Не-кърменето е скъпо, предупреждавам

  • 3 044
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз го усетих това, Зъхи Wink. Просто видях какво се случи с кутията Нестле Джуниър, която купих...А е голяма вече бебка-не мога да си представя ако беше само на АМ... Shocked Но поне от днес е на кухня и се надявам да спестя от парите за Хипп/основно тях яде/... Laughing

# 16
  • Мнения: 3 929
А аз се срамувам, че ми се смеят, че кърмя почти 6-месечния ми син. Да ми се смеят! който има пари за АМ, да дава! Това в кръга на шегата, разбира се. Кърмя от съображения за здравето на детето ми. Вярвам все още, че това, което дава кърмата, нищо не може да я зямени. Даже на поредната консултация, понеже вече сме захранени, педито и сестрата й ми казаха да продължавам да го кърмя, въпреки че детето наддава отлично. Пък нека ми се смеят. Цедя се, замразявам и така. А като се замисля колко пари съм спестила! Да не говорим за здравето. Ще кърмя, докато мога.

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
тъй каzах и на мойто мъж Laughing...не съм толкова богата, че да давам АМ! Joy Joy Joy....и той каzа "Мии, добре, ти си zнаеш!"...и приключихме с темата bowuu...и така до сега...

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Леллееееееее  ooooh! Зъхиииииии, ти не само премина на другия бряг ми взе, че й ти хареса  Mr. Green. А ето че и гуру го раздаваш Mr. Green

Никога не ме е притеснявал фин. въпрос при не-кърменето Wink

# 19
  • Мнения: 498
Аз все още кърмя, но като чета си мисля колко хубаво би било да кърмим поне докато тръгнат на училище, какво ще кажете newsm78

Бе глупости говориш - нали и на училище пак пари за закуска трябват smile3527Номерът е да кърмиш до пълнолетие - е на т'ва му казвам аз минимизиране на разходите Mr. GreenПосле  - шут в гъза smile3513, да се оправя само, нали е на 18, ник'ви ангажименти няма да имаш Mr. Green

Така, почесах си клавишките GrinningОбещавам да не спамя повече Blush
това истински ме развесели Simple Smile))))))))))

# 20
  • Мнения: 1 014
А в този ред на мисли, дали да не си сметна набързо колко парички съм спестила на съпруга от кърмене и некупуване на АМ, и така да си издействам нЕкакво скрооомно подаръче от реализираната икономия? newsm78

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А в този ред на мисли, дали да не си сметна набързо колко парички съм спестила на съпруга от кърмене и некупуване на АМ, и така да си издействам нЕкакво скрооомно подаръче от реализираната икономия? newsm78

Не знам, Бу го беше пробвала това, да каже мина ли номера...  Mr. Green

# 22
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
А в този ред на мисли, дали да не си сметна набързо колко парички съм спестила на съпруга от кърмене и некупуване на АМ, и така да си издействам нЕкакво скрооомно подаръче от реализираната икономия? newsm78

Ааааааааа,хич не е лоша идейката,ще подметна на мъжо. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 877
Това с подаръчето си го правех сама  Embarassed

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не знам, Бу го беше пробвала това, да каже мина ли номера...  Mr. Green
Тц...т.к. кърменето е нещо естествено, изобщо не се впечатли като му изрецитирах някаква цифра, която примерно сметнах, само кимна тип "знам аз"... Един вид, това си е в реда на нещата, няма награда да искаш, я... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 393
Мдааааааа скъпичко си е особено ако сте като мене-аз обичам сухо мляко и особено АМ ама да си ги хапвам ей така както са си сухи Rolling Eyes Embarassed newsm62Ми,всеки си има своите малки странности,нали?Добре че се кърмим,иначе соленичко ще ни излиза Money Money

# 26
  • Мнения: 8 462
Мдааааааа скъпичко си е особено ако сте като мене-аз обичам сухо мляко и особено АМ ама да си ги хапвам ей така както са си сухи Rolling Eyes Embarassed newsm62Ми,всеки си има своите малки странности,нали?Добре че се кърмим,иначе соленичко ще ни излиза Money Money
Малко офф-10 годишното ми отдавна НЕбебе Mr. Green, така налита на сухо адаптирано,че едвам го удържам.Как да му обясня,че не го обичам по-малко от бебето,само затова че то може да яде адаптирано, а той не може?Вземам адаптирано засега само за кашите и уж,за да почна да отбивам,но пак си е скъпо.Доста мляко си върви и не усещам как хопппп и заминали 13 лева. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 790
Най-много ме е яд, че няколко пъти съм изхвърляла по половин кутия АМ. Слагам го към разни каши, бисквити и т.н. за следобедна закуска, но не мога да го изразходя за посочения срок.
Явно колкото по-рядко купувам, по ми свиди  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 760
Ама съм спестовница... Laughing

# 29
  • Мнения: 5 877
Аз си имах една кутия купено от първите две седмици, когато бях на антибиотик и кърмата ми отиваше в мивката; после с огромно удоволствие си го изядох по горепосочения начин с лъжицата. Тъй де, пари сме давали  Mr. Green
След това веднъж купих уж за зор заман, като е неудобно да кърмя, обаче девойката категорич не го щя и пак замина по ъм... предназначение.

Общи условия

Активация на акаунт