WIZZ AIR - 20

  • 67 073
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Мимии Hug
Благодаря за новата тема! Hug

# 16
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
благодаря и аз  bouquet този месец ми предстои чекиране, да видим ще имам ли въпроси  Blush

# 17
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
живи и здрави за 2016 два планирани полета

# 18
  • Мнения: 134
 bouquetза темата. Предстои Болоня и Мюнхен като начало  bowuu

# 19
  • Мнения: 1 132
Поздравления за неуморната Мимии и за всички, които са безценни със съветите си. Да имаме късмет с приятни полети и благоприятни атмосферни условия. Ние пътуваме през март до Париж и Брюксел, да е живот и здраве. Пък наесен може и някъде другаде...

# 20
  • София
  • Мнения: 402
Здравейте, вероятно въпросът, който искам да задам е коментиран вече, но все пак....Имам закупено стандартно членство през месец Март. Днес резервирах билети, но вече за трима човека и ще доплатя разликата от 40 лв. Та въпросът ми е: през месец Март 2016 година ли ми изтича членството или вече тече ново и ще е валидно до месец Декември 2016 г.?

# 21
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Месец март 2016 г. ще ти изтече членството

# 22
  • София
  • Мнения: 402
Месец март 2016 г. ще ти изтече членството
Благодаря, така и предполагах  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 506
Мимии  bouquet

Блед, интересни статистики. Първата не е много показателна, защото я няма като процентно съотношение, т.е. брой превозени пътници към брой подадени оплаквания за нарушени права (и евентуално % на успеваемост на жалбите с/у всяка АК, защото едва ли е еднакъв за всички, Бритиш например със сигурност имат много повече оплаквания от Уиз, тъй като носят отговорност и за изпуснати трансфери).

Иначе за анулираните полети аз писах вече, че в момента някои редовни АК хич не са сигурни поради честите стачки; отделно редовните също променят често полети поради разни причини..

Така че освен да си пожелаем все по-съблазнителни цени и повече дестинации, друго не остава Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 833
Въпрос към дамите :
Момичета, в ръчен багаж може ли да се  сложи преса/ маша, лак за коса, дезодорант, ножичка   newsm78 За парфюмчета, течни сапунчета и т.н. в малка торбичка с ципче, нали така

# 25
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Ножичката със сигурност ще замине в коша за боклук. Мисля, че и дезодоранти не е разрешено, че са под налягане
За маша няма проблем Peace

# 26
  • Мнения: 2 833
Ножичката със сигурност ще замине в коша за боклук. Мисля, че и дезодоранти не е разрешено, че са под налягане
За маша няма проблем Peace
bouquet Благодаря

# 27
  • Враца
  • Мнения: 2 142
Ножичката със сигурност ще замине в коша за боклук. Мисля, че и дезодоранти не е разрешено, че са под налягане
За маша няма проблем Peace

Аз за ръчния си бях взела стикче Рексона /от малките/.
Носех и лак за коса, малка разфасовка, която е фреонова, като дезодоранта, и не са го махали от багажа.
Така че това за дезодоранта не зная дали е наистина в ограниченията, или пътниците тълкуват по-строгите правила по свое усмотрение.

# 28
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Записвам се с едни коледни билети до Малта, платени с ден закъснение по сметката на Ситибанк.
Ще видим дали ще ме огрее.
                               
Огря ме. Бъдни вечер и Коледа сме в Малта. Тази година ще разчупим традициите.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 355
Някой да е ползвал такива куфарчета за малък салонен багаж ? Кое от тях би влязло в клетката за измерване ?

Това : http://cristi10.com/store/index.php?route=product/product&pa … p;product_id=2060

и това :http://cristi10.com/store/index.php?route=product/product&pa … p;product_id=2506

Посочени са размери за 40 см височина, обаче 2-рото куфарче го намирам в други сайтове дадено с височина 46-48 см. заедно с колеленцата и дръжката. Та личен опит би ми бил полезен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт