Мами в Италия 3

  • 15 327
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 379
Много мило от страна на зълва ти!!! Heart Eyes
Струва си да се постараеш да не й развалиш изненадата!

# 76
  • Мнения: 6 167
Здравейте момичета,
днес с Дамиано ходихме на 'екскурзия' по разни села,много живописно беше преди да измислим да търсим незнам си какво! Тръгнахме да намерим някаква дига, която била много голяма и очевидно е стена на местен огромен язовир. Едни завои.. ужас драги зрители.
Караме , карама, караме, караме.... завои завои завои завои.... едно тясно пътче, едни свлачища отвреме-навреме.
няколко пъти спирахме да дишам въздух, че на мен завои изобщо не ми понасят, става ми лошо и тн. Накрая взехме, че стигнахме до края на пътя, където явно е задната част на този язовир. И там билетерия, 2 входа с плъзгащи се врати, пиле не може да префръкне, ако не плати 5 евро вход да гледа язовира и да с ползва от каквото там има около него.
Да, ама не работят, а табелите 20 километра предварително не указват., че това чудо явно не работи целогодишно и има работно време!  Повърнах ( Blush)тържествено пред камерите на охраната и се прибрахме.
Страшен ден просто!

Виждам , че и на други не им е ден днес...  Sad

# 77
  • Мнения: 3 425
Буона сера Wink
Момичета оздравяха ли децата?
Днес наистина е бил кофти ден за пове4ето!
Десита, супер е че вашите идватWinkМоля да ми задоволиш любопитството колко души е таз сватба?А и майка каза ако искат и нея да поканят ...нямало да откаже  Joy Обаче ина4е зълва ти хубава изненада ти е спретнала...миличко еWink
Който иска да ме(ни) види да ми прати емайл на ЛС...аз в нета снимки няма да сложа  Naughty
Мацки аз бия засега за разлика в годините  Blush ,но засега не се усеща,но след 10-15 години  Whistling ,но аз си поемам отговорността и искам да съм хеппи сега!
Мацки,АМОРЕТООО МИ ЛИПСВА МНОГООООООО  Cry
Лека нощ от нас  tired:

# 78
  • Мнения: 6 167
Момичета, направих снимка на дървото на двора - много му се радвам с такива едри цветове... чудно. Някой знае ли как се казва??? Плодове дава ли това нещо?
ние тука нищо си нямаме, само 3 дръвчета нар ( рано им е още), и това дърво - тука съседите почнаха много да се стараят на дворовете - едни цветя, едни храсти... ние само подрязахме ( т.е човек де, не ние) магнолията и още някви малки да са кръгли и това е.
на мен все още ми се струва непонятно да дам 5-6 евро за саксийка с цвете... а много искам да се  отпусна и да имам и сандъчета на балконите и долу да си засадя лалета и тн.


ето го.




# 79
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
ох ама пишетеееееееееееееее... не нищо против,много се радвам,само дето бавно чета,или вие пишете бързо  Mr. Green
протоколните въпроси-разликата ни в годините с Иван е 8 в негова полза,винаги са ми допадали по-големите мъже,повечето са зрели и наясно с нещата(друг е въпроса че някъде по трасето на годините жените ги стигат и задминават  Wink ) та нашата лИбоФ е вече почти 10 годиншна,с малки прекъсвания,малко прилича на романтична приказка и в този случай,щастливо увенчана с една 9 месечна адашка на Джорджа,малката ни Гергана ,засега,плановете за още...поне един футболен отбор  Mr. Green
за брака-ми твърдо НЕ  Naughty не мога да разбера нито деня на бракуването,нито самата институция брак,след развода на родителите ми,който не беше никак лек,всичко сякаш загуби смисъл,предпочитам мома  Laughing пък и други причини персонални,бих се омъжила на този етап само заради някое административно удобство-документи или някоя обща собственност,неща от сорта.това за което писа Джорджа,май при мен вече е факт.да не занимавам уважаемата пубилка повече с моите персоналности.
Белла кога се връщате,бе адашке? как е БГто.
ние май заминаваме след Великите дни и тукашния и нашия,а днес си заминават нашите другарчета,другото бебе с което си правихме разходките тук,за България и оставаме само с вечно работещата Зайченце  Grinning ,а тях цялосемейно не сме ги виждали май от миналия век,нали хванаха тази прословута 5та болест и докато оздравеят,после бяха и настинали...боледува се в Триест де
Десита страхотна изненада,въпреки че знаеш,но много мил жест наситина
Лени не мога да увелича снимката само така мъничка я гледам и не мога да позная какво е ,много красиви цветове . хареса ми протеста ти срещу затворената дига  Sick   Joy посмях се за закуска  Mr. Green
ох ами това е от мен че си изписах пръстенченцата.....нова дума  Laughing
лек ден момичета

# 80
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Оооо Калин4е,здравей  Hug
Скоро се бях сетила за теб и се 4удех заЩо не се появяваШ на хоризонта.

Деска,много мил жест е направила зълва ти   bouquet

Белла,хайде не бъдете такива срамежливи, де  Embarassed Покажете се да ви видим с Марко Wink

Лени,не знам как се казва дървото ама е много красиво,Шъ знайШ.  Grinning

# 81
  • Мнения: 1 072
макдирок,, не мога да ти пратя Ли4но, та тука Ще пи6а... Никакви суори не са, яслата  е4астна , не мога да я сменя преди септември, заЩото ми е удобна като разстояние  и цена...тия пусти евра Twisted Evil Нямам си и идея Що го сменят така 4есто персонала newsm78, последните моми4ета си намериха по/ добри условия, ма оЩе по/ предиШните  напуснаха незная Rolling Eyes
Благодарско за сь4увствието Hug Heart Eyes
Май и на МИШо му е такьв кьсмета  за бремеността смених 4 гинеколога,  пьк сега 4 ясленски персонала... #Crazyнезнам........
Ежедневно се сбльсквам с тая тяяхна нето4ност и несериозност, до гуШа ми е доШло Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 82
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Що не можеШ да ми пратиШ ЛС,много странно,кутията ми е полупразна  newsm78
Както и да е,кофти ситуация.  Confused
Дано влязат малко в 4ас... Или пък ти им кажи как би им се отразило ако и ти се бавиШ с плаЩането на ратата  Twisted Evil 

# 83
  • Мнения: 1 049
и оставаме само с вечно работещата Зайченце  Grinning ,а тях цялосемейно не сме ги виждали май от миналия век,нали хванаха тази прословута 5та болест и докато оздравеят,после бяха и настинали...боледува се в Триест де
Калинче тази седмица е четвъртата от 5-тата болест така че не плачи ще видиш и мен и мойто зайче  Wink
Десита страхотен жест поне ще си искарате готино Peace  bouquet
Само Вески много кофти така с яслата  #Crazy newsm78
Или пък ти им кажи как би им се отразило ако и ти се бавиШ с плаЩането на ратата  Twisted Evil 
аз същото бихте посъветвала  Peace
Пробвай да смениш яслата при първа възможност няматели ясли частни с монахини  newsm78

# 84
  • Мнения: 6 167
Добър ден и от мен. тук вали  Cry

Ето го пак дървото по-голямо.  Дамиано не му знае името. Тука братче, не знаят нарциса, че е нарцис, отговарят в стил Балига. Mr. Green







Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 16:14 от lenilaf

# 85
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
Миленче,ми ей на докато ви изчета и се сетя да пиша и времето пред компа изтекло,бебето реве,мъжо гладен се прибира...пък и кой да маа крачоли из чентрото  Sunglasses ама неисе сеа ще бъда малко по сериозна,че скоро заминаваме за БГто и не знам колко ще останем,а там интернет равно престои в залата,а не'ам много нерви
Лени,това малко ми прилича на храст,колко е високо?а на какво смърди,тъй де ухае?  Wink
как се казваха наистина нарцисите на италиански?
пък да се хваля и на вас-учим момата ни да ползва гърнето и тази сутрин си прави с мен шегички,пуснала една бисквитка вътре та мама да си мисли че е свършила работата  Mr. Green и аз виждам че нещо с етъмнее там хваля я вече и ще я мия,пък то бисквитка  Grinning

# 86
  • Мнения: 6 167
пък да се хваля и на вас-учим момата ни да ползва гърнето и тази сутрин си прави с мен шегички,пуснала една бисквитка вътре та мама да си мисли че е свършила работата  Mr. Green и аз виждам че нещо с етъмнее там хваля я вече и ще я мия,пък то бисквитка  Grinning

 Mr. Green
не е ли рано за гърне? в Италия каква е теорията? В детска градина приемат ли ги не научени?

# 87
  • Мнения: 2 379
как се казваха наистина нарцисите на италиански?

Narcisi Grinning

Лени, много ти е хубаво дървото! Айде, казвайте как се казва и аз ще садя такова flower Наистина много ми харесва.
Ние имаме една градинка-дворче пред къщата, за което имам големи планове. Сега е малко изоставено и има едни грозни бараки, ама много ми е мерак да го направя хубавко, със зелена тревичка, декоративни храстчета и цветенца ... и една масичка с пейки за летни вечери под лозата.
От другата страна на къщата имаме orti, които са на тераси - 5-6 етажа. Там също е малко изоставено, но е много голямо и няма да успея да култивирам цялата площ, ама малко по малко, не се знае. За сега там ни е плантацията от киви Joy Страхотна джунгла, въпреки че началото на всяка пролет се режат 60% от клоните. Расте като лудо това киви Crazy
До сега никога не съм виждала здравец в Италия, а това ми е едно от любимите растения Flowers Four Leaf Clover Мисля някак да си пренеса.

# 88
  • Мнения: 2 379
Абе да питам "ветераните" във форума...
Gato мама в Италия ли е или просто й се ядеше сирене Laughing Понеже тази мама се появи само веднъж в първата ни тема, за да попита къде в Италия се продава бг сирене. В профила й пише "Местожителство: София" newsm78

# 89
  • Мнения: 6 167
Пиколина, имам още снимки на дървото! ще ги кача да го видиш цялото.

Аз съм МНОГО развълнувана, защото току що с Дамиано, като на шега купихме билет за мама от myair! Електронен, имаме вече имейл с номера на билета и тн.
 na 29 maj leti насам, на 9 юни си заминава.
София - Болония, 112 евро. Аз ще я чакам на летището, хем няма прекачвания да се притеснява как ще се оправи по летища. Брат ми я качва в София, аз я поемам в Болония. толкова ми се струва хубаво, че чак не  е истина.

Та, сега съм притеснена.. Това да не е някаква шега???
Тия да не са някои некадърници, да не стане някоя беля?
да не отлагат полети? Изобщо знае ли ги някой!
Тук някой работеше в туристическа агенция май.
Може ли да се провери тия да не са някои мошеници.
Летят ли реално вече с България, отлагат ли полети...

Уффф. Хем съм много щастлива, хем си казвам ' Твърде хубаво е , за да е истина'


 newsm12


Общи условия

Активация на акаунт