ColourPop Cosmetics - мнения и препоръки

  • 23 132
  • 158
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 408
Здравейте, четох и четох и четох .... и много се обърках с тези доставки. В момента в сайтът има е обявена безплатна доставка за стоки над 50$. Аз с малко не мога, харесах си за около 52-54$ и се чудя колко ще ми излезне ДДС-то, ако мине през митницата и не се възползвам от посредници. Някой да има идея и евентуално бихте ли ме посъветвали за нещо по-добро като възможност за поръчка?

# 136
  • Мнения: 7 563
Най-добрият вариант е да се поръчаш сама. ДДС и митница при поръчка около 100 лв ще ти излязат 30 лв.

Забранила си си личните съобщения, исках да ти пиша.

# 137
  • Мнения: 408
Най-добрият вариант е да се поръчаш сама. ДДС и митница при поръчка около 100 лв ще ти излязат 30 лв.

Забранила си си личните съобщения, исках да ти пиша.
Мислих си, че съм ги позволила, но явно не бях. Благодаря, днес си ги поръчах нещата сега съм в очакване. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 144
А разпечатка с поръчката не върши ли работа? Там все пак всичко си е описано подробно. Не мисля, че е практика да се издава фактура по принцип и това се отнася за повечето сайтове. Thinking

Разпечатката не дава информация за цената на доставката. Аз поръчах над 50$ долара и доставката ми беше безплатна.

# 139
  • Мнения: 211
Има код за безплатна доставка за 48 часа - FREEWW

# 140
  • София
  • Мнения: 939
Момичета, поръчах за първи път от сайта в началото на март с безплатната доставка. Изпратена е на 06 март, но все още не съм я получила. При вас дали има такова забавяне? Благодаря Ви предварително!

# 141
  • Мнения: 7 563
Провери в пощата дали нямаш митническо известие.
Поръчките пътуват към 17-20 дни без митница. Може да има забавяне заради промоцията.

# 142
  • София
  • Мнения: 1 611
При мен вече масово пратките НЕ пристигат...

# 143
  • Мнения: 7 563
Как не пристигат? Какво ти пише на тракинга?

# 144
  • София
  • Мнения: 939
Как не пристигат? Какво ти пише на тракинга?

На мен след датата на шипване, на тракинга няма никаква информация.

# 145
  • Мнения: 7 563
Странно, аз винаги съм имала тракинг.
Поръчвайте до превозвач в Англия, там и митото се калкулира към цената на поръчката.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 611
През декември поръчах 3 пъти - пристигнаха 2 пратки.
През януари направих една поръчка - нищо не пристигна.
Края на февруари 3 поръчки - нищо не пристигна.
За всички тракинга приключва така:

# 147
  • Мнения: 855
Това е много странно. И моите приключват във Враждебна, но си идват, даже сега от последната международна доставка почти си свърших балсама за усни.

# 148
  • София
  • Мнения: 1 611
И аз не знам какво се случва, но съм доста раздразнена. Към локалния пощенски клон съм сигурна, че не е в тях проблема, но не знам къде е и какво мога да направя. Освен да спра да поръчвам...

# 149
  • София
  • Мнения: 939
При мен тракинга е само това.

Общи условия

Активация на акаунт