Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 241
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 88
   И аз тук под прашеца  newsm79  newsm79  newsm79  newsm79 ,много искам розови гащи...утре съм на трансфер, дано някое Коледно чудо ни сполети  Praynig

# 61
  • Мнения: 819
Момичета много се разтройх,звъннаха ми ембриолозите и казаха чеот 8-те яйцеклетки само 4 са се оплодили.Много се притесних,като знам през какво минах...

# 62
  • Мнения: 11 497
Гале, от моите общо 4 оплодени и развили се яйцеклетки, имам едно детенце, и в момента стискам палци и втората ми бременност да бъде успешна до края. Знам, че при теб е по-сложно, но дете се получава и от 1-единствено ембрионче.

# 63
  • Мнения: 819
Знам че е така но имах надежда да се оплодят повече,а не половината.Дано поне тези да се развият.

# 64
  • Мнения: 1 849
Гале, при мен 4-те читави Я станаха 4 бластоциста, пожелавам ти същата бройка ембрита  Hug

# 65
  • Мнения: 819
благодаря дано.

# 66
  • Мнения: 1 659
Персенска 33, Цветков 16.
Закъснението при Персенска е повече от 1ч.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 101
Здравейте момичета, предстои ми тройна биопсия и бих искала да попитам кои хормони се изследват в деня на биопсията и също така трябва ли да съм гладна и жадна ? Благодаря

# 68
  • Мнения: 971
Гале на един от опитите от 8 яйцеклетки не ни се оплоди нито една. Споко. Важното е че има оплодени и от тях поне едно ембрионче да му хареса да си стои на топло в теб 9 месеца.

# 69
  • Мнения: 39 498
Диамандче, утре ти е термина  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 971
Така е Сигме, но мушмурока не жеае да излиза.

# 71
  • Мнения: 39 498
 Heart EyesЕ, до първи клас няма да стои.

# 72
  • Мнения: 971
Аз си мисля до абитюриентската да си го нося. Така няма да трябва да купувам дрехи хихихихи.

# 73
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Момичета, на някоя от вас изписвано ли е медрол и фраксипарин преди трансфер? Става въпрос за ЗЕТ.

# 74
  • Мнения: 39 498
На мен само фраксито. Медрола на трансфера.

Общи условия

Активация на акаунт