Бебешката количка - цяла наука за второ висше №33

  • 92 867
  • 805
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 833
Добре дошли в
Тема  №33  за взаимопомощ при избора на количка



Стари Теми:

№1   №2   №3   №4   №5    №6   №7   №8   №9   №10   №11  №12   №13   №14  №15   №16   №17    №18   №19    №20    №21   №22   №23   №24   №25   №26   №27   №28   №29   №30   №31   №32
   







# 1
  • България
  • Мнения: 987
Благодарим за темата!
Копирам си поста от предната тема:
Честито, yana! Много добре изглежда! Тази, която гледах е към 1700 лв. Кой модел си взе?
Започвам да се замислям за crosswalk - само 1,50 съм висока, май ще ми е голяма.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 645
И аз да се запиша тук!
Честито за Пликото Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 775
Започвам да се замислям за crosswalk - само 1,50 съм висока, май ще ми е голяма.
Тя дръжката се регулира, ама тежко идва това шаси, 10.5 кг Confused Иначе и на мен ми харесва много.

Момичета, аз засега не успявам да открия нещо по-добро за мен от Peg Perego Book Pop Up Modular и се чудя да скачам ли на тия промоции за 1300-1400 лева или да чакам великденските:
Промоция 1
Промоция 2

# 4
  • Мнения: 6 833
Благодаря за темата, Angel bouquet

Да ви кажа, аз преоткрих на ново поския си "танк"  Grinning много ме дразнеше това, че не се сгъва със седалка, а често сме с кола и си е разправия сгъването. Е, оказа се, че когато седалката е обърната напред, се сгъва с нея и като цяло количката е много по-компактна и симпатична  Wink

# 5
  • Мнения: 770
Благодаря за темата, Angel bouquet

Да ви кажа, аз преоткрих на ново поския си "танк"  Grinning много ме дразнеше това, че не се сгъва със седалка, а често сме с кола и си е разправия сгъването. Е, оказа се, че когато седалката е обърната напред, се сгъва с нея и като цяло количката е много по-компактна и симпатична  Wink

Каква марка и модел ти е полския танк?

# 6
  • София
  • Мнения: 7 645
Stitch - по мои наблюдения повече от 20%-25% никога не са пускали. Не знам дали по великден ще има промоция, но ако има това може да е максималното, а може и по-малка да е.
Не знам кога ти е термина, но това е добра цена Wink

# 7
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Тортичка, количката е Peg Perego Pliko P3. Благодаря, много на всички! Наистина съм доволна, след толкова много търсене!

# 8
  • Мнения: 1 775
Stitch - по мои наблюдения повече от 20%-25% никога не са пускали. Не знам дали по великден ще има промоция, но ако има това може да е максималното, а може и по-малка да е.
Не знам кога ти е термина, но това е добра цена Wink
Края на юни чак и затова се ослушвам и търся по-евтини, но също толкова добри за мен варианти. Само че не намирам Laughing Аз си бях решила още пред месец, обаче разни родителски коментари за цената ме разколебаха и затова продължих да проучвам.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 645
повече от 25% на поп ъп, а и на другите не съм вижала. Миналата година от април ги оглеждах и следях за сестра ми и накрая август си я взе и тя на 25%, но нейната не е поп-ъп, тъй като бебето е зимно, а коша на поп-ъп е доста по-тънък Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 775
Да, аз именно заради това, че е лятно, предпочетох по-тънкия кош за новородено. Ще изчакам все пак още 2-3 месеца сигурно, но не се надявам да падне под 1300 в никой случай. Просто предпочитам да не е чисто черно, каквато е текущата промоция на прима папа, както и да не е розово (промоцията на вито де симоне), а да е по-неутрално.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тортичка, количката е Peg Perego Pliko P3. Благодаря, много на всички! Наистина съм доволна, след толкова много търсене!
Честито и със здраве да я ползвате! Много здрава и удобна количка. Това беше нашият избор с първото дете и сега с второто си я ползваме пак. Добре, че послушах ММ и не дадох 1500-2000 лв за нова модулна система, както бях луднала.  Crazy За след 6 месеца сега купихме друга, но още не сме я тествали.

# 12
  • Мнения: 6 833
Jujka, Bexa Line е моята количка Peace

# 13
  • Мнения: 1 109
Записвам се да следя Simple Smile Честито на закупилите. В АИКО между другото има в момента Пег Перего Бук за 1150 лв.

# 14
  • Мнения: 208
Записвам се да следя Simple Smile Честито на закупилите. В АИКО между другото има в момента Пег Перего Бук за 1150 лв.

Вече не са на промоция. Ние, по твоя информация Simple Smile)), поръчахме в петък и днес потвърдиха, платихме и утре ни я пращат. Решили сме, че ако нещо не ни допадне ще им я върнем...или може първо да питам тук дали някой не я иска.
Дано все пак ми хареса.
Проблемът е, че тук във Варна не можах да я намеря и видя на живо и идея си нямам дали ще ми допадне.
Ето тази е: https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54&pid=96667&sgid=54
Ще съм благодарна ако някой има отзиви Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт