Мами в Италия 3

  • 15 316
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 379
Анто, мерси за бързия отговор! Hug
Точно си мислех да моля да препоръчаш някой хотел с по-нормални цени и видях, че ходите на гости Grinning Нищо, ще продължим проучването. И ние мислим да отидем с колата, за да можем да обикаляме целия остров.
Ваканцията обаче със сигурност ще е в началото на август Confused Кофти викаш? Аз много мразя навалица! Ако наистина е така, само това може да ме откаже. То през август къде не е навалица? Уф!
Това за Корсика ще го кажа на моя човек, да видим дали ще го заинтригува. Там как са цените и навалицата?

# 61
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Брей, хора, вие ве4е за море взехте да си говорите  Sunglasses Wink
Аз тук в Италия на море съм била само в Римини и това е. Хи4 не ми хареса:едно заради морето , отврат е  Sick и второ заради цените.
Ние то4но поради тази при4ина и понеже отпуските са ни все през август не ходим тук на море.  Naughty
За парите , които бих похар4ила тук за две седмици през август Ще ида до някоя екзоти4на дестинация  Wink
Освен това нямам нерви да вися с 4асове по опаШките на аутострадите през август #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Ина4е тук със сигурност има местенца,които си заслужава да се посетят. Hug  bouquet

# 62
  • Мнения: 5 476
Брей,нямах време и то за няколко часа що нещо сте изписали... #Crazy
 
  Подкрепям mcdirock ,за морето тук.Макар,че съм била на доста места-Viareggio,Grado,Rimini,Riccione,Elba,Sardenia...много е пълно ,мръсно,навалица,а и цените са направо космически..
  И ние предпочитаме пътуване извън Италия.Миналата година бяхме във Флорида,точно седмица преди урагана.. Twisted Evil
  Определено се разочаровах от Miami beach ,нищо особено,харесаха ми островите  keys,много са живописни.
  Иначе е хубаво и на Майорка,Гръцките острови или Турция от Европа.Имам предвид като най-добра комбинация между цена и качество на услугите. Wink

  За протокола да добавя,че съпругът ми е по-голям от мен с точно месец и 18 дни! Embarassed

 
лек ден на всички!  bouquet

Последна редакция: нд, 09 апр 2006, 20:54 от Giorgia

# 63
  • Мнения: 1 049
Комлименти Гери много сте сладки   bouquet
Живи здрави и щастливи   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 379
Ееее, хора, да ви се похваля bowuu
Преди няколко месеца кандидатствах за стипендия от университета на база успех+кредити, но не се надявах много, защото мястото беше само едно. Да, ама взех, че спечелих и днес си прибрах паричките Grinning Така няма нужда да работя цяло лято, за да си платя таксата. Университетът сам ще си се плаща, пък аз ще си карам ваканция Party
Това е, похвалих се.

Giorgia, видях те Hug На готини места ходите вие Simple Smile Пък снимките от сватбата са много хубави!!!

# 65
  • Мнения: 5 476
Да, ама взех, че спечелих и днес си прибрах паричките Grinning Така няма нужда да работя цяло лято, за да си платя таксата. Университетът сам ще си се плаща, пък аз ще си карам ваканция Party
Това е, похвалих се.

Giorgia, видях те Hug На готини места ходите вие Simple Smile Пък снимките от сватбата са много хубави!!!

Честито!Радвам се за таб! newsm10...за нас пътуването е хоби..и страст! Wink

Зайченце мерси за комплиментите!Да ти се връщат  пожеланията! smile3525

# 66
  • Мнения: 714

  За протокола да добавя,че съпругът ми е по-голям от мен с точно месец и 18 дни! Embarassed

 

Абе само аз ли съм с мъж по-малък от мене  Shocked
То една година ама ..  Embarassed
и се усеща да знаете  Laughing

# 67
  • Мнения: 6 167
Искам да ви кажа, че само Мами в Италия може да стане 4 страници за един ден.
Направо бием клюкарника вече))) Само така.
 Peace
Джорджия, много хубава двойка сте със съпруга ти, а на някои снимки не мога да различа теб от дъщеря ти ( комплимент към теб).
А и това, че пътувате е прекрасно.

Ами ние, да ви кажа лятото нямаме планове, защото за Дамиано е жътва както се казва.
Но януари07 отиваме в Тайланд на о-в Пукет.
Иначе тук лятото сме си обещали да ходим 3-4 пъти седмично следобяд на плаж, ама тая локва малко ме дразни ( Адр. море де).  Но каквото и да е - вода е. Аз съм Водолвй, така че... все ми е едно, стига да имам тен)))
И ще посрещам гости - мама, после приятелката ми, въобще който дойде лятото е добре дошъл!
Но още нямам ясен план за лятото.  newsm78


# 68
  • Мнения: 5 476
Джорджия, много хубава двойка сте със съпруга ти, а на някои снимки не мога да различа теб от дъщеря ти ( комплимент към теб).
А и това, че пътувате е прекрасно.
Ами ние, да ви кажа лятото нямаме планове, защото за Дамиано е жътва както се казва.
Но януари07 отиваме в Тайланд на о-в Пукет.
 newsm78

  Благодаря за комплиментите,Лени.  bouquet
  В една друга тема казах,че често мислят,че съм сестра на дъщеря ми...като дойдох тук за пръв път на родителска среща...мамма миа...че то родителите на другите момичета спокойно могат да са и мои!Така странно ме гледаха..като извънземно Twisted Evil
  А принципно е по-скоро ген.Баба ми казваше,че сме младолики,и помня ,че и майка ми доста време я мислеха за моя сестра.А сега сега и съпруга ми да го слагат като брат #Crazy...абе ,изобщо една ми ти фамилия... Shocked


   В Тайланд съм била и ти го препоръчвам,много е шарено,живописно..малко ориенталско,хаотично ,но с вкус-става въпрос за Банкок!Запомнила съм столицата с многото пазари- китайския, индианския, на цветята,Pat Pong-пазар за произведения на изкуството...тези помня от раз.. newsm78.
Пътувала съм с Emirates...за мен е най-добрата самолетна компания в света!Полета беше чартър със прекачване в Дубай.На самолета имаше плазмени телевизори...гледаш филми ,които още не са излезли по кината тук...яденето е отлично..Пътя обаче е доста ..около 11 часа..
   Цените в тайланд са направо смешни,за 3 еуро на ден можете да наемете 2 моторини!Ние бяхме в D&D- resort в Банкок, 3 euro на нощ, хотел с басейн,климатик,хладилник в стаята.
 морето е пастелно,спокойно..по островите има много пусти плажове....
о-в Пукет е  пълен с крайпътни заведения и едни дълги и прави пътища,италианците го наричат Ричоне на Тайланд...
близо до него е и остров Phi Phi , където с Di Caprio е сниман филма the beach!...непременно да посетиш някой  будиски или шинтуиски храм!...
  Определено е вълнуващо!! newsm10
  Е, стига толкова,че цял пътепис написах...
  Ще ти хареса-сигурна съм!  bouquet

# 69
  • Мнения: 5 476
 Видях,че момичетата от Канада са писали за концерта на Мадона,четох вчера,че на 6 август тя ще има концерт в Рим,след като от 16 години не е била пред италианска публика!
  Едно време и бях голям фен...сега ,малко поохладнях..но  едва ли ще имам възможност да ида да я видя на живо! Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 5 476
Хей мъ на пак, след няколко ибупрофена съм по-подвижна и с по-малко болки. Ами на, те годинките си вървят, и станахме кекави, какво да се прави  Rolling Eyes

   Деси,какво стана с болежката..мина ли? newsm78
  Че и моя мъж го схвана ,предписаха му aleve.След първото хапче го отпусна...евала на тия швейцарци! Wink

# 71
  • Мнения: 1 545
Ами Гери, вчера доста по-добре бях, ама снощи пак ме заболя силно, и днес също.... Ще се позаинтересувам за това лекарство. Направо не мога да се позная, каква кекава съм станала.
Да ви се похваля, днес пристигат нашите, Валтер отида да ги вземе от Фиумичино. Тъкмо гледам сайта на летището, за сега няма закъснения на полета, би трябвало да пристигнат в 15,10.

# 72
  • Мнения: 1 072
Омрьзна ми, писна ми, нерви ми се скьсаха и снагата ми се разтрепера...аман #2gunfire #2gunfire #2gunfire, ... Става вьпрос за 4астната ясла на синьт ми. От как я посеЩава 3 пьти сменят персонала из основи и един пьт 4асти4но ( цените няма да коментирам). От в4ера пак са нови, е, а таз сутрин понеже детето дето идва пьрво нямало да дойде, взели , 4е откл*4или в 8.20 4аса. Мьжьт ми 4акал половин 4ас и ми се обади да ми каже, 4е оЩе нямало никого Twisted EvilПо тая при4ина и не отиде сутринта на работа. Ей, избеснях...каква е тая безотговорност незнам...Преди обед се обадих по тел. доШли били моми4етата и се дигнах кьм яслата да се разправям. Бога ми такава тирада дрьпнах на двете велини ( едни намазани мацки_вьзпитателки с нокти по_дьлги от тез на граф Дракула) Shocked, едната сколаса да ре4е , 4е колпата била тяхна. Мен това не ме грее, да идат да се обясняват на на4алника на мьжьт ми Що не е отиШьл на работа сутринта...................Омрьзна ми все аз да влизам в 4уждото положение, мен кой ме разбира, кой ми носи отговорност за загубеното време, разкарването, притеснението, неотиването на работа... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не е истина Що за отноШение имат.................. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 73
  • Мнения: 5 476
Не се притеснявай...споко.. Peace
  Тука управията им е все такава..и аз съм пека на няколко фронта.. Rolling Eyes
 Разтичала съм се по разни офиси и направо свят да ти се завие от глупави и задръстени служители навсякъде.. #Cussing out
  Тъкмо се оплаквах и от строителите,отиваме в събота в новостоящия се апартамент..и що да видим...сменили ни подовете,както им хрумне...където трябва да е паркет,сложили -плочки.. #Crazy..сменили плочките на двете бани..а са си залепили на входа на жилището ,таблицата с ,това какво трябва да сложат..но нямало кой да чете..да хванеш подред и #2gunfire, #2gunfire, #2gunfire..
По този случай и моя мъж трябва да отсъства от работа утре,че да се разправяме в офиса на строителната компания #Cussing out...
броиш астрономични суми за нищо.. Money

# 74
  • Мнения: 1 545
Току-що говорих с нашите по телефона, самолета кацнал в 15,15, никакво проблеми не са имали по митницата, куфарите им веднага излезли, и вече в 15,30 се качваха в колата да потеглат насам. Предполагам, че към 17,30 - 18,00 ще са тук. Супер направо! Сега се чудя как да изиграя изненада по телефона със зълва ми. Щото билетите на сестра ми и племенника ми тя ги плати, като аз не трябва да знам, че пристигат. Прави ми този подарък, защото много държеше да са всички на сватбата й, а ние и обяснихме, че те не могат да си позволят самолетни билети, а ние не можем да си позволим да дадем 1000 евро за четиримата. Тогава решила да ги плати тя, а Валтер трябваше да пази в тайна от мен, че идват и те. Да де, ама сещай се как ще стане аз да не разбера! Но Лаура все още смята, че аз не знам и не искам да й развалям изненадата.

Общи условия

Активация на акаунт