Blindspot / Сляпо петно

  • 25 622
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Здравейте ! Някъде четох че 2-ри сезон ще бъде последен това вярно ли е ?
И още нещо. Изгледах сериала от замунда преди една седмица и искам да попитам когато започнат да излизат новите епизоди къде и след колко време след излизането им ще могат да се гледат в България със субтитри ?

# 46
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Епизодите се качват веднага в замундата,а субтитри има в зависимост от натоварването на преводачите  1-2 дни някъде Peace

# 47
  • Мнения: 38
Мерси , а относно втори сезон някой знае ли нещо ?

# 48
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Ще има втори с 22 епизода май, не съм видяла,чела, че няма да има след него трети

# 49
  • Мнения: 363
втори сезон стартира на 15.09.16 г.

# 50
  • Дивата природа
  • Мнения: 270
Сериалът започна излъчване по бТВ като "Мъртва точка", озвучен на български език.
http://www.btv.bg/movie/movies/martva-tochka.html



БГ интервю със Съливан за живота му, кариерата и сериала — в 2 части:
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kato-na-kino-int … n-stejpaltan.html
+
http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/eksluzivna-sresh … n-stejpaltan.html

# 51
  • Мнения: 1 565
Открих ви !  Flutter
На мен страшно много ми харесва сериала, а Кърт си го бива с тази загадачна усмивка  Blush Blush Blush Утре ще си догледам последните 5 серии от първи сезон  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 14 793
И аз се присъединявам.Още съм назад,6еп.,но имам интерес.Мнооого съм трудна на сериали.Този си го бива. Sunglasses

# 53
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

И на мен сериалът ми харесва  smile3521. Радвам се, че има тема за него... На мен ми прилича на нещо средно м/у "Бягство от затвора" и "Черен списък" ...

Канала на сериала: Blindspot



Поредния австралиец, завладяващ Холивуд  love001




# 54
  • Мнения: 8 331
По БТВ екшън от 15 септрмври, започва втори сезон

# 55
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

'Blindspot' Season 2 premiere is set for Wednesday, September 14, 2016 at 10:00-11:00 PM, on NBC.

# 56
  • Мнения: 8 331

'Blindspot' Season 2 premiere is set for Wednesday, September 14, 2016 at 10:00-11:00 PM, on NBC.

Явно не съм разбрала, некаква реклама по бтв попаднах. Освен да е било за първи сезон, щото не ми се вярва, заедно с премиерата да го пуснат и тук.

# 57
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
По принцип е възможно, само ако сериите са заснети предварително.  Ако снимките на сериала вървят с излъчването, няма как.  Peace Не съм търсила инфо в тази връзка. Аз не намерих на страницата на btv action някаква реклама или промо за 2 сезон, но може и да не съм догледала  Sunglasses

# 58
  • София
  • Мнения: 1 017
По БТВ рекламират първи сезон.

# 59
  • Мнения: 38
Ах как ме зарадвахте , когато някой написа че втори сезон ще се излъчва по бтв екшън , но аз смятам че ще излиза всяка седмица по един епизод по NBC и в замунда със субтитри..

Общи условия

Активация на акаунт