Гласуване за Властелина на словото

  • 10 354
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 200
Светалчо  bouquet

# 166
  • Мнения: 10 547
Наистина не знаех коя си, но сега знам защо не печелиш в тази категория.

А ти да си знаеш, че няма да те номинирам в категория"Чувство за хумор".

# 167
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Светалчо, в твоето ъгълче на форума съм се помещавала и аз, но с предишния си ник. А и на мен спря да ми бъде уютно там горе-долу по времето, когато ти започна да пишеш (нищо общо с теб Peace), та затова и не сме се засичали често.

Поздравления за Куркума и всичките му достойни конкурентки тази година bouquet

# 168
  • Мнения: 2 843
Наистина не знаех коя си, но сега знам защо не печелиш в тази категория.

А ти да си знаеш, че няма да те номинирам в категория"Чувство за хумор".

Ако спречкването е било в сферата на хумореската, всичко е наред.
Мир.

И да не забравя: поздравления за Куркума, той е моят човек.

# 169
  • София
  • Мнения: 5 884
Еха, Мамасита не е номинирана за дразнител!  Flutter

# 170
  • Мнения: 10 547
Мислех, че се подразбира, Аглая.  Rolling Eyes

Куркума е и моят човек. Получава му се като на карловски месар луканката. А е и мъж. Не съм гласувала за него, признавам си, но не мога да отрека положителните му качества. Мамасита е приятната ми за четене от всички изброени, защото има невероятни хрумки в изказа и вродено умение да борави с думите, което използва при преразказа на чужди идеи, които, ако си незапознат, може да счетеш за нейни и да възкликнеш колко е умна.

# 171
  • Мнения: 55 044
Аз пък не пиша в темата на Лиляна и не познавам Куркума и Светалчо.
Но Мамасита е навсякъде. Grinning

# 172
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Аз имам честта, задължението и удоволствието да кажа няколко думи. Обещавам да не са много, или поне да не са много поучаващи.

Ще бъде обидно за всеки, заявил ми своето доверие и одобрение, ако кажа, че гласуването тука е една нищо и никаква виртуална щуротия, резултат на хормонален изстъп, обикновена дреболия, развлекателна хрумка, тридневно чудо . Не е нито едно от тях. Несериозно е да си го и помисли човек в една от най-големите медии, форумът БГмамма. А аз няма да го кажа и заради това, че такова твърдение просто не е вярно. Аз, уважаеми, ценя, отчитам, трогвам се и съобразявам с всеки един глас. Аз съм Ви длъжен, и винаги ще бъда. Покорно благодаря.

Благодаря и на онези пет, с които разделихме гласовете на форумната общност. Вие сте с ключов принос да има среда, в която има смисъл да се говори за словото и красотата му.

Аз смятам, че огромната част от гласовете за мен не са точно за смотаната ми особа, а са просто резултат на ценностен и естетически избор. Това ме радва неимоверно също.

Получавам това признание за трета поредна година (как лети времето, ей!), и уверявам ви, удоволствието от това става с всеки път все по-голямо. Но каквото и да е то, ще бъде пренебрежимо, ако догодина имаме нов победител в тази категория. Аз - да дава Бог живот и здраве - ще бъда първият, който ще извика: Le roi est mort; vive le roi!.

Ей това им харесвам на французите, ако не броим миризливото сирене - за всяко нещо имат точната поговорка!

Искрено ваш!

# 173
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето, тук е силата на МБ, никога да не напада, обижда или да демонстрира надменност.
Само че това не се дължи на словото.

# 174
  • Мнения: 10 547
Това са легенди, за Мамасита. Достатъчно пошло ме обижда в почти всички теми, в които се засичаме.

# 175
  • София
  • Мнения: 5 884
Но пък има чувство за хумор... hahaha

# 176
  • Мнения: 8 163
Куркума, 'айде, честит трети мандат!

# 177
  • Мнения: 9 991
Защо не мога да гласувам?

# 178
  • Мнения: 9 493
Вече има победител.

# 179
  • Мнения: 9 991
Много бързо сте ги приключили гласовете, или аз нещо съм ги проспала?

Общи условия

Активация на акаунт