Моята сватба през 2016 година (тема 2)

  • 60 775
  • 705
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.
Ще ми пратиш ли и на мен сайта на лично Hug

Изпратих ви и на двете.
И аз да помоля за сайта Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 978
я го пусни малко шифровано тук направо, ако може  Flutter

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 111
Днес поръчах чаши и бокал от един сайт и съм много доволна.
Ще ми пратиш ли и на мен сайта на лично Hug

Изпратих ви и на двете.
И аз да помоля за сайта Simple Smile

Това е сайта - ако някой прецени, че е реклама може да го трие -  http://prikaznasvatba.com/

# 63
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Гримьор и фризьор за София, които да дойдат на адрес, можете ли да ми препоръчате? Аз не искам тежък грим.
На мен фотографа ми препоръча Слав - той прави и прическата и грима. По телефона ми каза цена за двете общо 150лв.

# 64
  • София
  • Мнения: 203
Благодаря , пънче-мънче. Само се чудя, че то поне мама и аз трябва да ни направи,май е по-добре да са 2ма, та докато едната я гримират, др-прическата. Вие как ще процедирате?

# 65
  • Мнения: 25
Гримьор и фризьор за София, които да дойдат на адрес, можете ли да ми препоръчате? Аз не искам тежък грим.

Здравей, siiv  Simple Smile

Аз препоръчвам с две ръце за сватбен фризьор и гримьор Анелия Кошарска (координатите й можеш да намериш в интернет, търси я най-добре по телефон). Моята сватба беше миналото лято и съм много доволна от сватбената прическа и грим, които ми направи. Правих си и пробен грим и прическа на място при нея (тя приема в дома си в Младост 2), а в сватбения ден тя дойде при мен на място. Цените й са много конкурентни - за пробен грим и прическа ми взе по 40 лв за едното, и за сватбен грим и прическа пак по толкова (общо 80 лв за двете). Освен това, тя гримира и фризира и майка ми и сестра ми, като за тях взе съответно по-ниска цена. Справи се за 3 часа общо с всичко за трите ни. Много е усмихната и много леко се води разговор с нея. Надявам се да е свободна за датата на вашата сватба, тъй като аз й се обаждах и тази година за църковния ни брак, но за съжаление беше планирала пътуване в чужбина тогава и много ме беше яд, тъй като съм супер доволна от нея newsm10

Успех! Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 203
Благодаря, Rainbow234!

# 67
  • Мнения: 22
Момичета,  според мен не е нужно да пращаме на лични съобщения. Може да поставяме линка в поста ни и ако искаме може да го криеме, момичетата в "моята сватба 2015" правеха така  и всеки , който иска може да го види.

За мен идеята на форума е да разменихме  идеи и да показваме интереснни неща, които сме намерили....ще отнеме много време ако пращаме на всеки лични съобщения!

Това е само мое лично мнение, което не искам да натрапвам....

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 14:03 от MILENSKIII

# 68
  • Мнения: 120
Момичетата, които няма да имат изнесен ритуал, кога вместват снимките с гостите?
Аз искам съвет за флорист?
iyancheva, благодаря за темата. Heart Eyes
След подписването. В 15.40 сме в ритуалната зала, не знам колко точно продължава цялото нещо, но едва ли повече от половин час newsm78 След това снимки с гостите и фотосесия, за която всички казват поне час да се отдели и след това парти Simple Smile

# 69
  • Мнения: 22
[b]siiv [/b]и ние сме с Боряна и Живко Микс. Имахме същите притеснения за това, че се води чалга dj, но ни увериха , че са много добър екип.

Ти среща ли се с тях? Ние преди 3 седмици успяхме да се срещнем за около 30 мин с Боряна и ми се стори , че е точният човек за воденето на сватбата. Единственото , което ме притеснява малко е , че ни обясни , че има минимална вероятност Живко да го виктан от Пайнер ( Mr. Green) на някакво учатие в последният момент , и тогава ще дойде Миро !.. Но ще се знае със сигурност 2-3 седмици преди нашият ден ! ... При вас говорили ли сте за такова нещо????

Аз имам малко притесние как ще се погодят с оркестъра, който също ще свири. ММ е от македонският край и държеше много да има оркестър и жива музика за хората и народните песни !!!! Надявам , че всички са професионалисти и ще се съчетаят , кой кога да пее и да пуска !!!!  newsm78 newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 203
Боряна ли съм написала? Извинете, дамата е Бояна! Говорихме с него и той каза, че датата му е свободна и щом е поел ангажимента ни, значи ще дойде. Дано да е така. Аз съм била на сватба с Бояна и много ми хареса. Тя и Миро ни каза, че е много добър. Вие как решихте за Живко?

# 71
  • Мнения: 22
siiv, моя грешка ! Бояна да! Аз търсех из форимите над един месец коментари за най-различни водещи и dji. Когато си прибрахме август месец в БГ имахме среща с Емил и със Стоян Петров. Стоян петроф отказа ангажимент в Сандански , а с Емо не си паснахме на срещата ..... И така се свързах с тях, тъй като имаше добри отзиви за тях.... Също така и бяха препоръчани от един наш познат, който каза ,че много весела сватба са направили.....

Ти как се свърза с Живко? Аз лично с него не съм комуникирала, само с Бояна..... Може би , не е лоша идея да драсна един емайл ???? !!! ooooh! ooooh! ooooh! Thinking Thinking Thinking


А  Вие, как се спряхте на тях ?

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 16:26 от MILENSKIII

# 72
  • Мнения: 283
Здравейте,
нашата сватба ще е на 14.05.2016г в Пловдив, запазили сме датата  в ресторанта, църквата и в ритуалната зала, както и фотографа и DJ, но се оказва, че ще е работен ден тъй като с днес от Народното събрание са гласували следните почивни/работни дни:

" За да не се прекъсва работната седмица, както и да се осигури по-ефективно използване на почивните дни, кабинетът взе решение да обяви за неработни
4 март (петък), 23 май (понеделник), 5 септември (понеделник) и 23 септември (петък).
Те ще се отработват съответно на 12 март (събота), 14 май (събота), 10 септември (събота) и 17 септември (събота)."

 Weary Weary Weary

Имайте го предвид ако някой все още се колебае кой ще е  деня на сватбата му.
Аз нямам намерение да променям нищо, но някак неочаквано ми развали настроението.

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 55
to4icaa , тази година бяхме на сватба на 12 септември - работен ден, пак нещо се заработваше. Щом сте си избрали датата и това е вашия ден, не мисля че ще е проблем и не трябва да се притесняваш. Само според мен трябва да предупредиш гостите малко по-рано, защото трябва да се организират отпуски. Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 1 039
Вместо запис - и аз се оказах вместо със съботна сватба, с петъчна такава, с оглед почивните и работните дни догодина.  Mr. Green

Но... това ни най-малко не ме притеснява - ще направим warm up party в петък, в събота ще е самата сватба, а в неделя ще е after party-то. Хем три партита, хем ще спазим българската традиция "три дни..."  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт