2
Майка ми си поръчала този спрей от интернет без да знам,обадила се жена по телефона говорейки на чист български с лек руски акцент от телефонен номер с код +40,като обяснила,че от скоро този продукт е на български пазар и ще отнеме до 10 работни дни доставката.Взема се по следния начин 30мин след всяко ядене се впръсква в устната куниха 1-2 пъти и следващите 30мин не пиете никакви течности.Разпитвала я надълго и широко от къде е разбрала за сайта,защо се е спряла на този продукт,колко кг желае да свали,години,сегашно тегло.Разговорът е протекъл около 10мин.Тя също е на неограничена тарифа от фиксирани 30лв на месец и ще погледна като дойде фктурата,да не би измамата да се крие там.Спрейовете днес дойдоха ако не се лъжа 6 на брой /майка иска да свали между 10-15кг/и вземах единия за мен,тъй като и аз искам да сваля 3-4кг.Бар кода на опаковката е руски-започва с 460....,на кутията си пише изцяло на руски като има стикер с превод на английски.Аз днес разбрах и тъй като хич не съм от доверчивите реших да се поровя в нета и попаднах на тази дискусия и реших да споделя.Надявам се наистина да има поне минимален ефект.Успех на всички,които го ползват

# 75
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също си поръчах от спрея 2 опаковки. Вече 2 ден го използвам и наистина убива апетита. Не знам за какви телефонни измами се говори тук, аз си проверих сметката и нямам 1 сет. надвишено, а съм с 1000 мен. към всички оператори към . Та на мен също ми звънна рускоговореща, жена от софийски стационарен, но жената си ми обясни че доставката ще дойде до 14 дни, защото идват от Русия, на флакончето всичко е на руски със залепен стикер превод на английски, което ме води на мисъл, че е за износ за всяка държава. Друг е въпросът, защо минават през Румъния, дали не са посредническа фирма и от това да си правят мангизи- не знам. Като ми свършат спрей- четата, ще ви пиша каква е моята победа, ако има такава. Успех на всички!!!!А и не съм плащала за куриер- СПИДИ дойде на адрес и платих само за спрея 2 бр. /108лев.

# 76
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.Искам да споделя с Вас,как се случиха нещата при мен.Също като някои от дамите по-горе останах удивена от действието в рекламата на този спрей(руската певица Полина Гагарина разказа пред журналист как е свалила 40 кг за около месец някъде,с този спрей) (http://a-bloggers.com/fs/bg/6/gagarina/?utm_source=leadbit&u … D005B7A22CB0280FF)и реших веднага да си го поръчам. Към разговора на певицата и журналиста имаше линк на производителя,натискам го,поръчвам 1 бр.за 59 евро мисля и след 5-6 мин.ми се обажда мъжки глас,говорещ добре български,разпита ме за възраст,тегло,години,убеди ме да поръчам 5бр. за 195 лв и един 6-ти безплатно.Ще дойдат до 10 работни дни със спиди.Само да вмъкна,че на рекламата,от която ги видях флакона е жълт,(не зная какъв са получили дамите,които вече го имат). И така, след прочетеното тук преди минути,реших да не заплащам и получавам доставката.Мисля да наблегна на физическото натоварване(някакъв спорт),ограничаване откъм някои видове храни и така да опитам да сваля желаните 7-8 кг.Лек ден на всички.

# 77
  • Мнения: 1
Здравейте аз го ползвам в момента този спрей вече 4 ден. Поръчах го от същото момче испратиха ми го за 10дена. И чакам резултат

# 78
  • Мнения: 122
И аз си поръчах мили дами, в момента пътува към мен /до 7 дни ще е тук/ , но и аз като другата дама съм леко разколебана - дали да не откажа поръчката?
Ако все пак я взема/което е по - сигурното/ ще споделя с всички вас истината за резултатите!!!
Чета и гледам снимки в нета, но все ми се струва, че са част от рекламата... newsm78

# 79
  • Мнения: 1
Здравейте , днес получих пратка от 6 бр. " Фито спрей" срещу 195 лв и получих ...освежител за уста...абсолютна измама... По същия начин ,ми се обади мъж /после видях, че е за моя сметка/ говорихме 15-16 мин. Не знам ,как се вързах по-дяволите  #Cussing out ...На мен ми каза ,че фирмата е френска и централният офис е във Франция и от там ,ще получа доставката , а я получих от Румъния, а продукта е руски, много приятен освежител за уста, прочетох всичко много внимателно , то няма кой знае колко за четене...какво толкова да пишат за един освежител....Направо съм бясна ,заради глупостта си, дали може да се направи нещо, поне други излъгани да няма....Дайте идеи...

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Тази реклама върви с крадени снимки и измислена история. Чудя се как толкова хора се хващат! Не се отслабва с лекарства, а с режим и упражнения. Не си давайте парите на вятъра.

# 81
  • Мнения: 2
На майка ми 6 бр. флакони и струваха 150лв.Днес получи обаждане от номер +44...., 10 дни след получената вече доставка да и правят може би нещо като анкета за продукта,но друга жена без руски акцент,но майка ми побърза да затвори, тъй като в предната фактура има около 15лв таксувани над фиксирана тарифа от 30лв.Аз ползвам спрея стрикно както й бяха обяснили,като се старая да комбинирам с хранене и упражнения не съм мръднала надолу нито грам,даже съм напълняла с 1кг/сега съм 55,искам да стана 50-51кг./Явно наистина ще се окаже скъп освежител за уста....Sad

# 82
  • Мнения: 122
Не може да се направи рекламация, аз се опитах да откажа поръчката и все попадах на оператор-накрая я отказах на куриерската фирма.Дамата от Спиди ми каза, че пратката идва от Румъния, сметката за телефона ми е завишена с около 6лв.
Изплаших се да не е нещо вредно, близките ми се караха и затова се отказаха.
Уж Полина Гагарина отслабнала със спрея, след това чета диетата на П.Гагарина с която отслабнала-още тогава се зачудих дали не е измама.

# 83
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Аз вече притежавам 6 бр. от флакончетата и след всички тези коментари, реших че ще ги върна. Но уви, когато отидох в куриерската фирма ми казаха, че таксата ще е около 70лв. Затова по-добре да почна да ги изпробвам и ако някой иска, мога да му продам 3 броя - общо за 100 лева. Или един брой за 40 лева. След време ако има ефект ще се похваля.

# 84
  • Мнения: 122
Затова отказах доставката-оказва се че няма къде да направиш рекламация, която твърдят, че приемат.

# 85
  • Мнения: 18
Здравейте! А някой обърна ли внимание на коментарите под сайта
http://a-bloggers.com/fs/bg/6/gagarina/?utm_source=leadbit&u … 27EED7B357F066A8C
         ................. Katiusha Stoianova 30 03.2016 | 11:47 ....... Katiusha Stoianova е писала в три различни дни ,че го е ползвала и е * МНОГО ДОВОЛНА * но на трите снимки е РАЗЛИЧНА ЖЕНА ,няма обратна връзка със сайта ,не отговарят телефони ,Литва,Румъния,София и Русия -много страни набъркани в доставка на едно спрейче брееее ..... всички законни продукти за отслабване са в аптеките или в биомагазините ( дали помагат не е сигурно) НО СА с касов бон,видни и избираш ........... пък и САМО ДНЕС Е от 118 лв. намален с 50 % на 59 лв.тоя спрей  ХАХАХАХА
НЕ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ СИ НА МОШЕНИЦИ !

# 86
  • Мнения: 122
поръчката ми е в куриерската фирма-представяте ли си, няма с кого да говоря по телефона, а получавам съобщения от изпращача-незабавно да отида да си взема поръчката, започвам да се плаша Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 18
поръчката ми е в куриерската фирма-представяте ли си, няма с кого да говоря по телефона, а получавам съобщения от изпращача-незабавно да отида да си взема поръчката, започвам да се плаша Rolling Eyes
Все пак е първи април ... всичко е една голяма илюзия с този спрей :
http://eurocom.bg/news/article/skandal-s-ruskata-uchastnichka-na-evroviziia-2015
А В РУСКИЯ сайт е на 990 рубли -тоест 25 БЪЛГАРСКИ лева Wink
http://dietspray.ru/?c=bg&tid=466849609 на КУПИТЬ задайте на страна не българия а Русия - 990 рубли= 25 лева

# 88
  • Мнения: 1
АКО НЯКОЙ ГО Е ПРОБВАЛ МОЛЯ ДА МИ КАЖЕ  Cry

# 89
  • Мнения: 1
Момичета, това е поредното мошенничесто! Толкова ме е яд и срам от глупостта ми, но както казва една приятелка: Глупаците трябва да си плащат за глупостта! По телефона ме убедиха да купя 6 опаковки (1 не била достатъчна. "Нали не искате да прекъснете процеса на отслабването си, след като току що е започнал") Няма никакъв, дори минимален резултат. А вече се виждах стройна като фиданка  Rolling Eyes

# 90
  • Мнения: 2
Здравейте и аз си поръчах 2 броя за 108 лева . Мислех си ,че съм прочела всички отзиви за него ,но май не съм.Очаквам доставката тези дни но започвам да се разколебавам.Може ли да споделите какво се случва ако откажа на куриерската фирма .

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 09:20 от mali_m

# 91
  • Мнения: 2
Здравейте, вече от 1 месец ползвам този продукт и честно да кажа не съм доволна. Имаше ефект само за първите 3,4 дни като бях свалила само 3кг. И след това отново ги качих. Въпреки че продължавам да го ползвам с надеждата, че ще има някакъв ефект.

# 92
  • Мнения: 2
А някаква диета спазвали  ли сте  след свалените 3 кг ,тоест опит да ги задържите!

# 93
  • Мнения: 2
Ами не, защото до колкото разбрах мога да си похапвам от всичко и пак да отслабна.

# 94
  • Мнения: 1
Привет на всички,
Даааа, и аз сам се опитвам да се боря с наднорменото си тегло. Купих си шест шишенца Фито спрей от Руски сайт. Почти изпръсках първото. Резултатите са незадоволителни . Очаквах повече. Само три килограма за месец. Отказвам се. Ще мина на ябълки и марули.
 Пожелавам успех на всички ентосиасти...

# 95
  • Мнения: 1
Преди 3 месеца се опитах да поръчам спрейчето , обадиха ми се от номер започващ с +40.Обади ми се много нахален мъж и ми каза че нямат "пакет" от 1 спрей трябвало да си поръчам 3 или 5.Аз му отговорих че ще изчакам, когато получат "пакет" от един спрей да ми звъннат. Laughing Laughing Laughing
Днес ми звъннаха по Вайбър, май на никого не се е случвало. newsm78
Ще видим какъв е този освежител...На мен ми стигат и 5кг.

# 96
  • Мнения: 1
Здравейте дами, някой от получилите и ползващи продукта може ли да каже точния състав на спрея? Има ли нещо общо с това, което пише в сайта и какви са количествата па съставките?  chef

може би все пак трябва да опитаме нещо по-евтино и на местна почва Simple Smile например билката бял равнец

http://www.bgbilka.com/378/%D0%B1%D1%8F%D0%BB-%D1%80%D0%B0%D0%B2 … 0%BD%D0%B5%D1%86/

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 15:20 от Daniela Milenkova

# 97
  • Мнения: 1
Ей момичета фитоспрей е пълна глупост!! Едва ли има хранителна добавка, която да даде такъв резултат, какъвто е описан в сайта на продукта. Аз лично след като родих първото си дете бях качила 45 килограма?! Ужас нали? След една година глад без хранителни добавки успях да сваля 13.. След което се депресиран, че никога вече няма да мога да отслабна.. После се надъхах и реших, че не мога да остана свиня за цял живот и започнах да чета из нета за диети и добавки. Така попаднах на статия за фемимодел форте и за това как действа. Тогава бях 86 килограма и реших да си го купя.. Цената му е около 16 лева. Започнах да го пия само сутрин по 2 капсули, но спазвах и хранителен режим - само протеинови храни, плодове и зеленчуци. След 1 вия месец свалих 7 килограма и много се изкефих, а след 6 тия като се качих на кантара ахнах.. Бях 60 килограма... Супер се изкефих.. Даже след като го спрях не изпитвах такъв апетит и свалих още 2 кг ей така.. Преди година родих сина ми.. Качих 26 килограма, след тази година без добавки свалих 15, сега отново го почвам... А иначе ето какво намерих в нета.. Пише че има същия ефект като тоя фитоспрейhttp://apteka-optima.com/86/категории/36682/продукт/фитосилует-д-150-мг-х-30/

# 98
  • Мнения: 86
Измама е,използват едни и същи снимки на отслабнали хора, за различни продукти. :Монастырский чай ;BioActive Raspberry Ketones ;Lipo star sistem ;Chokolate Slim ;ПБК-20 ; и т.н.

# 99
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Аз си поръчах Фито Спрея и също както дамата каза ми звъняха за уточняване на адреса (в моя случай беше една любезна жена Grinning ) Аз поръчах 6 опаковки, малко се колебаех, защото все пак не са малко парите, а обикновено не им се връзвам на рекламите Grinning Но реших да рискувам. Има наистина много приятен вкус. Започвам да го приемам редовно и се надявам да мога да кача резултати Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1
Здравейте, дами Simple Smile Ползвам продукта от три седмици и ефект почти няма. Казвам почти, защото кантарът не мръдва. В същото време, аз се чувствам малко по-лека. Мен спреят ми е подарък от приятелка - аз не бих дала такава сума за подобно спрейче. Wink Вкусът е приятен - като освежителна вода за уста. Но всеки здраво мислещ човек знае, че няма как от няколко впръсквания на ден, този плодов аромат да стопи килограми. Да, факт е, че апетитът леко се затъпява. Вярно е също, че метаболизмът се позасилва - редовно се ходи (сутрин и вечер) до тоалетна. Не знам дали е от спрея.... но ме отболяха краката. От седмици не съм пила обезболяващи, а преди това беше непоносимо. Ще продължа да го впръсквам, докато свърши. Simple Smile Ще опитам да почна успоредно с него диета с разделно хранене. Едва ли ще я спазвам стриктно, но при по-занижен апетит, предполагам че прилагането й ще е по-лесно. Но моят съвет е: НЕ КУПУВАЙТЕ. Цената не съответства на ефекта. Има много по-евтини неща на пазара, които биха имали същото действие. Поздрави на всички Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски
 bouquet

# 102
  • Мнения: 2
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски
 bouquet
be
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски.Не помага това е поредната измама.Внимавам какво ям,но без резултат от 26.06.2016 не свалих дори един килограм


 bouquet
n
salt+sn
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски
 bouquet

# 103
  • Мнения: 1
Аз лично съм много доволна.За 1 месец отслабнах с 13кг,но имам проблем с щитовидната жлеза и лекарите ми го забраниха.От голяма поръчка ми останаха 3бр които продавам на половин цена за 90лв.За контакти с мен 0896700487 Даниела

# 104
  • Мнения: 1
И аз поръчах 2 спрея, вчера получих пратката, ще видя какво  ще стане с излишните ми 5 кг, хем малко съм резервирана към такива продукти, но все пак Laughing След 2 седмици ще напиша за резултатите

# 105
  • Мнения: 1
Аз ползвам този спрей вече един месец. Дозата която вземам е четири пъти дневно по две впръсквания след хранене. До сега не съм свалила нито грам. Мога да кажа, че помага при запек и толкова.

# 106
  • Мнения: 2
момичета аз започнах дискусията, поръчах си спрея от руския саит да не е от кипър,
който беше преведен на български и така почна се почти веднага ми се обади
1 младеж говорещ добре на български и ме убеждаваше да си взема 4-5 опаковки
за около 200 лв., аз му казах, че съм преценила да започна с 1 спрей и това е,
той ме убеждаваше,че с 1 спрей само няма да стане щял да свърши за 5 дни и
ефекта щял да бъде минимален около 2-3 кг само но щяло да го има и така
младежа ми звънеше от от румъния говореше на български склада им бил в литва,
а аз го поръчах на сайта в москва, а уж го произвеждали в русия голями размивания има
аз го поръчах в четвъртък, трябваше да дойде следващата седмица в сряда и така
мина 1 седмица вече втора чакам нищо, а поръчах си само 1 спрей за 60лв. + 4лв. доставка
аз смятам, че той не го е поръчл въобще и няма нищо да дойде аз се отказах вече
интересното беше, че после ми звънна да уточним адреса, който е в софия
и той ми каза ,че не е наясно с кварталите на софия, според мен този младеш
е от някое селце до дунава на границата с румъния,нарочно ни звъни от румънска карта
за заблуда и е решил да изкар някои лев на наш гръб и ни натиска за 200 лв ,
а който не се навие нищо не му праща даже незнам дали има въобще так спрей
или това е виртоално всичко, а искам да уточня още нещо, че същият сайт преведен
на български с всичко еднакво copy - paste явно са измислили и друг продукт за отслабване
има сега рекламират едни дъвки май за същите пари вече не си спомням,
просто ми направи впечатление, същият сайт в зелено със същият доктор на картинката
всичко еднакво от спрея само състава на дъвките са на полувита от съставките в спрея
така че правете си изводите , явно трябваше да го разбера по трудния начин
всичко което изглежда прекалено лесно за изпълнение и ефект излиза трудно в действителност
няма лечебен лек за отслабването, явно това е начин на мислене, действия и изпълнения
това е начин на живот ;;;;;;;;;;;;;;;;;;Wink)))))))))) усмивки от мен за един прекрасен ден  bouquet             
Здравейте, аз направих май грешката да си поръчам и аз този продукт.Поръчах си 2 опаковки за 108 лв. със доставката. Пристигнаха в ореченото време. И аз започнах да използвам спрея. Сега обаче се колебая дали е безопасен и дали да продължавам да го ползвам. Ползвам го само от 4 дни и незнам дали ще има някакав ефект. Някой може ли да ме посъветва нещо.

# 107
  • Мнения: 1
Здравеите дами аз днес си поръчах този спреи и след десет дни щте го получа с безолатна диставка и щте видим резултата щте кача и снимки но се повлиях от следната изтория
 и коментари ето http://blogsforme.com/fs/bg/zajenata/?utm_source=leadbit&utm … 67EED7B707D06176F

# 108
  • Мнения: 1
Момичета не се подвеждайте! На мен ми се обади руснак ,зле говорещ български и също ми каза, че от една опаковка нямало ефект. Трябвало минимум 4 опаковки като съм хващала голямата промоция 4 за 200 лв.Не си давайте парите,моя колежка си поръча и се оказа че е ментолова вода...и най - интересното е ,че няма кого да подведете под отговорност .съответните органи реагират така : " никой не ви е виновен за това че пазарувате от Интернет измамници...и край" И още нещо да ви кажа....номерът от който ми звъняха вече не съществува. Направете си сами изводи! Лек ден!

# 109
  • Мнения: 5
ДНЕС МИ ГОСТАВИХА ПРОДУКТА ФИТОСПРЕЙ,ВЗЕХ 5 СПРЕЯ НА ЦЕНАТА ОТ 195 ЛЕВА КАТО ШЕСТИЯ Е БЕЗПЛАТЕН,ТОЕСТ 6 НА ЦЕНА ЗА 5 ,ПОЧВАМ ОТ ДНЕС И АКО ИМА РЕЗУЛТАТ ЩЕ ПИША .

