Звездни компромати 265 част

  • 69 911
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 120
Аз също много харесвам Мария Силвестър, попада ми често в инстаграм. В момента с екстеншъни ли е?

# 616
  • Мнения: 9 710
Катрин Хийгъл плете  Laughing Изглежда много забавно

Скрит текст:
Въпросът ми не е много, много за тази тема, но аз да попитам все пак. Някой знае ли от къде може да се закупи такава дебела прежда? Благодаря.

# 617
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Катрин Хийгъл плете  Laughing Изглежда много забавно

Скрит текст:
Въпросът ми не е много, много за тази тема, но аз да попитам все пак. Някой знае ли от къде може да се закупи такава дебела прежда? Благодаря.

И аз искам такава прежда!!!
Шишовете ще ги нагодим някак  Blush

# 618
  • Мнения: 9 710
Скрит текст:
Катрин Хийгъл плете  Laughing Изглежда много забавно

Скрит текст:
Въпросът ми не е много, много за тази тема, но аз да попитам все пак. Някой знае ли от къде може да се закупи такава дебела прежда? Благодаря.
И аз искам такава прежда!!!
Шишовете ще ги нагодим някак  Blush

С ръце. Има клипчета в Ютуб- arm knitting blanket.
Ако някой има инфо да ни пише на лични.  Simple Smile

Сори за спама.  Blush

# 619
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
http://www.za-jenata.bg/%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%87%D0% … 2--news53135.html
Според тази статия Блатечки и Диляна Попова са сключили брак в САЩ.
Махнете тирето между za и jenata.

Тя не беше ли признала, че са разделени? newsm78

# 620
# 621
# 622
  • Мнения: 9 144
ДАЗД като са толкова загрижени да искат от НС промяна на Наказателния кодекс, вместо да се занимават с глупости

# 623
  • Мнения: 9 865
Само наливат вода в мелницата на тази Гери-Никол, като вдигат шум около нея....

Катето Евро и внучка.

# 624
  • Мнения: 12 473
Стана ми любопитно и го изгледах този клип, както и най-накрая разбрах коя е тази Гери-Никол..))

П.С - песента е прилична, без типичните вулгаризми, присъщи на този стил. Клипът - също.

# 625
  • Мнения: 4 206
СЕМ по-скоро да се активизира по отношение формата ''Биг Брадър'', в който от 20.00 ч. се леят безумни обиди и цинизми в ефир.

п.п. сега видях, че съм се включила силно неадекватно  Mr. Green

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 11:10 от Tess d`Urberville

# 626
  • Мнения: 4 303
ДАЗД  за пореден път демонстрират нагло и арогантно лицемерие. На фона на всички истински страдащи деца в реален риск, неглижирани, отритнати и без надежда за каквото и да е бъдеще, те седнали да се занимават с Гери-Никол.

# 627
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Точно гледах представителка на Агенцията по нова. Проблемът бил, че Гери-Никол е непълнолетна. Като я слушах тази дама останах с впечатление, че става дума за нескопосан ПР на агенцията, чиято дейност иначе е нулева.

# 628
  • Мнения: 1 365
Да се задействат няма да е лошо, но видяхме колко спряха клипа на Мара Илиева и Криско.

# 629
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Чета ви за тази Гери-Никол и се чудя дали да отварям нейн клип Thinking
Самото име ми действа някак отблъскващо, виждала съм снимка - също Rolling Eyes Чак ме е страх вече да отварям разни клипчета..... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт