Ръст на един мъж – важен?

  • 127 593
  • 1 742
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 48
И това последното го реши, защото си някакъв страшен естет, специалист по възпроизводство на населението или?

Сестра ми е 160 санта, мъжът и е над 190 см и си седят страхотно двамата.
😃😃😃 викаш само се надига на пръсти и го целува.

# 1 501
  • Мнения: 18 979
И това последното го реши, защото си някакъв страшен естет, специалист по възпроизводство на населението или?

Сестра ми е 160 санта, мъжът и е над 190 см и си седят страхотно двамата.
😃😃😃 викаш само се надига на пръсти и го целува. Защото ми се струва съвсем нормално 😉 ниските жени да са до ниски мъже, високите до високи. Щом 1.60  търси 1.90 интересно как са 1.75 жените с мъже над 2м

А не ти ли хрумна, че може да е харесала други неща у мъжа си, а ръстът въобще да не е бил сред приоритетите? Само в тая тема целенасочено ги търсят, още преди да ги познават, да са с еди-какъв си ръст.

# 1 502
  • Мнения: 48
И това последното го реши, защото си някакъв страшен естет, специалист по възпроизводство на населението или?

Сестра ми е 160 санта, мъжът и е над 190 см и си седят страхотно двамата.
😃😃😃 викаш само се надига на пръсти и го целува. Защото ми се струва съвсем нормално 😉 ниските жени да са до ниски мъже, високите до високи. Щом 1.60  търси 1.90 интересно как са 1.75 жените с мъже над 2м

А не ти ли хрумна, че може да е харесала други неща у мъжа си, а ръстът въобще да не е бил сред приоритетите? Само в тая тема целенасочено ги търсят, още преди да ги познават, да са с еди-какъв си ръст.

Завърших психология и мога да те уверя, че този тип крайност ниска-висок, висока-дребен е някакъв психологически проблем при избиращия. Моя приятелка 1.77 е с мъж 1.88 и си отиват страшно много прегърнати. Това 150 с над 1.80 е направо комично.

# 1 503
  • Мнения: 298
А какво казва психологията за хора, които си мислят , че знаят всичко?

# 1 504
  • Мнения: 6 622
И това последното го реши, защото си някакъв страшен естет, специалист по възпроизводство на населението или?

Сестра ми е 160 санта, мъжът и е над 190 см и си седят страхотно двамата.
😃😃😃 викаш само се надига на пръсти и го целува. Защото ми се струва съвсем нормално 😉 ниските жени да са до ниски мъже, високите до високи. Щом 1.60  търси 1.90 интересно как са 1.75 жените с мъже над 2м

А не ти ли хрумна, че може да е харесала други неща у мъжа си, а ръстът въобще да не е бил сред приоритетите? Само в тая тема целенасочено ги търсят, още преди да ги познават, да са с еди-какъв си ръст.

Завърших психология и мога да те уверя, че този тип крайност ниска-висок, висока-дребен е някакъв психологически проблем при избиращия. Моя приятелка 1.77 е с мъж 1.88 и си отиват страшно много прегърнати. Това 150 с над 1.80 е направо комично.
Мъж или жена си?

# 1 505
  • Мнения: 298
Лимонче, това е или клонинг на романос , или поредния овчар,
но определено, е върл привърженик на ,,удобството,,

# 1 506
  • Мнения: 48
А какво казва психологията за хора, които си мислят , че знаят всичко?

Не се обиждай, но не вникваш хубаво. Не е важно моето мнение, а дали има психологически момент. Това се доказва доста лесно. Тук се коментира ръст, не всичко. Ако ти имаш наблюдение над всезнаещите, добре. Мога да се аргументирам много ясно. Явно имаш проблем с всезнаещите.

# 1 507
  • Мнения: 298
Е ха, това ще е забавно
-Разбира се, че е важно твоето мнение , ти пишеш тук , ти поставяш диагнози ... или е второто ти ,,аз,, , без твое знание
-давай докажи го
 -Искаш да си играем на думи ли?... Добре , твърдиш , че знаеш моите мотиви и мнение за ръста на партньора
-да аргументирай се , досега само обиди сипеш
-Всички имат проблеми с всезнаещите


Мъж или жена си? Не виждам да ти пише в профила. Имаш комплекс, много спамиш и търсиш подкрепа от остана лите във форумчето.


Ъхъ за малко да познаеш

# 1 508
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
За ниското самочувствие на част от жените по метър и половина съм писал и преди. Целево си търсят мъж с поне 30 см по-голям от техния ръст, отчасти и защото ги е страх бъдещите им деца да не наследят техните гени и да се окажат ниски. Няма да намесвам науки и психологии тук, а пиша от личен опит, тъй като съм мъж, който неколкократно е чувал от жени 150 см думите "Много си нисък за мен", въпреки че са били педя под мен. А от жени 165-180 см не съм чувал "Нисък си за мен", нито са се притеснявали за ниски деца, и неслучайно съм бил с такива.
  Аз и още 2-3 жени от форума бяхме давали и примери за много ниска жена с много висок мъж, който обаче имат ниски деца. И това е така, защото при гените нещата не стоят като 2+2=4, а може детето да наследи ръста на майка си, този на баща си или нещо междинно. Същото се отнася и за красотата. На младини излизах с добре сложена и красива мацка, чиято сестра нямаше нищо общо с нея - беше пълна, с орлов нос, голяма мъжка челюст и далеч от красива - точно копие на баща си, който е нисък и дебел заможен мъж и се е оженил за секретарката си, която е по-висока от него и доста по-млада. Съответно едната им дъщеря се беше метнала на майка си, а другата на баща си.

# 1 509
  • Мнения: 6 622
Само на мен ли ми се струва, че Жребчо, Романус и fortemente са един и същи човек?

# 1 510
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Само на мен ли ми се струва, че Жребчо, Романус и fortemente са един и същи човек?
Права си - сами ти се струва. Thinking

# 1 511
  • София
  • Мнения: 38 476
Ами такъв е животът - каквито карти ти се паднат, това играеш. Стига си се оплаквал. Всеки си има недостатъци, въпросът е как ги преодолява, а не как мрънка.

# 1 512
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ако не греша, жребчето беше писало, че е на около 40 години, с доста богат опит с всевъзможно високи жени, на които все им куца или липсва нещо. Wink Щом до сега не си е намерило жребчето жена, не знам с тези му претенции дали ще си намери изобщо. Като го чета, пак се сещам за ето това произведение от незнаен FB автор. Wink

Скрит текст:
Ерген в интернет Grinning
Не съм придирчив и не искам кралица
облечена в скъп тоалет,
ерген съм, живея си сам в Цалапица
и търся жена в интернет.
Преровил съм барем хиляда обяви
на всички свободни жени
и всичките млади, красиви и здрави –
ох, котьо! Със кеф ги вземи!
Початих си малко с чаровна блондинка -
красавица горда от сой,
И тя си живеела вкъщи саминка
и търсела своя герой.
Аха да я взема, но нещо ми скимна,
че изборът беше богат,
и рекох си: „Що да не взема да мина
за малко и в другия чат."
А там си набарах чаровна брюнетка -
девица, кажи го речи,
и четири дена със тази кокетка
си правихме мили очи.
Реших да опитам с червенокоса,
намерих си бързо една
поставих й даже директно въпроса:
„Ще станеш ли моя жена?”
Макар че прие, я оставих да чака,
че има и още жени
готови за брак... и прекрасна е всяка.
Ох, котьо, със кеф се жени!
И дълго избирах, и много се мотках,
намирах им някой кусур.
Едната докарваше малко на котка,
а другата - жив чукундур.
Накрая си казах: „Ей таз ще я взема,
на фаца изглежда добре -
и млада, и здрава, таман й е време
да ражда, мете и пере.”
Облякох си чистото нова фланелка
и купих един карамфил...
Обаче... посреща ме пухкава лелка
и вика: ”Люлю, че си мил!”
Бре холан! Навярно е станала грешка?
Че ти си поне на шейсет!
А тя ме пощипна и рече с насмешка:
„Добре си дошъл в интернет!"
Изтрих се от чата, ерген ще си бъда,
че с моя каръшки късмет,
току съм пристанал на дядо си Гъдьо -
и той замомен в интернет....

Само на мен ли ми се струва, че Жребчо, Романус и fortemente са един и същи човек?

И аз си го помислих.
*************

Винаги ми е било смешно, като някой напише, че еди колко си висока жена си пасва с еди колко си висок мъж. То като дойде сляпата неделя и ще пита, кой колко е висок. Това обаче не пречи човек да има някакви предпочитания, без значение, на кого му допадат тези предпочитания и на кого не. Колкото до психологичните изводи, това винаги ми е изглеждало, като когато се каже, всички жени или всички мъже, или всички европейци и т.н. са еди какви си. Всеки човек е уникат и психологията тук може само да мълчи, иначе доста ще сгреши!

# 1 513
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Ами такъв е животът - каквито карти ти се паднат, това играеш. Стига си се оплаквал. Всеки си има недостатъци, въпросът е как ги преодолява, а не как мрънка.
Ти защо мрънкаш и си въобразяваш, че се "оплаквам"? Simple Smile Горе съм споделил лично виждане и следва да си в състояние да обясниш защо ти предпочиташ да го възприемаш като оплакване. Това някаква характерна черта в теб ли е, или просто имаш навика така да си драскаш?


Скрит текст:
Ако не греша, жребчето беше писало, че е на около 40 години, с доста богат опит с всевъзможно високи жени, на които все им куца или липсва нещо. Wink Щом до сега не си е намерило жребчето жена, не знам с тези му претенции дали ще си намери изобщо. Като го чета, пак се сещам за ето това произведение от незнаен FB автор. Wink

Скрит текст:
Ерген в интернет Grinning
Не съм придирчив и не искам кралица
облечена в скъп тоалет,
ерген съм, живея си сам в Цалапица
и търся жена в интернет.
Преровил съм барем хиляда обяви
на всички свободни жени
и всичките млади, красиви и здрави –
ох, котьо! Със кеф ги вземи!
Початих си малко с чаровна блондинка -
красавица горда от сой,
И тя си живеела вкъщи саминка
и търсела своя герой.
Аха да я взема, но нещо ми скимна,
че изборът беше богат,
и рекох си: „Що да не взема да мина
за малко и в другия чат."
А там си набарах чаровна брюнетка -
девица, кажи го речи,
и четири дена със тази кокетка
си правихме мили очи.
Реших да опитам с червенокоса,
намерих си бързо една
поставих й даже директно въпроса:
„Ще станеш ли моя жена?”
Макар че прие, я оставих да чака,
че има и още жени
готови за брак... и прекрасна е всяка.
Ох, котьо, със кеф се жени!
И дълго избирах, и много се мотках,
намирах им някой кусур.
Едната докарваше малко на котка,
а другата - жив чукундур.
Накрая си казах: „Ей таз ще я взема,
на фаца изглежда добре -
и млада, и здрава, таман й е време
да ражда, мете и пере.”
Облякох си чистото нова фланелка
и купих един карамфил...
Обаче... посреща ме пухкава лелка
и вика: ”Люлю, че си мил!”
Бре холан! Навярно е станала грешка?
Че ти си поне на шейсет!
А тя ме пощипна и рече с насмешка:
„Добре си дошъл в интернет!"
Изтрих се от чата, ерген ще си бъда,
че с моя каръшки късмет,
току съм пристанал на дядо си Гъдьо -
и той замомен в интернет....
*************

Винаги ми е било смешно, като някой напише, че еди колко си висока жена си пасва с еди колко си висок мъж. То като дойде сляпата неделя и ще пита, кой колко е висок. Това обаче не пречи човек да има някакви предпочитания, без значение, на кого му допадат тези предпочитания и на кого не. Колкото до психологичните изводи, това винаги ми е изглеждало, като когато се каже, всички жени или всички мъже, или всички европейци и т.н. са еди какви си. Всеки човек е уникат и психологията тук може само да мълчи, иначе доста ще сгреши!
Прочети моите мнения. После прочети собственото си мнение. Между двете няма да намериш никаква връзка. Smiley Познала си единствено за възрастта ми. Другото са твои измислици.

# 1 514
  • Мнения: X
Не знам доколко са валидни предишните твърдения и умозаключения, но е видим факта, че с всяко поколение ръстът на децата се увеличава. Добрата храна и ген са посочвани често за това увеличение.

Редица фактори благоприятстват височината и не малко изследвания са правени изследващи корелацията височина - успеваемост и прочие.
Лично за себе си знам защо харесвам само високи мъже и защо само те ме привличат, но то е пряко свързано с моята височина.

Общи условия

Активация на акаунт