Бебешката количка - цяла наука за второ висше №32

  • 64 445
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • България
  • Мнения: 987
Аз все повече се замислям за 2-ра употреба. Имам време, ще мисля. Пък може до тогава да продават и употребявани Crosswalk Laughing.

# 661
  • Мнения: 35
Момичета никой нищо не каза за количка кам какво мислите и дали бихте си купили

# 662
  • Мнения: 6 833
КАМ като дизайн и функционалност изглеждат ОК, но много паянтови ми се струват за тази си цена. Ако ще давам толкова пари за количка, бих предпочела нещо по-здраво и стабилно.
Иначе имам приятелка с тази с мечетата, не знам кой модел беше (с малки, единични колела), доволна е, не й е правила проблем, но я ползва от 6-7 месеца.

# 663
  • Мнения: 35
Sunny мерси за отг в продавалник я има тази с мечето за 800 лв 3 в 1 но странна ми звучи на 3 месеца количка да се продава

# 664
  • Мнения: 8 961
Аз все повече се замислям за 2-ра употреба. Имам време, ще мисля. Пък може до тогава да продават и употребявани Crosswalk Laughing.

Аз моята оттам я купих за мега добра цена. Супер доволна съм. Дадох 70 лева за количка с кош за новородено, който става на стол за кола, количката върви най-добре от всички колички на мои познати, които дадоха сума ти пари за чисто нови колички-танкове. Та в общи линии, купете си готина количка втора употреба, вместо нова тежка и неудобна количка. Това е моят съвет. Simple Smile

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Момичета никой нищо не каза за количка кам какво мислите и дали бихте си купили
Малко по-напред направих сравнение между Cam и Jane.

# 666
  • Мнения: 118
Някакви мнения за Phil and Ted's smart 3 в 1?

# 667
  • Мнения: 5
Смятам, че инглесина е една чудесна марка, която не е до толкова разпространена в БГ и може да се конкурира без проблем с пег перего и други известни марки.

Благодаря за мнението! Наистина ми е важно, защото да - не са особено разпространени в БГ...
Цитирах Авио, защото в olx се продават втора употреба и се надявах да има повече мами, които да кажат мнение.. Simple Smile

Inglesina Trilogy има ли някъде в България, не можах да открия в никой от онлайн магазините. Иначе и на мен ми харесва, особено тясното шаси.

Няма Inglesina Trilogy в БГ за съжаление .. затова ми е по-трудно да се реша да я купя само по снимки ...

# 668
  • Мнения: 1 775
Аз съм си дала срок до Великден за четене и избиране и мисля тогава да се задействам с купуването, надявам се да има промоции. Имате ли впечатления дали има големи намаления на колички по Великден?

# 669
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Пак се включвам с въпрос към по-вещите в науката за количките. Какво ще кажете за тази количка? http://www.novobebe.com/navington-cadet-carambola-bebeshka-kolic … deno-bg-4267.html
Попаднах на такава в олх на много добра цена от 150 лв.  Пише,  че е използвана 7 месеца.  Струва ли си?

# 670
  • Мнения: 2 721
Аз пак да попитам.....!! Кажете ми нещо за количките Gusio Carrera и Dada Paradiso..Двуимя се яко коя да избера..

# 671
  • София
  • Мнения: 7 645
Viki_91_Pressi - няколко майки познавам с навингтън от времето когато моето дете беше бебе - всички бяха доста доволни Simple Smile

# 672
  • Мнения: X
Здравейте мами. Искам да сменям старата количка ( Jane Muum) с лятна и съм се спряла на това EasyWalker  Mini Buggy Black Jack 
https://www.google.bg/search?q=EasyWalker++Mini+Buggy+Black+Jack … p;bih=671#imgrc=_

Някой с мнения и впечатления?

Аз ще си позволя да се цитирам и да си задам въпроса пак?

# 673
  • Мнения: 8 961
Здравейте мами. Искам да сменям старата количка ( Jane Muum) с лятна и съм се спряла на това EasyWalker  Mini Buggy Black Jack 
https://www.google.bg/search?q=EasyWalker++Mini+Buggy+Black+Jack … p;bih=671#imgrc=_

Някой с мнения и впечатления?

Аз ще си позволя да се цитирам и да си задам въпроса пак?

Гледах това клипче.
Като цяло изглежда добре, харесва ми че сенникът се смъква доста и че има борд. Харесва ми, че има опция да се постави кошница върху нея.
Не ми харесва подложката, мисля че ще се свлича, казвам го от опит, моята има такава подложка и се свлича доста. Също така ми изглежда къса, но от клипчето без дете не мога да преценя.
Като цяло много добре изглежда за малка количка.

# 674
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
някой ползвал ли е тази джаджа, че се чудя далида си купувам и колко е удобна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт