Не мога да избера смартфон!! >.<

  • 2 626
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! От известно време искам да си взема нов смартфон. Телефона трябва да бъде купен до Коледа. Досега съм била със Samsung и LG. В момента съм със Samsung Galaxy Core 2, но съм МНОГО недоволна!!!! #Cussing out Телефона забива и рестартира постоянно, най-вероятно, заради малката му памет, която е запълнена главно със софтуерни простотии и не остава място за контакти, приложения и най-вече снимки и музика. >.< Не можах да издържа дори 6 месеца с него..  #Cussing out #Cussing out #Crazy #2gunfire И затова имам известни критерии:  Sunglasses
*4-5''
*Хубава предна и задна камера. По възможност да има повече функции.
*Най-малко 7 GB основна памет и слот за SD карта.
*Бърз процесор и добър софтуер. Телефона не трябва да забива за нищо на света!!! (няма да мога да изтърпя още една флегма  #Crazy) Трябва да работи бързо, да може да се справя с повече приложения, снимки и музика.
*Едносимов
*Да има хубавo LTE
*По възможност да не надвишава 500 лв. Няма значение дали е от ел. магазин, но задължително не и от магазин на оператор!
Извинявам се, ако ви затруднявам с моите подробни критерии, но е важно телефона да има поне част от тези неща (както вече стана ясно, сегашният ми телефон ми е оставил сериозно впечатление..  Confused). Благодаря предварително!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 157
аз също ползвах само самсунг и една нокиа.Сега си всех алкател айдъл 3 има вариант 5.5' и 4.7'.Аз съм с 5.5 добри две камери не забива.Харесва ми телефона.

# 2
  • Мнения: 2 450
Да и аз съм с алкател идол 3 по-малкия вариант, но си го взех от оператор, нямам идея колко струва иначе. Иначе LG имат доста модели, отговарящи на изискванията, виж в техмарт ако си от софия, те са им официалния представител. Ако искаш пак самсунг - galaxy alpha или А3. Имай предвид че такова нещо като никога незабиващ софтуер  няма. Ако е по-нов и с по-добър процесор , ще е по-бърз, но натрупаш ли го с приложения и стане ли година -2 без да е резетван на фактори сетингс, пак ще почне да збозва. Това е все едно да искаш нечупеща се кола. Няма такъв филм.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 23:41 от faiona

# 3
  • Враца
  • Мнения: 2 694
А, защо не от оператор?  newsm78

# 4
  • Мнения: 874
и аз ще се запиша да следя темата, защото си търся телефон. Засега съм се спряла на Леново А6000 - имате ли впечатления от него? Или някой подобен (да е до 250лв) Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 949
Иначе LG имат доста модели, отговарящи на изискванията, виж в техмарт ако си от софия, те са им официалния представител.
На LG проблема им е рестартирането, което е еднакво дразнещо като забиването. Да не говорим, че след известно време като се наблъска с разни приложения, ще започне и да забива (което се отнася за всеки смартфон).
Аз от година съм с Самсунг Галакси С5-напълно доволна, забивал ми е 2 пъти и след рестарт няма проблеми. Вероярно цената трябва да му е паднала. Препоръчвам! Peace

# 6
  • Мнения: 2 616
и аз ще се запиша да следя темата, защото си търся телефон. Засега съм се спряла на Леново А6000 - имате ли впечатления от него? Или някой подобен (да е до 250лв) Simple Smile


За Леново 6000 има добри отзиви. Понеже и аз си търся смартфон, изчетох вече десетки ревюта на различни модели и марки.  Simple Smile Lenovo S660 - евтинджос.  Simple Smile Но много зависи човек с кое е съгласен да направи компромиси и с кое - не.  Grinning Вижте и новите Lenovo P1 - 599 лв. и Lenovo P1m  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 512
Samsung galaxy S3  neo,ram 1,5  и по-важното 16 GB вътрешна памет,което е супер.За мен вътрешната памет е най-важна,защото от нея ти зависи "забиването",което с такава памет е  малко вероятно.Камерите са супер и двете.Другия, който ползвам е Sony Xperia L  C2105,също нямам никакви забележки,освен предната камера,която е VGA, иначе апарата го ползвам почти 2 години,а самсунга към 8 месеца.

# 8
  • Мнения: 2
Благодаря на всички! Прегледах предложенията ви и засега се чудя между Alcatel idol 3 (5.5) и lenovo p1 (въпреки че ми е малко скъпичък). Всъщност преди време htc ми бяха грабнали окото, особоно м8 и оне. Някакви впечатления за тях?

# 9
  • Мнения: 512
Благодаря на всички! Прегледах предложенията ви и засега се чудя между Alcatel idol 3 (5.5) и lenovo p1 (въпреки че ми е малко скъпичък). Всъщност преди време htc ми бяха грабнали окото, особоно м8 и оне. Някакви впечатления за тях?

lenovo p1 или htc m8 -много добри параметри,добър избор.

# 10
  • Мнения: 2 616
Благодаря на всички! Прегледах предложенията ви и засега се чудя между Alcatel idol 3 (5.5) и lenovo p1 (въпреки че ми е малко скъпичък). Всъщност преди време htc ми бяха грабнали окото, особоно м8 и оне. Някакви впечатления за тях?


Ето сравнение между двата. На леновото батерията е доста по-издръжлива, а камерата на алкатела пък е със стабилизация.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 553
Твоят телефон е htc 626g

# 12
  • Мнения: 10
Xiaomi Redmi Note 3
Letv Le1s
Meizu M1 Metal

Общи условия

Активация на акаунт