Априлска седмичка /03.04- 09.04/

  • 3 422
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 553
Мерси Дани  Simple Smile
Как мина ревюто? Беше вчера, нали не греша?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 841
А добър вечер и от мен Grinning, благодаря на всички за палците, продължавайте да стискате Mr. Green. Леле голям зор днес, как не пукалясах на магарето не знам, все си знаех, че ми е чапата шийката, ама пък чак толкова...голямо ръчкане голямо нещо, имаше момент в който исках да стана и да отида утре с упойка. Пет лекари ме бяха наобиколили, препотих ги всичките начело с мен Mr. GreenШийката ми е много тясна и с лъжливи канали, казаха ми някакъв термин там, ама не запомних, два катетъра смениха, еле накрая стана, е такова облекчение изпитах, че не е истина.
Три бебока ми върнаха, и дано си останат там, че инъче лошо им се пише. Тия дни малко ще полежа, помързелувам и така до към 20 април и дано всичко има щастлив край Grinning
Лека вечер на всички Heart Eyes Hug

# 47
  • Мнения: 1 320
Ейййййййй, цял ден те чакам да го напишеш тоз отчет Simple Smile
Айде сега лягай, почивай, ръгай утрогестан и стискай краката здраво, пък ние още по-здраво ще стискаме палците! Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 951
Миленка сега си почивай и се глези, а ние ще стискаме палци  Wink

pkoprinkova, видя ли че само излишно се притеснчваше? Хайде успех утре  Praynig

Момиче, браво на теб, бързо действаш  Grinning

Дани, чакам снимките с голямо любопитство  Laughing

# 49
  • Мнения: 856
Ейййй, много палци има за стискане тези дни, обаче колкото ги имам все за вас са стиснати  Hug
Миленче, почивай си, сега ти се е паднало.
Копринкова, успех утре с инсето.
Леа, болките в гърдите са на хубаво, нали си знаеш.
Момиче, заслужила си медал за експедитивност.
След около седмичка-две, ще чакам само хубави новини от вас  Heart Eyes

Аз пък съм на преглед утре по късни доби, чак в 19,30 и нямам търпение да видим порастнало ли ми е фоликулчето и какво ще правим този месец.

# 50
  • София
  • Мнения: 213
Ех момичета - от много ангажименти в работата тази седмица не мога
 да се добера до форума. Виждам че има много  от вас които тръпнат в очакване
Е аз мога да кажа УСПЕХ - СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ Praynig Praynig Praynig
ТРЯБВА ДА БЪДЕМ СИЛНИ И ИЗПЪЛНЕНИ С НАДЕЖДА !!!
Аз си пия Клостилбегит-а и си мълча. Simple Smile
Следващата седмица ми е по-важна -дано има фоликулчета Praynig

# 51
  • Мнения: 7 716
Успех на  всички! Не смея да изреждам, за да не пропусна някой. Laughing
Аз чакам да ми дойде днес и ако нямам киста ще започвам стимулация за инсеминация.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
С тискам палци на pkoprinkova - днес и е инсето Praynig
Милена, да пазиш хубаво бебоците сега Grinning. Мързел и спокойствие в големи дози.
danidan  и аз чакам снимки от ревюто Wink
vesimira , Lali и всички, които са в процедура, чакат резултати или почват такава - стискам силно палци.
Най-после ми дойде след три 3 дни закъснение и няколко отрицателни теста. Този месец ще се почива. Ще направя само един посткоитален тест за всеки случай, да не би и там да има проблем. И от следващия месец най-вероятно почвам стимулация за инвитро. Ако е по дългия протокол, това означава ли, че стимулацията + инвитрото ще отнемат 2 цикъла?

# 53
  • Мнения: 1 320
Успех днес на копринкова, дано всичко мине както трябва!

# 54
  • Мнения: 147

Здравейте, и аз стискам силно палци на всички момичета.
аз очаквам да ми се обадят от здравната каса ,за да си получа протоколите.Нямам търпения да започвам стимулациите за първият опит -инвитро.Някакси съм много обнадеждена не знам надявам се да успея.Искам всички да успеем.
Поздрави










# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Момичета имаме идея да направим една галерия с тестове за овулация и бременност.
В момента търся достъпно и пиремливо място за да я сложим.
Предполагам ще бъде полезна за нас и за момичетата от искам бебе. От вас се иска само да снимате тестовете, а в зависимост от мястото, което намерим или да ги качвате или ще ги събирам аз.
Ще бъде като допълнение на библиотеките.
Всякакви мнения по въпроса пишете тук

# 56
  • Мнения: 856
Момичета, не ми върви напоследък  Sad
Снощи, след дълги часове мъки, котката ми роди мъртво коте  Cry
След обед ще я водя на ехография да видят дали няма задържани зародиши или остатъци от плацентата.
Не стига че аз съм проблемна, ами сега и котката ми е с "бебешки проблем" Tired
А аз бях с настройка утре или в събота да правим инсеминация. Сега съм толкова изтощена и изнервена, дори вдигнах температура и си мисля да пропуснем този месец. Не ми се иска, но като че ли така е по-добре. Довечера съм на преглед и тряба да реша. Вие какво ще ме посъветвате?

# 57
  • Мнения: 1 320
Мър, една котка не бива да ти разваля плановете. Знам колко ти е мъчно в момента, но си действай по твоя план. Апропо, нашата котка вече три пъти я събираме с мъж, мислим, че сега е бременна, ама още не се знае. Аз все се шегувам, че на жените в нашата къща не им върви със забременяването, но ако котана е бременна, някак си се обнадеждавам и аз Simple Smile
Събирай сили и отивай на инсе.

Ва, идеята за тестовете е добра, ама пусто, от 6-7 месеца не съм правила ову-тестове, щото все ме гледат по апаратите. Ако се случи да направя-имаш снимки от мен.

# 58
  • Враца
  • Мнения: 5 206
О много тъжно за котенцето Cry
Съвет не мога да ти дам, сподели притесненията си и с лекаря и тогава решавай

# 59
  • Мнения: 856
Момиче, Ва  Hug
Аз не искам да си променям плановете заради котката, обаче имах проблем с пролактина и се опасявам че сега може да е скокнал рязко. Цяла нощ гушках горкото животно и стардах заедно с него.
Напрежението вероятно ще се отрази на овулацията ми и по точно на качеството на яйцеклетката, защото по принцип овулирам и без лекарства за пролактин, обаче качеството е под съмнение.
С доктора ще говоря обезателно по въпроса.
Колкото до шегите,  и моят мъж направи извода, че и аз и котката  го излъгахме, че ще имаме бебета  Confused

Общи условия

Активация на акаунт