WIZZ AIR - 20

  • 67 128
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Днес взех паспортите на децата и мога да чекирам билета ни за 8 декември.
Ще пътуваме само аз и децата. Имам пълномощно от баща им.
Ще ни трябват: паспортите, чекирания билет, ксерокопие на пълномощното за пътуване, НАЛИ?
А нещо друго дали ще искат?  newsm78  Актове за раждане?  newsm78

# 31
  • Мнения: 76
WIZZ пускат полети до Берлин и Братислава от Скопие. Не погледнах за  дати, но дестинациите излизат в менюто.

# 32
  • София
  • Мнения: 402
Днес взех паспортите на децата и мога да чекирам билета ни за 8 декември.
Ще пътуваме само аз и децата. Имам пълномощно от баща им.
Ще ни трябват: паспортите, чекирания билет, ксерокопие на пълномощното за пътуване, НАЛИ?
А нещо друго дали ще искат?  newsm78  Актове за раждане?  newsm78
1.Паспорти
2.Бордни карти
3.Пълномощно от бащата/оригинал и копие/
4.Актове за раждане/оригинал и копия/
Приятен път  Simple Smile

# 33
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Днес взех паспортите на децата и мога да чекирам билета ни за 8 декември.
Ще пътуваме само аз и децата. Имам пълномощно от баща им.
Ще ни трябват: паспортите, чекирания билет, ксерокопие на пълномощното за пътуване, НАЛИ?
А нещо друго дали ще искат?  newsm78  Актове за раждане?  newsm78
1.Паспорти
2.Бордни карти
3.Пълномощно от бащата/оригинал и копие/
4.Актове за раждане/оригинал и копия/
Приятен път  Simple Smile
Много ти благодаря...  Hug Hug Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 1 004
Дамската чанта към салонния багаж ли се брои? Simple Smile

# 35
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Дамската чанта към салонния багаж ли се брои? Simple Smile

Имаш право на 1 бр. салонен багаж - дамска чанта или пътническа чанта/куфар (в който слагаш дамската чанта). Ако закупиш приорити бординг имаш право на още 1 допълнителен багаж.

# 36
  • Мнения: 5 215
Благодаря за темата bouquet

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 647
Гледам ограниченията за цигари. Изпращам майка и татко на гости в Англия. Имат право на 4 стека цигари на човек. Ако им сложа по 4 стека в ръчния и 4 стека в чекирания багаж как ще ги хванат. Възрастни хора на по 70г. ще ги проверяват ли? Отиват задълго, а татко доста пуши, ще се разкашля там, ако смени цигарите. Обаче не знае английски и ако се наложи да се обяснява няма да се оправи.

# 38
  • Мнения: 6 031
Гледам ограниченията за цигари. Изпращам майка и татко на гости в Англия. Имат право на 4 стека цигари на човек. Ако им сложа по 4 стека в ръчния и 4 стека в чекирания багаж как ще ги хванат. Възрастни хора на по 70г. ще ги проверяват ли? Отиват задълго, а татко доста пуши, ще се разкашля там, ако смени цигарите. Обаче не знае английски и ако се наложи да се обяснява няма да се оправи.
Например при проверка на багажа след кацането.
Преди няколко дни при полет до Германия спираха почти всички с въпроса за цигари и алкохол...
Не видях дали отваряха багажи.

# 39
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
А с колко алкохол е позволено да се пътува?

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 647
А с колко алкохол е позволено да се пътува?
Тук   гледам. Много алкохол разрешават. Може целия куфар да напълниш  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 382
Това е за пътуване в ЕС, за извън гледайте митницата на съответната страна какво казва. Не зависи от Уиз това нещо.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета допуска ли се в салона пътник с метален бастун?

# 43
  • Мнения: 6 031
Момичета допуска ли се в салона пътник с метален бастун?
С метални патерици съм виждала, та предполагам, че важи и за бастун.
Не знам дали са метални де - на външен вид изглеждат като алуминиеви, но нямам представа от какъв мателиал са точно.

# 44
  • Мнения: 11
Здравейте! На 16ти този месец ми предстои пътуване с компанията до Неапол и после обратно. Багажа ми е само една раничка (ръчен). Един от въпросите ми е, въпреки, че се подразбира, дете на 16 години (99та) си пътува като възрастен, без никакви пълномощни и декларации от родители, нали? Другата ми питанка е, освен бордната карта, която разпечатах и личната ми карта, друго ще ми трябва ли като документ за проверка и качване на борда. Прочетох, че трябвало и доказателство за платен билет, това от къде да го взема или да ползвам фактурата от банката, в която внесох парите? Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт