Интериорен SOS /8/

  • 172 446
  • 828
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 787
Madeleine, мислила ли си за Rast на Ikea?

Съм, да, аз съм голям фен на мебелите Икеа точно по тази причина - че можеш да си ги персонализираш по свой вкус, но за такова мащабно DIY, за съжаление, няма да имам скоро възможност, а пък да ги купя и да ги гледам така "сурови" неясно колко време... малко ме влудява тази мисъл в момента точно. Искам вече да си я направя хубава спалнята, понакупих си лека-полека аксесоари и текстил в останалите избрани цветове, картини вече имам дори за закачане, но не ми е симетрично и завършено без шкафчетата, много самотно стои това легло в момента. Sad

Иначе не съм се отказала генерално от тази идея, но първо ще се опитам да открия някакво прилично готово решение. Уви, у нас пазарът е много беден на предлагане, а пък всяко нещо да ти е DIY е доста изтощително начинание в днешния забързан живот.

# 631
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
https://www.vidaxl.bg/g/462/d-d-n-d-d-n-d-d-n-n-d-n-d

Не съм поръчвала, но има интересни неща - можеш да хвърлиш око.
В Каре също има много симпатични помощни масички и т.н. ама лично на мен ми се завива свят от цените.  Crazy

# 632
  • Мнения: 1 787
Ох, в Каре е ... ужас!  Rolling Eyes Цените, де, иначе имат готини неща!  Peace
Има интересни модели тук, ще разгледам, благодаря!  Hug Vivre-то го гледам периодично, ама...  Tired

# 633
# 634
  • Мнения: 1 787
Това магазина на "Симеоновско шосе" ли е? Знам го, но никога не съм влизала в него. Благодаря за идеята, papi6, ще намина и от там.  Hug Скъпички са, но не пречи да погледна.

Май ще трябва да започвам лека-полека да настройвам половинката, че ще творим мебели напролет.  Confused

# 635
# 636
  • Мнения: 1 787
Много благодаря! Тази специално вече идва много висока, но виждам, че фирмата изработва и по индивидуален размер. Ще се разходя и до Лозенец - всичко в името на цялостта на поне една стая в новото вкъщи, че другите ще има да ги правим с години.  Grinning

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
ох, колко ми е познато Grinning

Аз си търся пердета за кухята...
Никаква идея си нямам какво точно искам - знам само, че ТРЯБВА да има пердета Simple Smile
Изложението е югоизток, а етажа е 3 (първи жилищен). Ще има и външни ролетни щори.
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 10 сеп 2017, 16:36 от sweet_maniche

# 638
  • Мнения: 13 188
С тази гледка и липса на кокорещи се съседи не бих слагала завеси.

# 639
  • Мнения: 1 787
Може би нещо само за завършеност; нещо, което ще стои прибрано встрани през деня, за да се радваш на зеленината отвън. Simple Smile За щастие в Пловдив все още могат да се видят големи и зелени междублокови пространства, макар че и там сега започна едно застрояване...  ooooh!

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Flushedи моето виждане е нещо такова - за през деня да са предимно дръпнати в страни, а когато се стъмни и свети лампата, да са пуснати, защото имам чувство, че всички минувачи са вкъщи като се въртя покрай плота Grinning
Другият ми проблем е следобедното слънце - сега е приятно, но лятото предполагам ще е ужас Flushed

# 641
  • Мнения: 1 787
Нали е югоизток изложението, какво следобедно слънце? Да нямаш предвид сутрешното. Simple Smile

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
SmileySmileySmileyама съм много руса (да не се обиди някой - казвам го в кръга на шегата)... И с ориентирането съм зле, както  вече всички разбраха Simple Smile
Изложението е югоЗАПАД Grinning Напече ли от обяд - докато не залезе слънцето пече Simple Smile

# 643
  • Мнения: 1 787
В такъв случай аз бих предложила да са бели. Simple Smile Ще отнемат малко от жегата, освен това ярки цветове като жълтото имат нужда от бяло за баланс.

Знам какво означава думичката "запад" в Пловдив - един малък АД.  Grinning

# 644
  • Мнения: 3 070
ох, колко ми е познато Grinning

Аз си търся пердета за кухята...
Никаква идея си нямам какво точно искам - знам само, че ТРЯБВА да има пердета Simple Smile
Изложението е югоизток, а етажа е 3 (първи жилищен). Ще има и външни ролетни щори.
Скрит текст:

Римска щора? Едноцветна, по-плътна.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 12 сеп 2017, 12:54 от Скочубра

Общи условия

Активация на акаунт