Бебешката количка - цяла наука за второ висше №34

  • 96 945
  • 751
  •   1
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023
Добре дошли в
Тема  №34  за взаимопомощ при избора на количка



Стари Теми:

№1   №2   №3   №4   №5    №6   №7   №8   №9   №10   №11  №12   №13   №14  №15   №16   №17    №18   №19    №20    №21   №22   №23   №24   №25   №26   №27   №28   №29   №30   №31   №32  №33
   





# 1
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
благодаря за темата. аз още търся лятна лека количка.
видях новата на cam ,не ми хареса хич

# 2
  • София
  • Мнения: 6 235
благодаря за темата. аз още търся лятна лека количка.
видях новата на cam ,не ми хареса хич
А какво стана с Макларън Марк II, имам спомен, че щеше да си я купуваш (или бъркам с друга мама)?

Аз също съм в мислене на нова лятна количка. Искам нещо леко, маневрено, с цяла дръжка и интересен дизайн. Но и бебокът ми е едър и много харесваната от мен Nuna му е тясна и къса. Днес ходихме да видим Recaro Easylife, много по-добре му е от Нуна, но нещо не ни впечатли като визия (искам нещо по-нестандартно). Но, ако трябва да избирам м/у двете, Нуна ми е по-маневрена и красива, но Рекаро е много по-удобна за детето.
Обаче в Хиполенд пробвахме новото Mutsy Nexo, страхотно е! До моя Igo, тази е като кукличка, много лека с по-малки гуми. Нещо средно между лятна и комбинирана, т.к. има пълно легнало, голям сенник. Обаче е почти двойно по-скъпа от горните две, пък и имам вече едно Мутси, което много си харесвам. Simple Smile Какво ми щукна да сменям Макларъна, сега се вкарах в големи размисли, до късно вечер ревюта на колички гледам. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 11 672
Благодаря за темичката! Аз няма да купувам или сменям нищо, оставам си фен на Гракото, особено Mini Evo, доста късмет изкарах с тая количка. Wink

# 4
  • България
  • Мнения: 987
Благодарности за темата!
Ще събирам мнения за летни колички, евентуално за догодина, в случай че ми се наложи да сменя Данко с нещо по-леко.

# 5
  • Мнения: 842
Момичета спряла съм се на две колички Хаук Туистър Трио ( немска) и Джейн Муум Матрикс ( испанска)
Някой да има мнения за тях?

# 6
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 397
Момичета спряла съм се на две колички Хаук Туистър Трио ( немска) и Джейн Муум Матрикс ( испанска)
Някой да има мнения за тях?
Аз съм с Jane Muum с коша Матрикс. Взех си модела от миналата година заради цвета - лилав и това, че тази година има хубави и свежи цветове, но матрикса е черен, а за лятото това не е въобще добра идея. Отзиви ще мога да дам след месец. Дълго проучвах, четох и оглеждах и за условията, в които ще я ползвам, цената и габаритите на колата, тя беше най-добрия вариант. Дизайнът ми харесва повече от Хаук.

# 7
  • Мнения: 842
Да и на мен ми харесва, единственно не ми харесва на Джейн, лятната количка, че краката на бебето висят, а на Хаук си има стойка. Ти откъде я взе, аз наживо така и не мога да я намеря?

# 8
  • Мнения: 291
Здравейте!

Вчера попаднах на една количка и реших да ви попитам, как ви се струва и на вас. Ще се радвам, ако споделите мнение.
https://kolichki.net/carra-бебешка-количка-tesoro-3-в-1-vanilla-lace.html?page=6

# 9
  • Варна
  • Мнения: 826
Да и на мен ми харесва, единственно не ми харесва на Джейн, лятната количка, че краката на бебето висят, а на Хаук си има стойка. Ти откъде я взе, аз наживо така и не мога да я намеря?

И мен това ме притесняваше преди да си я купя. Оказа се напълно неоснователно. Дължината на летния кош на муум е 90 см, моето момче е на 1.4 мес (висок е) и краката му още не са увиснали, т.е. дори не държа поставката за крачетата надолу, а е напред. Сега дори намирам за плюс това, че няма стойка отдолу, защото когато коша е по-къс и краката достигнат стойката, стоят сгънати.

# 10
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 397
Да и на мен ми харесва, единственно не ми харесва на Джейн, лятната количка, че краката на бебето висят, а на Хаук си има стойка. Ти откъде я взе, аз наживо така и не мога да я намеря?
От фирмения магазин на вносителя на ул. "Козяк" 31. Там са изложени всички модели.

# 11
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 397
Здравейте!

Вчера попаднах на една количка и реших да ви попитам, как ви се струва и на вас. Ще се радвам, ако споделите мнение.
https://kolichki.net/carra-бебешка-количка-tesoro-3-в-1-vanilla-lace.html?page=6
Аз я гледах в Хиполенд. Не съм фенка на 2 в 1. Стори ми се и тесничка. В старата тема беше коментирана.

# 12
  • Мнения: 291
Здравейте!

Вчера попаднах на една количка и реших да ви попитам, как ви се струва и на вас. Ще се радвам, ако споделите мнение.
https://kolichki.net/carra-бебешка-количка-tesoro-3-в-1-vanilla-lace.html?page=6
Аз я гледах в Хиполенд. Не съм фенка на 2 в 1. Стори ми се и тесничка. В старата тема беше коментирана.

Благодаря, отивам да я търся в предишната тема.

Хубав ден на всички!  bouquet

# 13
  • Мнения: 33
Здравейте, знам че много е коментирана марката Jane и съм изчела всичко назад за нея Simple Smile Искам да питам мамите, които използват Jane Epic 2015г. дали им е удобна на първо място и има ли различни положения на гръбчето или цялата седалка се накланя ( както е Mima например.)? По принцип съм метнала око на Jane MUUM, но колкото и странно да звучи за някои, тазгодишните цветове ме спират, няма никакъв конкретен за момиче  Sad

# 14
  • Мнения: 21
Привет на всички! Извинявам се ако въпросът ми се стори стори странен. Нямам опит, живот и здраве скоро ще имаме момиченце. Купихме количка, т.е. поръчахме от е-маг. Комбинирана е, като цяло има добри характеристики. Когато я сглобихме осъзнах, че лятната седалка няма напълно легнало положение и това много ме тревожи, когато детето заспи винаги ще я има тази чупка в кръстчето и дупето присъща на седналия, колкото и да я наклоня. Моля за вашето мнение, мисля че когато заспи трябва да ляга изцяло, не да е сгънато.

Общи условия

Активация на акаунт