Течен перилен препарат за бебета?

  • 1 997
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 870
В началото купувах Persil Sensitive течен от Метро, сега вече ползвам Sano Maxima прах.

# 16
  • Мнения: 2 849
Фрош-много е добър .  Peace

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 2 298
A този Сано откъде го купувате? И колко струва?
От големите детски магазини - напр. Малечко, Щъркел, Пинокио.
Има го и в някои други специализирани за перилни препарати - ние го открихме на пазара в Борово, може и другаде да го има, но не е масово разпространен. Цената на течния не си спомням, отдавна купуваме на прах - 8-9 лв. за пакет, стига за прането на бебка поне за 2 месеца.

Съвсем в началот пробвах разни български бебешки (докато бях в родилното таткото накупил от всичко, което видял в Била и Фантастико, май бяха ТеоБебе, Роса и още нещо ...), но не бях доволна от тях.

# 19
  • Мнения: 723
Persil-а е супер-белия ("Sensitive") си е за бебета-изпира дори и сок от морков...Доста е икономичен,т.е. излиза на сметка, а и с него не е нужно да ползваш омекотител Laughing

# 20
  • Мнения: 1 756
Frosch  Е много хубав синия е за бебета около 10 лв,може и по малко да е зависи колко 4есто пускаш и дали е пълна пералнята но си струва Grinning

# 21
# 22
  • Мнения: 1 680
Добре де, обяснете ми, този течен препарат не попада ли при прането още с първата вода и после до края на програмата само с вода да става прането?

# 23
  • Мнения: 772
Добре де, обяснете ми, този течен препарат не попада ли при прането още с първата вода и после до края на програмата само с вода да става прането?


Е Сами нали си има програматор. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт