"Февруарче чака трета зима и подаръци да има" - Тема 17

  • 57 435
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 464
Hug.

Последна редакция: ср, 13 яну 2016, 17:13 от princessd

# 691
  • Мнения: 3 846
Добро утро/ден Blush
Малкото си помисли, че ще ставаме, като ставах към 5 сутринта и не мога да го убедя да се връща обратно в кревата. Досега спа Tired
Поръчах ги зарзаватите, да видим какво ще пристигне и дали ще удържа да не му ги разкрия преди РД Mr. Green

Гери, получи се хлебчето, че и лесно беше, а и вкусно chef днес няма пък да готвя Peace

Фрауст, викаш няма вече скрито-покрито, ми хак да й е на бабата. Да прави, да струва - да му мисли повече.

# 692
  • NE
  • Мнения: 10 999
Къти Няма причина да се сърдиш. Вашия подарък е хубав, особено когато сте го решили, Мони ще се зарадва и има как да го ползвате рационално. Още повече че знаеш, че дълго ще го ползвате.
Фрау Предучилищната е уж задължително, но за братята роми не е или по-точно трябва и те да учат. Мога ферман да пиша по темата. Та някои от тях в 1 клас не знаят как се ползва тоалетната или да се хранят с прибори, а учителката ще иска букви и цифри да зная.
Аз съдя по мен. В първи клас не исках да знам как се пише, което ми поддържаше интереса да уча.
Пожелавам ти кратки колики, че не е за завиждане, но пък разговорите с каката ме карат да мечтая да бъда някой ден разбрана.
Моя човек снощи беше луд за връзване. Махам решетката на кошарата защото е нон стоп катерене и неправилно презимяване в нея. Моля се да не си пукни главата. Слагам я само за да не се разбие по време на краткото си спане там когато имам време да се изкъпя или легна в нормална поза.
Играчки вече се чудя какви да купувам. Днес 2 часа е висял на едно кормило за гейминг на баща му.
За капак днес ни разказаха играта от проверки на работа и вече не съм на себе си.

# 693
  • Мнения: 2 141
Не знам защо приемате, че се сърдя. Явно по писането нещо се бъркате.  Peace
Затова и написах:
Как точно реагирам, че не съм разбрала явно?! Tired
На кого и защо да се сърдя? Някой попита какво ще подаряваме - отговорих. После обобщих, че макар нашият подарък да не се харесва на майки тук, ние ще го купим, защото виждаме, че нашето дете харесва такива коли. Имам възможност - купувам, нямам възможност - не купувам.
Що се отнася до това дали ще бута с крака или само ще се вози и т.н.... ще си замълча, защото не само, че не съм съгласна, ами малко ми е смешно даже. НО както казах, не съм се разсърдила или обидила на някой.

# 694
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Каква е цената на тези коли, че ми стана интересно?

# 695
  • Мнения: 2 141
Не са скъпи, миналата година бяха около 350-400лв. Тази година предполагам пак ще са толкова. Зависи от модела има и от 200та лева.

# 696
  • Англия
  • Мнения: 1 006
 Shocked  Shocked  Shocked

# 697
  • Мнения: 2 141
тцтц взех да съжалявам, че се включих в тоя въпрос ooooh!

# 698
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, здравейте  Hug Hug Hug



Гери,  Hug  Heart Eyes Hug

Злате, ако си живеех във Враца ... на центъра Simple Smile и имах възможност ... и аз бих купила акумулаторна кола Simple Smile Там центъра е затворен, няма коли, а е много широк и много има за вървене Simple Smile с кеф ще се кара акомулаторна кола ...Ама не живея там Sad Много ще ми е тежка да я мъкна до парка ... въпреки, че съм близо - 20-тина минутки пеша ..., а за София това, вярвай ми е близко Simple Smile Ей, т'ва мини зна'йш ли как с кеф би си го карала Дидка Simple Smile
Скрит текст:

... аз съм Флюбена в тази (искам я и в реален вариант ...):

Скрит текст:



Имам 2 и 1/2 изпити - взети Simple Smile Продължавам до 8 Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 415
Здравейте, мами!
Къти "не са скъпи 350-400" Joy. В България минималната заплата е толкова. Но вие щом можете да си го позволите си е ок. Пък и то не е само до парите ами и до дете и интереси. Аз дори не знам колко струват, но мойто диване като отидем на детска площадка и се мята на чуждите кракомобили и ги кара като луда, но понеже не ми се мъкнеха с количката барабар не съм купувала. Но сега съм поръчала ето този
http://www.patilanci.bg/product/motor-mini-moto-pilsan
а иначе този е много сладурски http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/59807
А нашата сага с боледуването май ще излезе от зъби. Нали в неделя пак бяхме 37,5 и тази седмица няма да ходи на ясла. Снощи я гледам да си бърка в устата и реших да проверя, а тя ми даде и гледам един кътник излязъл на половина и други два задират  #Crazy Направо ми олекна, че са започнали да излизат, дано от това да е било и да се свършва скоро  ooooh!

# 700
  • Мнения: 2 141
Фрейда, ние имаме кракомобил и го кара по цял ден в нас. За нас не са много парите, а още по-малко, ако ще зарадвам детето Peace Права си, 400лв близо е минималната, ама кой както си го направи. Ако живеехме с минимални заплати едва ли бих я купила.
Безобидничка, само ти ме разбираш. 2рата ти снимка е желанието на мъжа ми, а аз харесах малко по-малък пак с "мерник" Laughing А първата, ако един ден дай Боже имам мома, ще й е "превозното" средство. Много ми хареса.

# 701
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Аз ще се изкажа, без да са ме питали, тя Къти няма да ми се разсърди, защото и без това не ме харесва  Joy
Не е въпрос на това кой как ще си го направи, според мен, или с какви доходи живее, а предимно на манталитет. По стечение на обстоятелствата, покрай професията на съпруга ми, средата ни се състои от висококвалифицирани хора, световноизвестни в тяхната област, хора, които ги пише в учебниците, нобелови лауреати. Срещайки ги на улицата никога не би го предположил-ходят си на работа с колелото, говорят си по телефона на 4-5 години, скромно облечени, приятелски настроени. Спомням си и някои от професорите ми в университета(Германия) как също идваха на работа с колелата и говориха по Нокия 3310, години след като в България никой вече не си спомняше за този емблематичен модел. В България, за съжаление, е точно обратното и всеки път с тъга го констатирам. И ми жал не за това, как родители правят всичко възможно, посилно или не за бюджета им, да направят децата си щастливи, а ми е жал за самите деца. Чудя се, ако на 2 годишна възраст ги задоволява подарък от 400 лева, какво ли би ги задоволило на 5 години. А на 15? Не визирам никого конкретно, просто си разсъждавам. Аз за рождения ден ден ще и направя детска кухня от картон. Имаме хубави, здрави кашони от преместването, купих от България много подходящ плат и къдрички за перденца, малко цветно фолио и много въображение и детето ще има чуден подарък. И не защото не можем да си позволим и най-луксозната детска кухня, а защото искам да я науча на някои житейски урока.

# 702
  • Мнения: 2 141
Божеее.. каква беше тя, каква стана.
Сега разбирам защо повечето момичета спряха да пишат.

# 703
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Може би защото децата им нямат сополи в момента и не никнат зъби Joy Това в кръга на шегата, възпитанието не е ли също толкова важно, колкото и физическото отглеждане, че да не заслужава трибуна?

# 704
  • Мнения: 3 846
Чета, чета, чета....нека не прозвучи все едно нямам мнение или се явявам балансьор в "разгорещилия се" спор, но всяка майка има право за себе си. 
Напр., аз се хващам, че вече сме /съм заринали/ла малкия с играчки, има за една детска градина. Отделно сме организирали дневната си в негово царство-господарство, за да се чувства в свои води и да беснее на воля,а не непрекъснато да викам по него - ще паднеш, внимавай, не пипай това или онова...прекалихме обаче с играчките , на които, както всички знаете по дечицата ни, отделя по няколко минутки докато са нови и после дори не ги отразява, освен ако ние с ММ не се зиграем с тях Mr. Green въпреки това пак му харесвам по нещичко и взимам ooooh! прибирам "остарелите", после вадя на ново някои от тях.
За много неща съм и аз така, както описа Ана.Ана. Мога да карам, както се казва, да доизносвам неща, докато съвсем предадат Богу дух. Тюхкам се като дам някой лев отгоре за телефон (както ми се наложи неотдавна, ама предишния ми просто отказа да работи), щото може да го дам за детето напр. Не е защото не се уважавам, за да си купя нещо модерно, хубаво, скъпо и т.н, просто не отдавам значение на тези неща толкова. Е, имам някои мании като хубави чанти напр., разни принадлежности за кухнята, домакински съдове... Mr. Green ама се удържам ooooh!
Та, така де, не ми се иска да си сформираме разни лагери на харесвани или не, на обидени, неразбрани, засегнати или защитаващи се , а да продължим да си пишем с кеф  bouquet да споделяме разните гледни точки за отглеждането, възпитанието, дисциплината, за превръщането на бебетата ни в деца Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт