Гласуване за "Всички обичат Реймънд" /номинация за личен любимец/

  • 7 024
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 604
Пиша от мобилната. Не виждам изтрий глас. Благодаря за отговорите, ще се поправя утре на лаптопа.  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 12 374
За Тонка, разбира се. Това е и последната категория в която смятам да гласувам. Като гледам водещите и спечелилите досега, цялата работа е една голяма, гъста боза.

# 32
  • Мнения: 4 529
Един глас за Нино и един свободен от мен.

# 33
  • Мнения: 3 677
  Тонка  Heart Eyes

# 34
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 643
Жаклин и Фея Кръстница bouquet

# 35
  • Мнения: 14 029
Тонка.Когато прочета нещо от нея, винаги звучи балансирано и оптимистично. Някак зареждащо е.Вярвам, че е позитивен и добронамерен човек и в реалния живот.

# 36
  • Някъде там
  • Мнения: 20 522
За Феята съм. Heart Eyes

# 37
# 38
  • Мнения: 15 740
Жаки и Тонка  Heart Eyes

# 39
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 732
Фея  Hug и Тони  Hug

# 40
  • Мнения: 1 612
Жаки и Фея Simple Smile

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Тонка и Нино.

# 42
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Жаклин. Втория глас не знам как да разделя между Яна и Фея Rolling Eyes

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Нино. Останалите не ги познавам.

# 44
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Нино. Останалите не ги познавам.

+1

и YanaDG

другите са ми мушички  Wink  Hug





п.п. да попитам , тя къде  Rolling Eyes не съм я засичала скоро  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт