Искам да кажа ... (62)

  • 33 001
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 992
Доскоро кака, напоследък и леличката Crossing Arms Аз хич не ги харесам тези лельосвания, децата ми се обръщат по име към всички, които не са им роднини- баби, дядовци, вуйчо, леля. Другите си имат имена. Аз съм леля само на племеницата ми, не на 15 годишни дангалаци:))) Вчера една наборка, вика на сина си - дай ключа на леличката и кажи довиждане:)

Аз си сипах една чашка розе. Боли ме корем, за лек го пия:)

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Аз си чакам гостите Simple Smile
Масата е сложена, картофите с пекат, а главният готвач прави рибата  Sunglasses

# 17
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Е, че кво им е на бабчетата!

Скрит текст:







Още някоя друга годинка и аз ще съм тъй. Laughing

# 18
  • Мнения: 2 136
Акаша, много ми харесва тази поредица картички. Имам само 2,но от всичките ми близо триста картички са ми любими.

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Ти пък къде се засили - още някоя и друга годинка вика  hahaha
Ще ми се да съм бабка, хойкаща по круизи с дядото  Simple Smile

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Силвия, и мен много ме кефят. Simple Smile

ЕлиТ, па ей сега ще се извъртят, като миг...

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Акаша, запазих ги за бъдещите ни теми.

И мен ме боли корем, имам киселини отново, освен това не мога да пътувам с кола - на магистралата, 100 километра на връщане, вече 10 км преди Ямбол ми беше много зле.

# 22
  • Мнения: X
Момиче съм аз все още. За племенниците кака, леля не желая да ми викат.

Аз пък съм на мляко с какао. Laughing  Като дете хич не си падах по млякото, а сега мога да го пия всякак. С какао, топло или студено, и в кафето си сипвам.

# 23
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Лиляна, ето ти още: https://www.google.bg/search?q=%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%B5+%D0%B1%D … ge+L%C3%B6%C3%B6k

Къде си ходила?

# 24
  • Мнения: 5 940
Привет.
Тая средната лелка съм Grinning
buni, всичко ще е наред  Hug
ЕлиТ, не отлагай във времето, обръщай си внимание.
Съни, стискам палци да пребориш бързо вируса, а детето да не се разболява.
Да минават бързо болежките на всички, които имат здравословни неразположения.
Акаша, много хубави картички.
Искам да кажа, че през последните пет-шест дни наблюдавам страхотна положителна промяна в една група от хора и чак не мога да повярвам, че това се случва. И за първи път съм благодарна на характера си, нетипичен за лелинската ми възраст, който май предизвика промяната. Пу, пу..

# 25
  • Мнения: 10 547
На мен ми викайте Госпожата!

Мерси за темата. Вечерта е скучна. Чакам малкото от тренировки, мъжът ми пак пътува, голямото е на гости с преспиване, а досега правих тиганички

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Как се правят тиганички?

Редактирам. Видях в Гугъл. май ще пробвам някой ден.

# 27
  • Мнения: X
   Аз пък за себе си съм вечно на 10г . / като Пипи / и съм си изпила хапчето за непорЕстване и то действа  Heart Eyes
  Инак са всички тук да съм такава каквато ме виждат - скучна лелка ,ССФ и каквото си пожелаят .

# 28
  • Мнения: 10 547
Как се правят тиганички?

Редактирам. Видях в Гугъл. май ще пробвам някой ден.

Аз ги правя така:
3 яйца
1 чаена чаша кисело мляко с угасена в него 1 чаена лъжичка сода за хляб
1 чаша брашно, но днес отиде малко повече
щипка сол

Тестото да е малко по-гъсто от палачинково. пържат се дълбок тиган, пускат се в него с лъжица, на среден огън до зачервяване от двете страни.

Ей ги: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12234 … 0&oe=56F6AF33

Направих и един супник, сложих ги в супник, де, печени люти чушки с чесън, моркови и много магзаноз.

# 29
  • Мнения: 2 136
Сипах си и аз едно. И моя мъж го няма. Малката я заведох при баба й, синът ми снощи си дойде от Варна, и ми къса цял ден нервите. 3 неща има сготвени, нищо от тях не обичал, и си маже филии😠 От снощи мрънка да си сменим колите докато е тук. Даже днес тръгна с моята и ме остави без документи и ключове. Сега се стяга да ходи на кино с гаджето.

Общи условия

Активация на акаунт