ColourPop Cosmetics - мнения и препоръки

  • 23 140
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 569
През декември поръчах 3 пъти - пристигнаха 2 пратки.
През януари направих една поръчка - нищо не пристигна.
Края на февруари 3 поръчки - нищо не пристигна.
За всички тракинга приключва така:


В пощата на митницата на централна гара търси ли ги? Ако не се вземат определено време, ги връщат към изпращача.

# 151
  • Мнения: 408
Моите поръчки пристигнаха за 18 дни. Изключително доволна съм, бяха ми изпратили и подарък за закъснението, което аз не разбрах какво е при положение, че пристигнаха толкова бързо.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
И аз съм забелязала, че в България пътува толкова, колкото от USA до БГ, което е трагично.

# 153
  • Мнения: 899
Еее значи горе долу бързичко ще стане, а задържат ли ви ги на митница и как процедирате, ако ги задържат?

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 421
Аз поръчвам, когато имат безплатна worldwide доставка и пускам няколко поръчки до 15 долара, тъй като не ми се занимава с митници. Иначе от колежки знам, че ги задържат.

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейтеее, някой скоро поръчвал ли е от сайта?

# 156
  • Мнения: 1 167
По-интересно е кога се очаква да има безплатна доставка. Тези, които имат наблюдения, моля да споделят.

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 421
По-интересно е кога се очаква да има безплатна доставка. Тези, които имат наблюдения, моля да споделят.

Последно имаше на 16 септември, но не се възползвах, нямах нужда от нищо за момента. Не може да се каже ориентировъчно кога ще има пак. Миналата година не пуснаха нито веднъж БД. Тази година имаше 4 пъти поне. 2019 на черен петък имаше БД, но 2020 нямаше. Абонирала съм се да получавам имейли и чакам някоя “блага вест”.

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Да раздвижа малко темата - има БД.

Общи условия

Активация на акаунт