Моята сватба през 2016 година (тема 2)

  • 60 749
  • 705
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 521
Оооо не видях,че има дати сложени Simple Smile праскайте ме и мен там  Hug

Magiince - 28.05.2016 , град Стара Загора

 Peace

# 31
  • Мнения: 11
нашата дата е 4ти юни Варна Simple Smile

# 32
  • Мнения: 120
На 22 май в София сме ние  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 27
На 09.07.2016г.-София  Flutter

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
12.06.2016 сме ние

# 35
  • Мнения: 467
04.09, София bouquet

# 36
  • Мнения: 22
iyancheva, благодаря за новата темичка !

Dzverche, и ние сме на 22 май 2016  в гр Сандански !!!!

Момичета нямам търпение да минават по-бързо следващите 6 месеца ! В момента при нас е малък застой и нищо не правим свързано със сватбата..... Мисля като съм отпуска около Коледа да се си погирая и да видя дали мога да направя един сватбен уеб сайт , където да допабя малко информация за Сандански и околностите , както и опции с хотели. Нямаме гости от там и повечето , ще пътуват от чужбина , така че мисля , че ще бъде полезно....

Ако някои се е занимавал и е правил , ще се радвам да чия идеики какво да вклуча ! newsm78 newsm78 newsm78


# 37
  • Мнения: 92
Имаме си нова темичка с три страници, а аз чак сега виждам- много съм отнесена тези дни!  Благодаря за новата тема! bouquet

# 38
  • Мнения: 56
пишете ми лс за датите  ,момичета.

# 39
  • Мнения: 178
Да взема да се включа с повечко писане в темата и аз.
Планираме за сега тържеството да е в резиденция Тера в София, и най-вероятно датата и с това ще я съобразим. Когато се сгодихме, майка беше в такава еуфория, че пробвахме на 3 места рокли (грубо казано по 3 модела от всякъде), 2 рокли ми харесаха, но не усетих някаква тръпка с тях, т.че ще поизчакам още малко за покупка. Халки гледахме с моя господин в Алтънбаш .......... еми тези хора са прекалили с надценката, спрямо цените в Турция, т.че планираме и разходка до съседката. Сватбените рокли по същия начин, но да не оплаквам много много от нашите магазини, тука само хубави моменти ни чакат  Hug
Поканите съм се заела да правя сама, и пробата се оказа доста сполучлива, а и с малко вметнато от нас мотивче, което много ме радва. Пликовете за поканите пак ще са изработени от мен  Blush. Картични за масите с номерца и останалите неща ще се поемат от залата, т.че поне за тях няма да мисля. Останалите неща за фото и видео (за което се чудим искаме ли го) ще ги решаваме живот и здраве края на годината.
Приятно планиране на всички на хубавия ден  Hug

# 40
  • Мнения: 56
Ще споделиш ли поканите си с нас?Simple Smile

# 41
  • Мнения: 178
С най-голямо удоволствие бих споделила, но ще е другата седмица  Sad . Дала съм файла с информацията на една приятелка да отпечата нещата и на перлен картон Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 521
Да взема да се включа с повечко писане в темата и аз.
Планираме за сега тържеството да е в резиденция Тера в София, и най-вероятно датата и с това ще я съобразим. Когато се сгодихме, майка беше в такава еуфория, че пробвахме на 3 места рокли (грубо казано по 3 модела от всякъде), 2 рокли ми харесаха, но не усетих някаква тръпка с тях, т.че ще поизчакам още малко за покупка. Халки гледахме с моя господин в Алтънбаш .......... еми тези хора са прекалили с надценката, спрямо цените в Турция, т.че планираме и разходка до съседката. Сватбените рокли по същия начин, но да не оплаквам много много от нашите магазини, тука само хубави моменти ни чакат  Hug
Поканите съм се заела да правя сама, и пробата се оказа доста сполучлива, а и с малко вметнато от нас мотивче, което много ме радва. Пликовете за поканите пак ще са изработени от мен  Blush. Картични за масите с номерца и останалите неща ще се поемат от залата, т.че поне за тях няма да мисля. Останалите неща за фото и видео (за което се чудим искаме ли го) ще ги решаваме живот и здраве края на годината.
Приятно планиране на всички на хубавия ден  Hug


Вашият ресторант - Тера, и нашият май са на един и същ собственик . Момичетата с които се срещаме пътуват от София и казват,че предлагат и в двете резиденции същите услуги . Simple Smile много съм очарована от ресторанта и от момичетата Simple Smile))

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 20:02 от Magiince

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.

# 44
  • Мнения: 93
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.

От кой сайт мила?

Общи условия

Активация на акаунт