Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 2

  • 310 758
  • 747
  •   1
Отговори
# 585
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Привет на всички Hug
Някой знае ли кога започва сериала на Мехмед Гюнсур и Серенай и дали ще може да се гледа онлайн newsm78

на 31март

# 586
  • Мнения: 2 229
Благодаря,tara_lezhka Hug

# 587
  • Мнения: 545
Как се казва този сериал?

# 588
  • Мнения: 14 571
Как се казва този сериал?




Ще се казва само " FI"..... , а не, както беше обявен първоначално _ "FI CI PI" Grinning

Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 10:27 от vera17

# 589
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


сериите ще са по 60мин, ще се излъчва по он-лайн платформата puhutv
Проектът е да се екранизират и трите книги от трилогията на авторката Акила Азра Коен (Akilah Azra Kohen), затова се казва Fi Çi Pi. това е по първата...

# 590
  • Мнения: 469
И аз  видях нещо по повод този ФИ ...но нищо конкретно.Ако някой има повече инфо за какво иде реч във филма и в книгите?

# 591
  • Мнения: 727
İkinci şans с Нюргюл Йешилчай има ли го някъде

# 592
  • Мнения: 545
İkinci şans с Нюргюл Йешилчай има ли го някъде
Мисля,че все още никъде го няма

# 593
  • Мнения: 3
Къде мога да намеря "Твоя мой живот" 3 сезон с превод?
Мерси,предварително. Simple Smile

# 594
  • Мнения: 17
ЗАПОЧНАХ ДА ГЛЕДАМ ФИЛМА НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ НЯМА ГО В БГ МАМА

# 595
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
ЗАПОЧНАХ ДА ГЛЕДАМ ФИЛМА НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ НЯМА ГО В БГ МАМА
И аз го започнах не е зле историята нямам виждания за ГГ ,но съм очарована от Еркан Мерич все още няма тема за него
Сериите ги има на руски   в контакта

# 596
  • Мнения: 1 109
Привет, някой има ли информация за Ask ve gurur (Любов и гордост) изгледах първи епизод и за сега ми се иска да го следя, но дали ще има превод на български или само на руски?

# 597
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
На 25.03.17 по Star TV започна излъчването на сериала
Fazilet Hanım ve Kızları (Госпожа Фазилет и нейните дъщери)
Той ще разкаже за жена на име Фазилет и нейните дъщери Хазан (която предпочита да се облича като момче) и красивата Едже, които тя отглежда сама, стремейки се да прави за тях всичко, така че да не изпитват нужда от нищо.
Цял живот Фазилет е завиждала на богатите, мечтаейки един ден и тя да стане такава. Тя знае, че на нея самата това няма да се случи, но е уверена, че нейните мечти могат да се сбъднат от дъщерите и. Така заедно с тях, Фазилет попада във вилата на богатото семейство Егемен, мислейки че нейните дъщери ще постигнат щастието с толкова огромно състояние, а тя самата ще започне да се къпе в разкош. Дали това ще се случи? (превод от руски)

Режисьор - Мурат Сарачоулу, сценарий - Сърма Янък, музика - Алп Йенер, продуцент - Шюкрю Авшар и Авшар Филм


Фазилет - Назан Кесал (Любов и наказание), Хазан - Дениз Байсал (Булките беглец), Едже - Афра Сарачоулу


Хазъм - Махир Гюнширай (Ифет), Севинч - Зерин Нишанджъ (Забраненият плод), Яаъз - Чаалар Ертуурул (Кварталът на богатите), Синан - Сейит Алп Навруз, Гьокхан - Толга Гюлеч (Времето лети), Ясемин - Хазал Тюресан, Селин - Еджем Балтаджъ

Участват още: Ясин - Идрис Неби Ташкан, Тууба Мелис Тюрк, Гюлсен Тунджер (Забраненият плод)


https://www.youtube.com/watch?v=l69gKZiR7K8

Сериалът с руски субтитри.

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 18:37 от tara_lezhka

# 598
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Както може би знаете, известния сценарен тандем Сема Ергенекон и Ейлем Джанполат, създадоха своя продуцентска компания Dark Story. Техния първи проект Kara Yazı (Черна история) ще има премиера утре 28.03.17 по Kanal D
Това е историята на млад мъж и девойка израснали под тиранията на бащите си. Единствената мечта на Мехмет Карахан е да разшири семейната козметична компания и да спечели уважението на баща си Оуз Карахан. Ярен Улучънар се грижи за двете си сестри (Деря и Сонгюл) и мечтае да стане учител по химия. Бащата на Ярен - Халил, е много принципен човек, обсебен от манията за чест дотолкова, че подтиска женствеността на дъщерите си. Съдбата избира пътищата на Ярен и Мехмет да се пресекат. (превод от руски)


сем. Улучънар: Емре Кънай (Халил), Зейнеп Джамджъ (Ярен), Гюлпер Йоздемир (Деря), Су Бурджу Яазгъ Джошкун (Сонгюл), Лейля Кадер Илхан (Есма)


сем. Карахан: Халук Билгинер (Оуз), Нилгюн Тюрксежер (Иджлял), Аслъ Орджан (Елиф), Усхан Чакър (Мехмет)

Участват още: Бурак Челик (Ердем Демир), Орчун Корай Кайгусуз (Уфук Сойдаш). Режисьор ще е Неслихан Йешилюрт.

Един трейлър с любима песен на Sezen Аksu - Küçüğüm


https://www.youtube.com/watch?v=O-OIfh2i_xI

Освен под името "Черна история",  сериалът на български е промотиран и със заглавията "Черно писмо" и "Черна орис", а на руски Несчастная судьба или Черный шрифт

пп Лично аз си мисля, че това е сценарият, който се подготвяше за Туба и Къванч, с работно заглавие Siyah Beyaz, но сценаристките не се разбраха може би с продуцентите, канала, или кой знае по каква причина проекта не се реализира, както беше промотиран първончално.  От каста явно е останал само Халук Билгинер.  Не зная как ще се развие сюжета но двойката Зейнеп Джамджъ и Усхан Чакър не ми вдъхва много доверие - никаква химия. Мое мнение! Peace

ппп Ако във форума има теми, където сериалите ще се обсъждат или знаете дали ще се превеждат на български, моля споделете...

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 18:40 от tara_lezhka

# 599
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Както може би сте прочели, в началото на март излезе информация за пребиваването на Еркан Петеккая в Холивуд. Там той е подписал договор да бъде представляван от Creative Artists Agency (CAA), една от най-мощните агенции, чиито клиенти са Джордж Клуни , Том Круз, Том Ханкс, Брад Пит и други известни звезди. Петеккая ще получава по 10 мил. тур. лири на година. Той ще участва в нов сериала, който ще се снима от компанията Karga Seven Pictures, част от компанията Red Arrow Entertainment Group.  Karga 7 е придобила правата за снимки в/у тетралогията на английския автор Джейсън Гудуин:



The Janissary Tree (Yashim the Eunuch, #1) Дървото на еничаря



The Snake Stone (Yashim the Eunuch, #2) Змийската колона



The Bellini Card (Yashim the Eunuch, #3) Картата на Белини



An Evil Eye (Yashim the Eunuch, #4) Зло око

Първия роман е носител на ам. награда Едгар за 2007, за криминален роман. Действието и на четирите романа се развива в началото на 19 век и разказва за приключенията на тайнствения детектив Яшим Евнука, който е обединяващия герой в четирите книги, и неговите мистериозни разследвания.
Амбициозният проект, който все още няма работно заглавие, ще се снима в Турция, но на английски език. Според продуцента Емре Шахин, актьорския състав,  ще бъде смесен - от турски и актьори от други националности, което "ще го направи наистина глобален".  

Сериалът ще се излъчва по FOX и ще започне септември...

пп Е, на Еркан, на който му идваха в повече целувките, сега навярно ще му е много комфортно в ролята на евнух  Laughing ...  Peace

Последна редакция: чт, 30 мар 2017, 16:11 от tara_lezhka

Общи условия

Активация на акаунт