Моята сватба през 2016 година (тема 2)

  • 60 748
  • 705
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.

От кой сайт мила?

Изпратих съобщение, за да не се приеме за реклама.

# 46
  • Мнения: 27
Момичета от София, ще препоръчате ли DJ София, без Стоян Петров, Хорхе и Емил Андреев, които вече са заети..

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
Момичета от София, ще препоръчате ли DJ София, без Стоян Петров, Хорхе и Емил Андреев, които вече са заети..

DJ Бедрос

# 48
  • Мнения: 834
Запис.  Simple Smile

Планираме за сега тържеството да е в резиденция Тера в София
Много ми допадна. Имат ли някакъв минимум за гостите?


# 49
  • Мнения: 178
.Vaya. не съм питала за минимум гости, но мисля, че бях чела, че залата е подходяща за сватби от 80 до 170 души. Това което беше допълнително като информация е, че предлагат пакетна цена за куверт, украса и т.н. в зависимост от броя гости.

# 50
  • Мнения: 92
Попаднах на страхотна сватбена агенция във Варна! Там си харесах и чаши, държат много добри цени. Такова мило отношение, че си заслужават похвалата!  А доста обикалях и вече ми беше дошло в повече. (особено що се отнася до цени Laughing)

# 51
  • Мнения: 4 864
Аз още нямам цени от нашата агенция. Ходихме преди 3 седмици и още нямаме оферта Cry

# 52
  • Мнения: 11
Попаднах на страхотна сватбена агенция във Варна! Там си харесах и чаши, държат много добри цени. Такова мило отношение, че си заслужават похвалата!  А доста обикалях и вече ми беше дошло в повече. (особено що се отнася до цени Laughing)
Ще споделиш ли коя е? Simple Smile

# 53
  • Мнения: 84
Привет, момичета Simple Smile И аз с агенциите нещо имам проблем, от едната ми вързаха тенекия и не дойдоха на срещата изобщо, от втората вече 2 седмици чакам оферта (имам предвид направихме среща и всичко), вече 2 пъти звънях и писах мейл, и все ми казват, да, утре и още няма оферта, другите или не отговарят, или не могат да направят среща преди другия месец, абе  Sick много несериозна работа

# 54
  • Мнения: 834
.Vaya. не съм питала за минимум гости, но мисля, че бях чела, че залата е подходяща за сватби от 80 до 170 души. Това което беше допълнително като информация е, че предлагат пакетна цена за куверт, украса и т.н. в зависимост от броя гости.
Мерси.  Hug
Това с пакетната цена ми се вижда много удобно, че като чета за сватбените агенции колко са сериозни...  Laughing

# 55
  • Мнения: 27
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.
Ще ми пратиш ли и на мен сайта на лично Hug

# 56
  • Мнения: 1 977
И аз се записвма тук, за Варна  Simple Smile
Само да доуточним някой неща и ще си кажа и аз датата, че да ме запишете  Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! Ни си имаме вече и водеща Бояна и DJ Живко Микс. Малко ни притесняваше DJ, че е известен като чалга DJ, а ние не искаме почти никаква чалга, но ни увериха, че водят и сватби без грам чалга. Остават ни видео, заря и фоклорна формация, както и на мен гримьор и фризьор. Ние избираме повече време, защото гледаме, срещаме се с много преди да изберем, а и гледаме да се подсигурим с договори, в които е описано всичко, което устно сме се разбрали, та ад няма измъкване и после ''ама това не сме се разбирали''. Гримьор и фризьор за София, които да дойдат на адрес, можете ли да ми препоръчате? Аз не искам тежък грим. Рокли пробвах само в Areti като бяха намаленията миналата седмица, но не се влюбих, а и бързах. Бях с едната от шаферките.

# 58
  • Мнения: 120
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.
Ще ми пратиш ли и на мен сайта на лично Hug
Vaflichka, ще те помоля и аз за сайта.  bouquet

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.
Ще ми пратиш ли и на мен сайта на лично Hug

Изпратих ви и на двете.

Общи условия

Активация на акаунт