Гласуване за "Аз, проклетникът" /номинация за неприятен/

  • 10 483
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 487

Къде? Тук или в друга тема? Или да съм пропуснала нещо съществено...  Rolling Eyes

Съществено при номинациите?  Wink

# 61
  • Мнения: 15 078
Всеки има различно мнение за това кой е неприятен. Аз лично не намирам нито Лиляна, нито Чека за такива, но ето, има хора, които ги смятат за такива. Ако трябва да се обосноват, едва ли ще го направят.

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 556
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.

# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.
Това съм го пропуснала. В десятката като аргумент.
Уиш, поздравления.

# 64
  • Мнения: 1 336
Гласувам за Лиляна, ако можех и с два гласа. Изключително злобна личност е, поне според моите лични представи. Нито ще се обосновавам, нито съм длъжна. Не я харесвам.

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.
Няма да стане, не се надявай напразно Laughing.

# 66
  • Мнения: 1 612
Полина и Абсурт!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Гласувах за Polina и Bongo

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 3 045
Бихте ли престанали да ползвате темата като плювалник или тепих?!
Има номинирани и тече гласуване.
Темата не е "Кой не ме кефи!"

# 69
  • Мнения: X
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.
Това съм го пропуснала. В десятката като аргумент.
Уиш, поздравления.
В предвид на описаното и подчертано се самоизбирам за абцолютен победител   Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 12 374
С какво си ядосала толкоз народ, Жармен? Аз помня само красивата ти дъщеря..не съм засичала битки в които участваш  newsm78

# 71
  • Мнения: X
Ами обиди и нападки срещу мен се трият постоянно .
  Живея чрез дъщеря си - аз съм безполезна.
 Мрънкам - даже и да не пиша - пак мрънкам .
  Дори не споделям за заболявания или проблеми - и пак мрънкам .
 Как мрънкам - не знам.
 Не обиждам никой с епитети  или не пиша да не цитирам - Естел Бързоход - ме нарече - залепнало на подметка лайно.
  Тонка Бонбонка все ме кичи  с някакви сранета из темите.
  Борилка - ме нарече алкохолизирана лелка .
 Анонимен мил и драг / скрит от админи мили и добри / - недоклатена лелка .
 Все мили и добри хорица.
  За нападките на Тарти и други подобни спрях да ги чета честно казано.
  На Лилето за това че съм недозряла не се обидих - такава съм .
   Благодаря мили хора за милите думи с които ме кичите и на милите модове дето ги трият ,че не може да ги цитирам.
   Аз съм проклетник - признавам си . Вземам си короната и не я давам никому .
 

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Проклетникът тук съм аз.
Обаче, Жармен, забрави да отбележиш, че се оплакваше, че никой не отразява твоя постната снимка или мнение. Но за това пък чак да си станала неприятна е пресилено. Може би с някои твои постове, които в последствие изтриваше.

# 73
  • Мнения: 9 575
Проклетникът тук съм аз.
Обаче, Жармен, забрави да отбележиш, че се оплакваше, че никой не отразява твоя постната снимка или мнение. Но за това пък чак да си станала неприятна е пресилено. Може би с някои твои постове, които в последствие изтриваше.
Тя на това разчита,че не са ги прочели много хора и сега пак е горката,нападната несправедливо женица. Whistling

# 74
  • Мнения: 341
Жармен, много се връзваш, честно! Какво ти пука за мнението на непознати и анонимни хора??? Stop
Чети си, когато някой те ядоса, просто натисни хикса. Не се напрягай излишно, достатъчно е труден живота ни, та да хабиш нерви и за виртуалния такъв. Peace

А иначе класацията засега върви ...съвсем логично. Blush

Общи условия

Активация на акаунт