# 110
  • Мнения: 6
Здравейте дами! Относно Фитоспрея: не знам защо казвате,че това е нещо ново в Русия!? Или,че има някакъв сайт в Никозия!! Аз си поръчах този спрей от български сайт още миналата година-3 опаковки.Получих ги и използвах 2 от тях.Сега ползвам третата.Чувствам,че съм намалила теглото, а пък и мои познати така ми казват.Така,че ще продължа.Относно това,че някакъв тип звънил от румънска карта-вероятно и тук са се намесили АЛО-измамниците, внимавайте! Има български сайт-само от там.Никакви телефони!Живея във Варна и който иска-може да ми звънне:0889510557.Желая Ви хубав и усмихнат ден! Simple Smile

# 111
  • Мнения: 1
Здравейте, аз си го поръчах и търся хора с които да си го разделя , защото цената ми идва доста. Ако има желаещи  , пишете ми на d.n.m@abv.bg

# 112
  • Варна
  • Мнения: 8
Днес, случайно научих за този спрей и веднага потърсих темата в БГ мама. Момичета, при толкова лоши отзиви, защо продължавате да го поръчвате?

# 113
  • Мнения: 5
ДНЕС МИ ГОСТАВИХА ПРОДУКТА ФИТОСПРЕЙ,ВЗЕХ 5 СПРЕЯ НА ЦЕНАТА ОТ 195 ЛЕВА КАТО ШЕСТИЯ Е БЕЗПЛАТЕН,ТОЕСТ 6 НА ЦЕНА ЗА 5 ,ПОЧВАМ ОТ ДНЕС И АКО ИМА РЕЗУЛТАТ ЩЕ ПИША .

НЯМА ПОЛЗА ВСИЧКО Е ЛЪЖА !!!!

# 114
  • Мнения: 2
Здравейте всички.
Поръчах спрея, ползвам го от 2 седмици и половина. Трябва да призная, че не съм свалила и грам! Нито на кантар, нито визуално!
 Според отзивите за които четох, би трябвало да сваля поне 2 кг още през първата седмица. Но при мен явно нещо не действа!
 Да, съставките са страхотни. Ще продължа да пръскам след всяко хранене и да се надявам да сваля все пак  поне 4/5 килограма за 2/3 месеца.
Разполагам с 6 флакона. Информацията, която получих при поръчката бе, че един флакон е за 2 седмици. Но, знайте, че за 17дни съм употребила едва 1/4 от флакона.
Ще съм доволна, ако съм помогнала, споделяйки за неуспеха на Фито спрей в борбата с излишните килограми.

# 115
  • Мнения: 3
 Здравейте на всички този форум ми харесва много и реших да се регистрирам тук и аз прочетох за този спрей много скоро и на мене ми се обади една жена с номер 44 от Литва убеждаваше ми че продукта е много хубав с хубави добавки с лимонена киселина искам и 177 лв за 4 продукта и едното е промоция за един месец гарантираше ми че всичко ще бъде окей но не посмях да поръчвам все пак не са малко пари и не знам какъв е ефекта на този Фито спрей Има ли някой който го е използвал Има ли ефект Здравословно ли е ако има такъв моля да пише във форума все пак сме се регистрирали с цел да бъдем полезни един на друг Благодаря предварително

# 116
  • Мнения: 3
Това означава че всичко е измама и аз трябва да се отказвам от поръчката

# 117
  • Мнения: 3
  dali ste mi pomogne fito sprey spred vas imam li dosta izli6ni kilogrami??

# 118
  • Мнения: 1
Здравейте,дами!Днес пристигна и моят Fito Spray!Доставиха ми го за 3 дни .Поръчах си го тук в Швейцария. 2 опаковки ×30 мл.на цена 193 франка .Реших да видя каква е цената в България и много се озадачих,защото на моите опаковки картинката е различна от тази в Бг.сайта за поръчка на спрея...дали и мен не са ме измотали нещо😎😣😏въпреки,че не ми се вярва ...но ...Ще видим дали ще има резултат от спрея.Успех на всички в борбата с килцата...Поздрави!Т.Кръстева

# 119
  • Мнения: 12
Хората са казали - докато има наивници, ще има и тарикати. Не виждам как може някой да се заблуждава, че ще свали килограми с хапчета, спрейове или каквито и да било глупости на търкалета. Излишни мазнини се свалят по два начина :
1. Калориен дефицит всеки ден в съчетание със спорт. Спортът е задължителен на 100%, защото иначе ще се стопят мускулите, вместо мазнините.
2. Липосукция.
Който си мисли, че има други вариант за сваляне на мазнини, жестоко се лъже.

# 120
  • Мнения: 1
Да, тези са измамници. Намерих тяхна реклама, че в момента все още може да се получи препарата без пари, защото бил в промоция... Рекламата беше на руски, след като гледах новините по Первы канал.
Поръчах си "безплатната" промоция, след което получих SMS с нищо не означаващ текст:       [<<>>]а вашата поръчка  ,
изпратен от Shop Onlinе (т.е. скрит подател).
След това ми се обади един младеж, говорещ на руски, разпита ме защо искам да отслабна, колко кг. съм и др. дъра-дъра, след което ми представи две програми - основна - 5 опаковки зе еди-колко си лева и базисна-3 опаковки за еди-колко си лева...  И че едната безплатна се полагала ако съм си бил купел основната програма и еди-си колко съм щял да спестя...  Попитах го "Значи лъжете хората, така ли?" Не ми отговори, а започна да ме убеждава как с една опаковка нямало как да отслабна, а 6 опаковки нямало как да ми подарят...  Помолих го повече да не ми звъни най-учтиво и дори без да го напсувам за да ми олекне, и затворих телефона. В Америка могат да те дадат под съд за измамна реклама, ама тук сме така - който се хванал на въдицата, хванал се...  Но това е добре - има шанс хората да развият здравословна резистентност към мошеници и да започнат да мислят с главите си. Но преди това колко ще източат от балами не се знае...

# 121
  • Мнения: 5
Здравейте, за този фито спрей има много противоречиви мнения интересно ми е в крайна сметка дали е лъжа и измама.. Някой има ли който да има някакви резултати от него?

# 122
  • Мнения: 1
Здравейте някой може ли да ми отговори това Fito spray действа ли? И има ли странични действия

# 123
  • Мнения: 1
Честно казано много съм отчаяна вече не знаеш какъв продукт да си вземеш всичко е боклук и измама разбрах за едни хапчета Липовон изглеждат обнадеждаващи, но не знам вече и аз... Sad  newsm78
НЕЕ твърдо не!! Изпробвала съм ги. В началото отлични резултати след това купища здравословни проблеми. А най - големият страничен ефект е безсънието.

# 124
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, радвам се, че има създадена тема относно “Фитоспрей” и искам да ви предупредя, че Фитоспрей въобще не помага. Ще ви разкажа историята на моя приятелка и как разбрах за него.
Тя е студентка в Русия и ми разказа, че там нямало работа за чужденци студенти, тъй като трябва да има руско гражданство. Затова е започнала работа в call center с български език и именно от там ви оформят поръчки не само за "фито спрей", но и още около 30 други продукти - за болки в ставите, отслабване, паразити, гъбички, срещу разширени вени, уголемяване на пениса, гърдите, устройства за“намаляване” на сметките за ток и т.н.
Нейния разказ ме срази, още повече когато разбрах, че от всички държави най-много поръчки се правят именно от нас българите. Имайте предвид, че това не са руски продукти както си мислите, а акцента на някои от обслужващите в центъра е руски, поради това, че там основно работят българи от Украйна и Молдова, а сега вече има и без акцент – студенти от България.
Складът на фирмата се намира в Рига, а регистрацията на фирмата не е известно къде се намира. Нямат регистрация в България и не издават касови бележки. Може би куриерската фирма, с която работят "Спиди" дава касови бележки, но те са свързани с услугата по доставката. т.е. ако решите да съдите фирмата или да си върнете парите, трябва да си наемете адвокат от Латвия или не известно къде. Също така не знам как ще докажете, че някога нещо сте купували от тях, тъй като плащането винаги става единствено и само чрез куриер, а не чрез тяхна сметка. Също така никъде не е описано как се извличат “натуралните” съставки, тъй като те са “фирмена тайна”.  Продуктите се продават главно в ЕС, но в Русия се намират техните кол центрове.
В края на публикацията ще публикувам някои от сценариите, по които се провежда диалог с клиентите (които ми даде моята приятелка, която ги е откраднала, тъй като е забранено изнасянето им от центъра, а също така всеки работещ там подписва договор за конфиденциалност), за да се убедите сами и да прецените дали искате да си подлагате здравето на съмнителни продукти и да си хвърляте парите на въздуха, които не са никак малко! Не знам как да поднеса цялата информация, но общо взето разговора с оператора от кол центъра ще протече така:
1. За всеки продукт има сценарий, по който операторите водят разговора. Ако се отклоните, те отново ви връщат към започнатия сценарий и чрез него психически ви обработват, за да си купите не 1, а 6 опаковки.
Те нямат право да продават една опаковка, защото ако си вземете една, повече никога няма да си поръчате втора! Обикновено казват на хората, че продуктите от една опаковка са свършили и трябва да вземете поне две или най-добре е да се възползвате от промоцията, за да “спестите” пари и така ще спечелите още една-две опаковки безплатно.
2. Винаги задават уточняващи въпроси, свързани с възраст или килограми, какъв ефект очаквате да постигнете и т.н. След това по време на разговора използват тази информация, срещу вас, като ви казват «вие нали искате да отслабнете с еди-колко си килограма и искате да задържите резултата за дълго?» или «за да отслабнете с ... килограма, фирмата препоръчва да минете курс от 4 или 6 опаковки», « на вашата възраст и с тези проблеми...» и т.н.
3. Независимо от това за кой продукт сте се обадили, ще ви кажат, че продуктите са натурални и затова при всеки действат различно - при едни хора бързо, при други по-бавно и ако искате да постигнете ефект и той да се задържи, фирмата препоръчва да се мине курс от 4 или 6 опаковки, където имате една или две опаковки безплатно, плюс доставка. И тъй като промоцията е само днес, имате шанс да си осигурите целия курс на изгодни цени, при това без да прекъсвате курса”. Всъщност това го казват за всички продукти.
5.  Ако питате за сертификат, ще ви кажат, че такъв имат и даже може да ви излъжат, че ще го получите с покупката, но такъв никога няма да видите, а даже има вероятност да ви излъжат за „специален“ уникален код, който се намирал на опаковката и с него може да проверите дали продукта е оригинален.
Имайте предвид, че когато оставяте заявка, на оператора му се изписва какъв продукт искате да закупите и дори и да попитате за друг, ще ви кажат, че те продават единствено този. Вероятно да се застраховат, защото много добре знаят какви боклуци ви пробутват. Също така телефона и адреса който посочвате за доставка се вкарват в база данни, а също така ви създават „клиентско досие“.
При поръчка ще ви дадат номер за обратна връзка, ако има проблеми с продукта или искате да го върнете. Но пари и продукти никога не се връщат. Операторите на „горещата линия“ са достатъчно опитни и знаят какво да ви кажат – например, че продукта е натурален и затова не дават гаранции, не го използвате правилно, резултата задължително ще се появи, но не веднага, няма как да го върнете защото продукта е вече разопакован и т.н.
Публикацията стана малко дълга, но се опитах се максимално подробно да ви разкажа, защото доколкото разбрах имената на продуктите се сменят периодично и вероятно вече продуктите са с различни наименования.

Общи условия

Активация на акаунт