Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 291
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 144
Каква е тази мода с медрола последната година? Дали има проучвания относно полезността му, някой знае ли  newsm78

# 76
  • Мнения: 39 671
Мода ли? Медицината напредва и се ползват лекарства, които помагат и за различни други състояния. Кортикостероидите се ползват и преди да се роди новородено, преди термин за да узрее белия дроб и да започне да диша само.
Фемарата е лекарство за след химиотерапия, но се ползва за хормонална стимулация.

# 77
  • Мнения: 1 144
Не се изразих може би правилно, "мода" май не беше най-удачната дума  Blush
Просто много съм му набрала на медрола  Mr. Green, а и на мен не ми помогна последните два пъти след трансфера  newsm78
Не стига, че го пих след трансферите, ами го пия и сега, защото имам проблеми с бронхита, който се обостри значително поради слабия имунитет.

# 78
  • Мнения: 39 671
Мерола прави бая бели. На мен ми отключи зверски плексит, за който не желая да се сещам. Но пък помогна за имплантацията.

# 79
  • Мнения: 11 582
И аз бях с Фракси и Медрол, но след ЗЕТ.

# 80
  • Мнения: 1 416
Момичета знае ли се вече, кога ще почива клиниката за празниците?

# 81
  • Мнения: X
Ако никой не каже, аз в понеделник ще рапортувам.

# 82
  • Мнения: 1 487
Чух една от служителките да казва 23.12-5/6.01, но някой да потвърди

# 83
  • Мнения: X
И миналата година бяха така.Док ме преглежда вечерта на 23ти.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 950
И по-миналата година беше така с празниците.

Аз също съм пила Медрол след ЕТ. От тогава не съм кихнала дори, само от време на време ме стяга шапката, но със сигурност не е от Медрола.

# 85
  • Мнения: 2 140
Аз пък заради този медрол веднага хванах някакъв вирус, беше ме страх да си покажа носа навън много ми падна имунитета. И тогава не ми го спряха. Дано не се е отразил на плода, макар че не вярвам, ако имаше чак такъв риск да го изписват...

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Момичета, дали др.Персенска днес е на работа? Трябва да и пиша  за резултат от цитонамазка?

# 87
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Момичета, дали др.Персенска днес е на работа? Трябва да и пиша  за резултат от цитонамазка?
Според мен - не. Аз питах за миналата седмица и тогава момичетата ми отговориха, че е на работа. Значи тази събота би трябвало да почива.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Според мен - не. Аз питах за миналата седмица и тогава момичетата ми отговориха, че е на работа. Значи тази събота би трябвало да почива.
Благодаря ти, и по моите сметки е така, но все пак реших да питам, че нали док.Стаменов отсъства, та си мислех че може да е там.

# 89
  • Мнения: 157
Не е,снощи и звънях заради кървенето и каза че събота и неделя тази седмица е почивка

Момичета, дали др.Персенска днес е на работа? Трябва да и пиша  за резултат от цитонамазка?
Според мен - не. Аз питах за миналата седмица и тогава момичетата ми отговориха, че е на работа. Значи тази събота би трябвало да почива.

Общи условия

Активация на акаунт