Индийски сериали и филми, които не са излъчвани по ТВ

  • 92 827
  • 544
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 002
За срок, в който да пускаш епизод, не се мъчи да спазваш. Когато успееш тогава. Иначе от удоволствие се превръща в задължение.От хоби - в работа. А това товари психиката. И започва да ти писва.  Това ти го казвам от опит. Някъде към 30-тата серия вече разбрах, защо повечето се отказват и спират да качват и да превеждат. Така че, лека полека, спокойно. Без притеснения. Ако  ти поомръзне или нямаш време, свиркай за помощ. Много е ободряващо, когато някой те отмени за известно време. После започваш с нови сили и желание. newsm10

# 481
  • Мнения: 18
Много блгодаря за подкрепата! Не очаквах, че някой изобщо ще се интересува от сериала.
Приятелите около мен не гледат индийски сериали. И аз малко станах чудак. Laughing

# 482
  • Мнения: 2 002
Не си само ти. И при мен е същото, а си мисля, че всяка съфорумка може да го каже. За това сме тук - сродни души, вълнуващи се и харесващи хинди филми. Тук си говорим и обсъждаме неща, които няма с кого в обкръжението си да споделим. Просто никой не ни разбира. Така че - чувствай се у дома си. smile3521

# 483
  • Мнения: 18
Здравейте на всички, които следят сериала.
Ето превод на новият епизод. Дано ви хареса.
https://www.vbox7.com/play:4817f41c97

# 484
  • Мнения: 2 002
Таман на време - вече щях да питам какво става. Сега като свърши Как да нарека тази любов 3, ще имам време да го следя. Party

# 485
  • Мнения: 18
Супер! Значи съм уцелила момента.Извинявам се, че се забавих, но не става бързо.

# 486
  • Мнения: X
Здравейте,
търся 2 индийски филма! Т.е. търся заглавията им!

Първият - става дума за богаташки дъщери, учащи в Английски Университет ( ако си спомням правилно) -Света Тереза. Не съм го гледала, само помня как преди две или повече години гледах клип на песен от филма във вибокса с превод - по-късно случайно чух "Генерал" май на Преслава с изброяване на модни марки и ми направи впечатление, че прилича отчасти на същата индийска песен....

Другият филм - знам, че се превеждаше "Търси се женихът". Главната героиня се омъжва в началото на филма за богаташки син, плейбой, който иска фиктивен брак за да отговори на изискване на бащиното му завещания за да получи наследството си. Женят се и той изчезва от хоризонта ѝ. Отишъл в столицата и си продължава ергенският живот. Тя отива да го търси и попада на актриса (май Flushed) която първо ѝ се подиграва, че е омъжена за еди кой си, но после я взима под крилото си и я превръща в красавица и уж сега тя се запознава с въпросният богаташ.
На финала той  се влюбва ужасно в жена си, без да знае коя е всъщност...
Май филмите са излезли от 2011 -та....
Е, не сещам заглавията и това е!!!!

# 487
# 488
  • Мнения: 2 002
Казваш, че първата песен си я гледала с превод - малко повече подробности. Изслушах Генерал, но нищо индийско не долових. Повече ми биеше на арабско.

# 489
  • Мнения: X
Iri, точно това е вторият филм! Благодаря!
512, не говорих за   мелодията на генерала. В едната и в другата песен се изброяваха модни марки.
Спомням си, едно изречение в смисъл- ако любовта се продаваше, тя щеше да я купи. И не беше част от песента, просто страничен наблюдател във филма го каза. Т.е. песента си бе извадена от мюзикъла. Не знам точно как да го обясня. Не съм гледала филма, за разлика от втория... Sad

# 490
  • Мнения: 2 002
Тази реплика нищо не ми говори. Явно не съм го гледала. А и няма за какво да се закачи човек - прекалено малко инфо... Sad
 Песента от кого се пее - мъж, жена, дует? На клипа нещо впечатляващо? как разбра, че са сестри двете момичета?

# 491
  • Мнения: X
Тази реплика нищо не ми говори. Явно не съм го гледала. А и няма за какво да се закачи човек - прекалено малко инфо... Sad
 Песента от кого се пее - мъж, жена, дует? На клипа нещо впечатляващо? как разбра, че са сестри двете момичета?
Песента се изпълнява от участниците във филма. Доколкото разбрах тогава, героите са младежи, учащи в елитната гимназия (или университет) в Англия "Св. Тереза". Май главната героиня, не бяха сетри или две момичета, смятам че филма се въртеше покрай  богаташка дъщеря, която се влюбва в беден съученик, но без да знае, че е беден...
Да, повтарям едно и също.... И подозирам, че филма не е особено популярен..... Frowning1

# 492
  • Мнения: 18
За всички, които следят сериала.
Ето превод на новият епизод.
https://www.vbox7.com/play:23bb7841be

# 493
  • Мнения: 2 002
Ура, Галакси, обичам те! Тъкмо на време! Heart Eyes После ще споделя мнение.

# 494
  • Мнения: 18
Ха ха много мило.Laughing Надявам се да ти хареса. 

Общи условия

Активация на акаунт