повече ли са признаците?

  • 3 537
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
сега се виждат, явно преди не са ми се отваряли.
Споко!

# 16
# 17
  • Мнения: 79
Едва ли са повече отколкото с едно бебе, макар никога да не съм била бременна с едно. При всеки обаче е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 1 204
Привет на всички, не съм сигурна,но силно се надявам да имам близнаци, кога се рабира, аз съм към края на първия месец! Мерси,лека бременост на всички майки  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 640
ако се двуяйчни, би трябвало вече да са ги видели.
Ако се еднояйчни- може и след 10г.с. да се видят.

# 20
  • гр.София
  • Мнения: 55
Аз понеже имам опит с няколко бременности с близнаци и с едно бебе ще ви кажа,че нещата наистина са много строго индивидуални,но при мен и двете бременности с близнаци първите месеци бяха безпроблемни и много приятни почти без никакви неразположения като изключим голямата ми поспаливост.Проблемите и с двете бременности бяха в последните месеци.понеже съм сязва на дванадесетопръстника получавах силни киселини,гадене,повръщане.Въпреки спазването на хранителния режим съобразен с язвата ми не можах да се отърва от повръщането.Стигнах до момент в който каквото и да хапна го изхвърлях.Знаете ли колко егадно да ти се яде ида не можеш да си хапнеш.Когато бях бременна с едно бебе нещата бяха различни.Първите месеци бяха кошмарни.Имах всички симптоми описани по книгите.Така,че при всеки нещата са строго индивидуални.Няма значение дали бременността е едноплодна или многоплодна.

# 21
  • Мнения: 256
За протокола момичета това ми е първа бременност.

Нямах и все още нямам никакви камо ли повече/5 г.с./.До прегледа,който беше вчера,не можех да повярвам на 10 те теста,които направих Mr. Green.Гърдите ме сърбят просто нетърпимо Shocked и са доста нарастнали.Нещо,на което обръщам внимание чак сега е + тест с ярка втора черта направен с разредена следобедна урина 3 дни преди очаквания период!

# 22
  • Мнения: 1 419
И при мен теста отчете много рано - 11 ден след оплождането. Но признаци почти не съм имала  Naughty - и до момента е така - не знам какво е гадене или повръщане, нито сменени вкусове, нито миризмите, всичко си е като преди. Но май господ ни пази, защото изпитанието е по-голямо, например от сега ме боли таза ужасно, казаха ми вече да не се движа много, защото мишоците вече шават активно и ще предизвикват контракции като се подритват и побутват, и т.н. Така че, явно има защо да не са ни много признаците  Joy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт