Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Здравейте и аз си поръчах 2 броя за 108 лева . Мислех си ,че съм прочела всички отзиви за него ,но май не съм.Очаквам доставката тези дни но започвам да се разколебавам.Може ли да споделите какво се случва ако откажа на куриерската фирма .

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 09:20 от mali_m

# 91
  • Мнения: 2
Здравейте, вече от 1 месец ползвам този продукт и честно да кажа не съм доволна. Имаше ефект само за първите 3,4 дни като бях свалила само 3кг. И след това отново ги качих. Въпреки че продължавам да го ползвам с надеждата, че ще има някакъв ефект.

# 92
  • Мнения: 2
А някаква диета спазвали  ли сте  след свалените 3 кг ,тоест опит да ги задържите!

# 93
  • Мнения: 2
Ами не, защото до колкото разбрах мога да си похапвам от всичко и пак да отслабна.

# 94
  • Мнения: 1
Привет на всички,
Даааа, и аз сам се опитвам да се боря с наднорменото си тегло. Купих си шест шишенца Фито спрей от Руски сайт. Почти изпръсках първото. Резултатите са незадоволителни . Очаквах повече. Само три килограма за месец. Отказвам се. Ще мина на ябълки и марули.
 Пожелавам успех на всички ентосиасти...

# 95
  • Мнения: 1
Преди 3 месеца се опитах да поръчам спрейчето , обадиха ми се от номер започващ с +40.Обади ми се много нахален мъж и ми каза че нямат "пакет" от 1 спрей трябвало да си поръчам 3 или 5.Аз му отговорих че ще изчакам, когато получат "пакет" от един спрей да ми звъннат. Laughing Laughing Laughing
Днес ми звъннаха по Вайбър, май на никого не се е случвало. newsm78
Ще видим какъв е този освежител...На мен ми стигат и 5кг.

# 96
  • Мнения: 1
Здравейте дами, някой от получилите и ползващи продукта може ли да каже точния състав на спрея? Има ли нещо общо с това, което пише в сайта и какви са количествата па съставките?  chef

може би все пак трябва да опитаме нещо по-евтино и на местна почва Simple Smile например билката бял равнец

http://www.bgbilka.com/378/%D0%B1%D1%8F%D0%BB-%D1%80%D0%B0%D0%B2 … 0%BD%D0%B5%D1%86/

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 15:20 от Daniela Milenkova

# 97
  • Мнения: 1
Ей момичета фитоспрей е пълна глупост!! Едва ли има хранителна добавка, която да даде такъв резултат, какъвто е описан в сайта на продукта. Аз лично след като родих първото си дете бях качила 45 килограма?! Ужас нали? След една година глад без хранителни добавки успях да сваля 13.. След което се депресиран, че никога вече няма да мога да отслабна.. После се надъхах и реших, че не мога да остана свиня за цял живот и започнах да чета из нета за диети и добавки. Така попаднах на статия за фемимодел форте и за това как действа. Тогава бях 86 килограма и реших да си го купя.. Цената му е около 16 лева. Започнах да го пия само сутрин по 2 капсули, но спазвах и хранителен режим - само протеинови храни, плодове и зеленчуци. След 1 вия месец свалих 7 килограма и много се изкефих, а след 6 тия като се качих на кантара ахнах.. Бях 60 килограма... Супер се изкефих.. Даже след като го спрях не изпитвах такъв апетит и свалих още 2 кг ей така.. Преди година родих сина ми.. Качих 26 килограма, след тази година без добавки свалих 15, сега отново го почвам... А иначе ето какво намерих в нета.. Пише че има същия ефект като тоя фитоспрейhttp://apteka-optima.com/86/категории/36682/продукт/фитосилует-д-150-мг-х-30/

# 98
  • Мнения: 86
Измама е,използват едни и същи снимки на отслабнали хора, за различни продукти. :Монастырский чай ;BioActive Raspberry Ketones ;Lipo star sistem ;Chokolate Slim ;ПБК-20 ; и т.н.

# 99
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Аз си поръчах Фито Спрея и също както дамата каза ми звъняха за уточняване на адреса (в моя случай беше една любезна жена Grinning ) Аз поръчах 6 опаковки, малко се колебаех, защото все пак не са малко парите, а обикновено не им се връзвам на рекламите Grinning Но реших да рискувам. Има наистина много приятен вкус. Започвам да го приемам редовно и се надявам да мога да кача резултати Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1
Здравейте, дами Simple Smile Ползвам продукта от три седмици и ефект почти няма. Казвам почти, защото кантарът не мръдва. В същото време, аз се чувствам малко по-лека. Мен спреят ми е подарък от приятелка - аз не бих дала такава сума за подобно спрейче. Wink Вкусът е приятен - като освежителна вода за уста. Но всеки здраво мислещ човек знае, че няма как от няколко впръсквания на ден, този плодов аромат да стопи килограми. Да, факт е, че апетитът леко се затъпява. Вярно е също, че метаболизмът се позасилва - редовно се ходи (сутрин и вечер) до тоалетна. Не знам дали е от спрея.... но ме отболяха краката. От седмици не съм пила обезболяващи, а преди това беше непоносимо. Ще продължа да го впръсквам, докато свърши. Simple Smile Ще опитам да почна успоредно с него диета с разделно хранене. Едва ли ще я спазвам стриктно, но при по-занижен апетит, предполагам че прилагането й ще е по-лесно. Но моят съвет е: НЕ КУПУВАЙТЕ. Цената не съответства на ефекта. Има много по-евтини неща на пазара, които биха имали същото действие. Поздрави на всички Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски
 bouquet

# 102
  • Мнения: 2
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски
 bouquet
be
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски.Не помага това е поредната измама.Внимавам какво ям,но без резултат от 26.06.2016 не свалих дори един килограм


 bouquet
n
salt+sn
да и аз там го видях но адреса за поръчка е от Кипър - Никозия
затова потърсих руския  сайт нали в Русия го произвеждат
дано някой да го е пробвал да ни каже дали действа
след като видях състава му надявам се все пак е руски
 bouquet

# 103
  • Мнения: 1
Аз лично съм много доволна.За 1 месец отслабнах с 13кг,но имам проблем с щитовидната жлеза и лекарите ми го забраниха.От голяма поръчка ми останаха 3бр които продавам на половин цена за 90лв.За контакти с мен 0896700487 Даниела

# 104
  • Мнения: 1
И аз поръчах 2 спрея, вчера получих пратката, ще видя какво  ще стане с излишните ми 5 кг, хем малко съм резервирана към такива продукти, но все пак Laughing След 2 седмици ще напиша за резултатите

Общи условия

Активация на акаунт