Отговори
# 105
  • Мнения: 1
Аз ползвам този спрей вече един месец. Дозата която вземам е четири пъти дневно по две впръсквания след хранене. До сега не съм свалила нито грам. Мога да кажа, че помага при запек и толкова.

# 106
  • Мнения: 2
момичета аз започнах дискусията, поръчах си спрея от руския саит да не е от кипър,
който беше преведен на български и така почна се почти веднага ми се обади
1 младеж говорещ добре на български и ме убеждаваше да си взема 4-5 опаковки
за около 200 лв., аз му казах, че съм преценила да започна с 1 спрей и това е,
той ме убеждаваше,че с 1 спрей само няма да стане щял да свърши за 5 дни и
ефекта щял да бъде минимален около 2-3 кг само но щяло да го има и така
младежа ми звънеше от от румъния говореше на български склада им бил в литва,
а аз го поръчах на сайта в москва, а уж го произвеждали в русия голями размивания има
аз го поръчах в четвъртък, трябваше да дойде следващата седмица в сряда и така
мина 1 седмица вече втора чакам нищо, а поръчах си само 1 спрей за 60лв. + 4лв. доставка
аз смятам, че той не го е поръчл въобще и няма нищо да дойде аз се отказах вече
интересното беше, че после ми звънна да уточним адреса, който е в софия
и той ми каза ,че не е наясно с кварталите на софия, според мен този младеш
е от някое селце до дунава на границата с румъния,нарочно ни звъни от румънска карта
за заблуда и е решил да изкар някои лев на наш гръб и ни натиска за 200 лв ,
а който не се навие нищо не му праща даже незнам дали има въобще так спрей
или това е виртоално всичко, а искам да уточня още нещо, че същият сайт преведен
на български с всичко еднакво copy - paste явно са измислили и друг продукт за отслабване
има сега рекламират едни дъвки май за същите пари вече не си спомням,
просто ми направи впечатление, същият сайт в зелено със същият доктор на картинката
всичко еднакво от спрея само състава на дъвките са на полувита от съставките в спрея
така че правете си изводите , явно трябваше да го разбера по трудния начин
всичко което изглежда прекалено лесно за изпълнение и ефект излиза трудно в действителност
няма лечебен лек за отслабването, явно това е начин на мислене, действия и изпълнения
това е начин на живот ;;;;;;;;;;;;;;;;;;Wink)))))))))) усмивки от мен за един прекрасен ден  bouquet             
Здравейте, аз направих май грешката да си поръчам и аз този продукт.Поръчах си 2 опаковки за 108 лв. със доставката. Пристигнаха в ореченото време. И аз започнах да използвам спрея. Сега обаче се колебая дали е безопасен и дали да продължавам да го ползвам. Ползвам го само от 4 дни и незнам дали ще има някакав ефект. Някой може ли да ме посъветва нещо.

# 107
  • Мнения: 1
Здравеите дами аз днес си поръчах този спреи и след десет дни щте го получа с безолатна диставка и щте видим резултата щте кача и снимки но се повлиях от следната изтория
 и коментари ето http://blogsforme.com/fs/bg/zajenata/?utm_source=leadbit&utm … 67EED7B707D06176F

# 108
  • Мнения: 1
Момичета не се подвеждайте! На мен ми се обади руснак ,зле говорещ български и също ми каза, че от една опаковка нямало ефект. Трябвало минимум 4 опаковки като съм хващала голямата промоция 4 за 200 лв.Не си давайте парите,моя колежка си поръча и се оказа че е ментолова вода...и най - интересното е ,че няма кого да подведете под отговорност .съответните органи реагират така : " никой не ви е виновен за това че пазарувате от Интернет измамници...и край" И още нещо да ви кажа....номерът от който ми звъняха вече не съществува. Направете си сами изводи! Лек ден!

# 109
  • Мнения: 5
ДНЕС МИ ГОСТАВИХА ПРОДУКТА ФИТОСПРЕЙ,ВЗЕХ 5 СПРЕЯ НА ЦЕНАТА ОТ 195 ЛЕВА КАТО ШЕСТИЯ Е БЕЗПЛАТЕН,ТОЕСТ 6 НА ЦЕНА ЗА 5 ,ПОЧВАМ ОТ ДНЕС И АКО ИМА РЕЗУЛТАТ ЩЕ ПИША .

# 110
  • Мнения: 6
Здравейте дами! Относно Фитоспрея: не знам защо казвате,че това е нещо ново в Русия!? Или,че има някакъв сайт в Никозия!! Аз си поръчах този спрей от български сайт още миналата година-3 опаковки.Получих ги и използвах 2 от тях.Сега ползвам третата.Чувствам,че съм намалила теглото, а пък и мои познати така ми казват.Така,че ще продължа.Относно това,че някакъв тип звънил от румънска карта-вероятно и тук са се намесили АЛО-измамниците, внимавайте! Има български сайт-само от там.Никакви телефони!Живея във Варна и който иска-може да ми звънне:0889510557.Желая Ви хубав и усмихнат ден! Simple Smile

# 111
  • Мнения: 1
Здравейте, аз си го поръчах и търся хора с които да си го разделя , защото цената ми идва доста. Ако има желаещи  , пишете ми на d.n.m@abv.bg

# 112
  • Варна
  • Мнения: 8
Днес, случайно научих за този спрей и веднага потърсих темата в БГ мама. Момичета, при толкова лоши отзиви, защо продължавате да го поръчвате?

# 113
  • Мнения: 5
ДНЕС МИ ГОСТАВИХА ПРОДУКТА ФИТОСПРЕЙ,ВЗЕХ 5 СПРЕЯ НА ЦЕНАТА ОТ 195 ЛЕВА КАТО ШЕСТИЯ Е БЕЗПЛАТЕН,ТОЕСТ 6 НА ЦЕНА ЗА 5 ,ПОЧВАМ ОТ ДНЕС И АКО ИМА РЕЗУЛТАТ ЩЕ ПИША .

НЯМА ПОЛЗА ВСИЧКО Е ЛЪЖА !!!!

# 114
  • Мнения: 2
Здравейте всички.
Поръчах спрея, ползвам го от 2 седмици и половина. Трябва да призная, че не съм свалила и грам! Нито на кантар, нито визуално!
 Според отзивите за които четох, би трябвало да сваля поне 2 кг още през първата седмица. Но при мен явно нещо не действа!
 Да, съставките са страхотни. Ще продължа да пръскам след всяко хранене и да се надявам да сваля все пак  поне 4/5 килограма за 2/3 месеца.
Разполагам с 6 флакона. Информацията, която получих при поръчката бе, че един флакон е за 2 седмици. Но, знайте, че за 17дни съм употребила едва 1/4 от флакона.
Ще съм доволна, ако съм помогнала, споделяйки за неуспеха на Фито спрей в борбата с излишните килограми.

# 115
  • Мнения: 3
 Здравейте на всички този форум ми харесва много и реших да се регистрирам тук и аз прочетох за този спрей много скоро и на мене ми се обади една жена с номер 44 от Литва убеждаваше ми че продукта е много хубав с хубави добавки с лимонена киселина искам и 177 лв за 4 продукта и едното е промоция за един месец гарантираше ми че всичко ще бъде окей но не посмях да поръчвам все пак не са малко пари и не знам какъв е ефекта на този Фито спрей Има ли някой който го е използвал Има ли ефект Здравословно ли е ако има такъв моля да пише във форума все пак сме се регистрирали с цел да бъдем полезни един на друг Благодаря предварително

# 116
  • Мнения: 3
Това означава че всичко е измама и аз трябва да се отказвам от поръчката

# 117
  • Мнения: 3
  dali ste mi pomogne fito sprey spred vas imam li dosta izli6ni kilogrami??

# 118
  • Мнения: 1
Здравейте,дами!Днес пристигна и моят Fito Spray!Доставиха ми го за 3 дни .Поръчах си го тук в Швейцария. 2 опаковки ×30 мл.на цена 193 франка .Реших да видя каква е цената в България и много се озадачих,защото на моите опаковки картинката е различна от тази в Бг.сайта за поръчка на спрея...дали и мен не са ме измотали нещо😎😣😏въпреки,че не ми се вярва ...но ...Ще видим дали ще има резултат от спрея.Успех на всички в борбата с килцата...Поздрави!Т.Кръстева

# 119
  • Мнения: 12
Хората са казали - докато има наивници, ще има и тарикати. Не виждам как може някой да се заблуждава, че ще свали килограми с хапчета, спрейове или каквито и да било глупости на търкалета. Излишни мазнини се свалят по два начина :
1. Калориен дефицит всеки ден в съчетание със спорт. Спортът е задължителен на 100%, защото иначе ще се стопят мускулите, вместо мазнините.
2. Липосукция.
Който си мисли, че има други вариант за сваляне на мазнини, жестоко се лъже.

Общи условия

Активация на акаунт