Имам ли шанс тепърва да излезна в майчинство?

  • 1 114
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 990
аз 4 години се водех на работа на едно място,но тъй като последната 1 година бях неплатен отпуск и не ми бяха пуснали 3 раб.дни преди болничните,от хои отказаха да ми признаят болнични и майчинство!та от нои тогава казаха,че единствения начин за майчинството е да ме назначат в друга фирма,с постоянен тр.договор и да ме водят мин.3 дни на работа,най-добре 10 раб.дни,след което си почвам майчинство
това е от мен

# 16
  • Мнения: 19
Az v momenta se vodia na rabota  i na 19-ti izlizam v mai4inski,iskam da vi pitam ima li zna4enie na kolko 4asa sa me osiguriavali,za6toto kato vliaza da proveria kolko vreme sa mi pla6tani socialnite osigurovki,kato meseci izlizat 5,no kato dni po-malko i predpolagam 4e sa me osigoriavali na polovin rabotem den,pre4e li tova?
когато лицето е работило при непълно работно време, осигурителният стаж се зачита пропорционално на законоустановеното работно време;
т.е законоустановеното работно време е 8 часа-в такъв случай осигурителният ти стаж е 2месеца и половина, ако 5 месеца си работила на 4 часов работен ден

Общи условия

Активация на акаунт