Бебешката количка - цяла наука за второ висше №32

  • 64 454
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 7 645
на всичките по-горни линкове на Хане е един и същ кош - Матрикс, който може да се ползва и като кош за новородено и като седалка за колата.
Просто като е в колата се прави като столче/кошница, а като се монтира на количката се пуска в пълно легнало.
Хане като цяло имат 2 вида коша за новородено - комбинираният Матрикс, който е и кош и стол и нормален обикновен кош за новородено.

п.п. може да имат и още някакъв кош, който да съм пропсунала, мисля че Транспортер се води, но не знам комбиниран ли е или не е...

# 646
  • София
  • Мнения: 44 284
на всичките по-горни линкове на Хане е един и същ кош - Матрикс, който може да се ползва и като кош за новородено и като седалка за колата.
Просто като е в колата се прави като столче/кошница, а като се монтира на количката се пуска в пълно легнало.
Хане като цяло имат 2 вида коша за новородено - комбинираният Матрикс, който е и кош и стол и нормален обикновен кош за новородено.

п.п. може да имат и още някакъв кош, който да съм пропсунала, мисля че Транспортер се води, но не знам комбиниран ли е или не е...

уф, вярно бе, аз  го мярнах за секунда само и реших, че втората е с транспортер, но вярно  и двете са с матрикс...

# 647
  • София
  • Мнения: 7 645
Като вземат тези производители да правят някакви малки комбинацийки или серии или имената на десените и материите в името или разни версии на нещата и много се обърква човек.
Аз докато разуча всички възможности на перегото или на армадилото и какви са разликите... ужас...
Все едно само тяхната марка е на пазара хихихи  Crazy

И в онлайн магазините по снимки трудно се определят разлики, новия муум стария муум, сенника на новия на стария и т.н.т. и човек си мисли, че взима новия на по-добра цена, а то се оказал стария, за това е намален и т.н.т.

# 648
  • Мнения: X
Здравейте мами. Искам да сменям старата количка ( Jane Muum) с лятна и съм се спряла на това EasyWalker  Mini Buggy Black Jack 
https://www.google.bg/search?q=EasyWalker++Mini+Buggy+Black+Jack … p;bih=671#imgrc=_

Някой с мнения и впечатления?

# 649
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен мами Simple Smile

И моите терзания покрай избор на количка започнаха!.. Вече няколко пъти сънувам един и същи ужас - в детски магазин съм - сгъвам, разгъвам и сменям кошове на сякаш стотици колички  #Crazy
След щателно разглеждане на мненията по темата във форума, имам нужда от мнение за комбинирана количка Inglesina Trilogy http://www.inglesina.com/en/trilogy-system.html (харесала съм цвят Juta)
или може би като цяло мнението на мамите, които са използвали колички модел на Inglesina (Avio, Zippy, Ottuto или др.) - какви са недостатъците, раздрънкват ли се бързо като Cam например Simple Smile и др. такива.
Предвид малкия размер на колелата на Inglesina Trilogy, смятате ли, че е по-удачно решение Inglesina Zippy Pro http://www.inglesina.com/en/zippy-system-pro.html с двойни колела, което евентуално да прави количката по-стабилна, лесно управляема и маневрена (по мнение на различни мами...)? newsm78
Колебая се между двата модела именно заради колелата. Не държа на цяла дръжка понеже смятам, че двойната дръжка също има не малко предимства Simple Smile
Ще съм изключително благодарна на всеки, който даде мнение!!!
Благодаря Ви предварително  Simple Smile bouquet

# 650
  • София
  • Мнения: 7 645
Моята най-близка приятелка бута заедно с мен и моето бебе, нейното в Инглесина Зипи, но не Про, а първото Зипи.
Аз бях с моя танк - Х-лендър, а тя беше със Зипито!
Като наваля сняг, както аз минавах с танка от всякъде, така и тя със зипито. Двете дръжки не й попречиха на нищо. Количката беше със страхотен сенник, материя и кош за новородено.
Първата обаче с единичните гуми лично на мен повече ми допада, защото съм фен повече на единични гуми.
Смятам, че инглесина е една чудесна марка, която не е до толкова разпространена в БГ и може да се конкурира без проблем с пег перего и други известни марки.
Много ми харесват количките и предвид, че след това се запознах с 4 майки, които имаха Авио и са предоволни, мога да кажа, че всичко им е на ниво на инглесините Simple Smile

За Авиото ми казаха, че не са се разскърцали, но Зипито на приятелката ми скърцаше. Не беше пагобно, дори приспиваше детето, а и моето като бутахме една до друга. Количката й вече избутва 3-то дете, това че скърца не я направи по-нездрава Simple Smile
Авиото мисля, че вече не го произвеждат, но все още по онлайн магазините може да са останли по складовете някакви бройки.

Очаровах се, че си избрала тази марка, отдавна никой не беше писал за нея Simple Smile

# 651
  • Мнения: 185
Здравейте,търся лятна количка ,която да е тип чадър и се спрях на два модела:
http://www.minimod.bg/32063/chipolino-%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BD%D … D0%BD%D0%B4%D0%B8
https://kolichki.net/lorelli-%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0% … amp;category_id=0
Имате ли наблюдение върху моделите ? Или предложете ваш модел Simple Smile Благодаря

# 652
  • Мнения: 1 775
Inglesina Trilogy има ли някъде в България, не можах да открия в никой от онлайн магазините. Иначе и на мен ми харесва, особено тясното шаси.

# 653
  • Мнения: 1 464
Момичета, някоя от вас да си е купувала количка от http://-reklamen-spam-/index.php/brands/manufacturer/cybex?sc=0& … 8oCFRIUGwodpmoM1w този сайт? Всичко, което ме интересуваше, е намалено и ако сметна, ми излиза с около 200 лв. по-малко отколкото навсякъде другаде, но ме интересува дали е достатъчно надежден.

И друго-според вас кой вариант е по-удачен за юлско бебе?
Става въпрос за количка Cybex Priam (с луксозната седалка)+кошница за кола, която монтирана на шасито е в напълно легнало положение, или коша за новородено+седалката?

И въобще всякакви мнения относно марката ще са ми полезни. Прочетох, че шасито заедно със седалката са 14 кг. и малко, някой, който я има да каже не е ли много тежко това. Или пък е супер маневрена и кг й не се усещат  Rolling Eyes

# 654
  • София
  • Мнения: 7 645
Сайбекса съм я бутала и повдигала в магазина, не знаех че е цели 14кг, не й личи въобще.
За юлско бебе по-скоро бих взела клауда столчето + луксозната седалка
Марката е хубава, качествена, немска

За  Sun_Ladyy - не долюбвам и двете марки, според мен не си струват парите, но от двете бих избрала чиполиното, защото лорелито най-малко харесвам Simple Smile

# 655
  • Мнения: 185
Сайбекса съм я бутала и повдигала в магазина, не знаех че е цели 14кг, не й личи въобще.
За юлско бебе по-скоро бих взела клауда столчето + луксозната седалка
Марката е хубава, качествена, немска

За  Sun_Ladyy - не долюбвам и двете марки, според мен не си струват парите, но от двете бих избрала чиполиното, защото лорелито най-малко харесвам Simple Smile

Благодаря,аз търся втора количка ,която ми трябва за пътуване . Ще я ползвам като резервна и затова търся до 200лв

# 656
  • София
  • Мнения: 7 645
вземи чиполиното тогава или някоя втора ръка, ако можеш отиди да ги изтестваш в магазина. Има много различни и ползвани примерно 1 лято само на по-хубави марки - сайбекс, макларън, пег перего, инглесина

# 657
  • Мнения: 123
Сайбекса съм я бутала и повдигала в магазина, не знаех че е цели 14кг, не й личи въобще.
За юлско бебе по-скоро бих взела клауда столчето + луксозната седалка
Марката е хубава, качествена, немска


Точно за това се чудя и аз какво да правя,макар че коша ще се ползва плътно 6 месеца.Скоро ще ходя до София и се надявам да я видя на живо.

# 658
  • Мнения: 8 997
Здравейте,
моля ви да дадете менение за количка  Musty Evo https://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1146

Това ми най най най-любимата количка за всички времена. Ако имах пари, щях да си я купя.

alina_si, аз нямам никакъв опит с колички. Първа бременност ми е и много, много се колебаех. Миналата седмица купихме Mutsy Evo, но все още ме тормози мисълта дали съм направила правилния избор. Като недостатък четох за сенника, че е по-малък. Ще търся дали мога да закупя допълнителен универсале, тъй като не ми се дават пари за чадърче, пък и си мисля че и него трябва да нбося всеки път едва ли ще ми е удобно  Thinking

Чадър на мен не ми е удобен, лятото съм с такъв сенник.

# 659
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,ако може да ми препоръчате някаква количка,понеже ще ми бъде втора искам да отговаря на някои условия: 1 - да бъде с големи помпащи гуми; 2 - да бъде лека; 3 - да има пълно легнало пол. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт